💪"Игри на волята: България" - Тема 12 /17.11. - 24.11.2019/

  • 67 023
  • 2 216
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 706
Томас отваря тема, в която отново не е компетентен. Grinning



И аз гласувах с втората опция хахаха защото ме разсмя!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Е той в какво е компетентен ? 😂 Опссс забравих, силата му е само срещу жени 🤭

# 32
  • Мнения: 1 723
Кога и къде Томас е казал, че е живял с близначките една седмица.От много време това се повтаря тук, а някои писаха, че е ставало дума за ходене до тоалетна по време на битка.Та има ли такова изказване от Томас или не?Или всички повтарят една заблуда.

# 33
  • Мнения: 4 545
Кога и къде Томас е казал, че е живял с близначките една седмица.От много време това се повтаря тук, а някои писаха, че е ставало дума за ходене до тоалетна по време на битка.Та има ли такова изказване от Томас или не?Или всички повтарят една заблуда.

По-скоро всички вече са чели сценария Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 11 534
П.с ММ много ревнува като го гледам и въздишам по него. Изпада направо в истерия Grinning За протокола - една зодия са с Юлката. Heart Eyes
А аз офкам, защото ми прилошава докато го гледам. Stuck Out Tongue Winking Eye Юлката не може да стъпи на малкия пръст на Прешъсов. Mr. Green

Роберта изглежда чудесно! Друго си е в цивилизацията.

# 35
  • Мнения: 9 124
Не помня вече къде съм го прочела, ама се коментираше, че го бил писал някъде самият Томас. Ако е така, тогава това е възможно само сега да се получи-тази седмица. И, ако е вярно, че сливането било, като останат 8 човека, значи ще има пленници или просто пренареждане на отборите.
 Мое мнение, не че го знам отнякъде със сигурност.

ПП. Юлиян не може да бъде харесан от всички и всяка все пак)) Царят не е за всяка принцеса)) Така де, да бях по-млада и свободна щях да дера кожи за него. Ми няма Томас да харесам, то в началото и на него се хвърлих. Александър беше мекушав, иначе хубава физика за мен, жилав е, пренавит обаче и Радостина го изпързаля добре. Стоян няма начин да харесам такъв (не му и разбирам какво фъфлеше там, но добре беше на фона на балета славяни)
И Лъвчо има още един плюс. Умее да се облича за мъж, има вкус за цветове, дрехи и изобщо. Колкото до слиповете дето се писа, има мъже не могат да носят боксерки, дразнят ги и не са свикнали, затова и той така ходеше, после навиваше крачолите в началото, сега свикна.(аз си го оглеждам добре)
Все пак това са игри за победа, издържливост, физическа подготовка. И Лъвчо е най-подготвен. Че и характерът му е най-прям и откровен. Да е казал нещо зад гърба на някой, като Пламен?

# 36
  • Мнения: 2 596
Томас не го ли каза във видеото със СтоЕнчо. Когато коментираха синхрома на близначките на играта с люлките, и че даже се изчаквали една друга, за да ходят в една и съща тоалетна.
Напълно възможно е да говоря наисуст

# 37
  • Мнения: X
Ма как Венцислава имала хубаво тяло бе? Едно и също ли гледаме?
Стоян има най-добре оформено тяло цялостно, а колкото и да ми е неприятен Сандо, той също има тяло, но главата да се маха. Малко гърдите му не са добре оформени, ма нищо. Има и ръст!
ММ няма повод да ревнува, защото не съм открила по от него. Да, сравнявам, но като му кажа, че еди кой си е хубав, той се съгласява, защото е очевидно и като добавя, че не и повече от него, овнешката глава се вирва гордо.
А аз съм неповторима, естествено! 👸През ум не му е минало да ме сравнява с някоя. 😁😆

Смайли, за темата! 💐🌞

# 38
  • Мнения: 4 545
Юлиян на моменти е инфантилен и изпростява много, а един мъж простее ли ми, дори не го гледам как изглежда. Същото важи и за балета. Пламен се държи обрано, но двулично. Единственият, който е откровен, уравновесен, скромен и не се главозамайва от успехите си (например, сам си каза, че славяните допуснаха грешка, като сложиха Роберта да държи коша), е Добрин. Надявам се да не се разочаровам по-късно от него.

ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.

# 39
  • Мнения: 3 291
Томас каза, че е забелязал ходенето им заедно до тоалетна и това, че се изчакват.. по време на игрите.. А, не че са живяли заедно. (освен ако не го е казал в друго видео, и не съм го видяла)

# 40
  • Мнения: X
ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.
Съжалявам, аз не мога да се похваля с такова благородство... Pensive Flushed За мен физическата красота (в моите представи за нея) има значение за мен.

# 41
  • Мнения: 6 490
Благодаря, Смайлко! Flowers Hibiscus

Най-хубаво тело има/ше Насето! - Аполон, Давид и Спартак в едно Two Hearts

За прословутите тоалетни и аз бих влязла в тази използвана от сестра ми или приятелка, ако опцията е хмм-втора миризлива.

# 42
  • Мнения: 9 124
Добата е душичка. В началото му се дразнех и чудех защо е там, но си има качества и му ги признавам. За приятел става,но за мъж не бих го харесала, не ме привлича (сега обръснат ми е по-симпатичен, сякаш се подмлади)
Но и Добата единствен уважава Юлиян от онова змийско племе. А това поне на мен ми говори много, както и Юли се държи с него с уважение, заради това че се раздава и е обективен.
Ако не беше толкова филмиран за рибите, нямаше да има грешка. Но пък това го спаси донякъде, взеха го на подбив, изолираха го и ...Добата разцъфна сега, донякъде и Юлиян има принос, защото си повярва и някак по-разговорлив стана.
Наско ми беше симпатичен донякъде със спокойствието, имаше ум някакъв, но държанието му не ми хареса. Също ми изпростя и не знам какво толкова му харесват, но всеки си с мнението.
Онези тримата просто нямам какво да ги коментирамм и за външност и за игра. Томас обаче от тримата е с добра физика за мъж донякъде. Весо ми е някакъв огромен и с това оглеждане на жени, това мерене на храна, това жена да му готви и пърха, няма и теми на разговор с него, ограничен ми се струва. Март от тримата ми е най-неприятен и физически и всячески.
А Пламен дето се правеше на справедлив, неутрален и не знам какво си е най-подмолния от мъжете за мен и лицемерен.

# 43
  • Мнения: 3 354
Гласувах за нямам представа ,  въпреки , че мисля , че не обединение ще има , а просто прехвърляне на играчи на случаен принцип?

# 44
  • София
  • Мнения: 5 547
ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.
Съжалявам, аз не мога да се похваля с такова благородство... Pensive Flushed За мен физическата красота (в моите представи за нея) има значение за мен.
Да, и аз така. Ако Юлиян отпадне, Добрин има голям шанс да е победител, аз така ги виждам нещата, като наказателен вот за другите Мъжове.

Общи условия

Активация на акаунт