💪"Игри на волята: България" - Тема 12 /17.11. - 24.11.2019/

  • 67 047
  • 2 216
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Дано не прозвучи грубо, но Веско ми е като "селски бек". Остави телосложението, има простовато излъчване. Някъде гледах да казва, че от 2007 е в щатите. Еми съжалявам, че го пиша, може да е излязъл от селото, но селото от него не!

# 46
  • Мнения: 2 493
Благодаря за новата тема! 🌹Прекрасно е оформена, както винаги!

Твърдо заставам зад втория вариант в анкетата.

За да ме привлече мъж, трябва да има излъчване, чар, магнетизъм, заряд. Разни неща, които са отвъд физиката и по-близо до химията. ☺️

# 47
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.
Съжалявам, аз не мога да се похваля с такова благородство... Pensive Flushed За мен физическата красота (в моите представи за нея) има значение за мен.

Абсолютно подкрепям.


Най-хубаво тело има/ше Насето! - Аполон, Давид и Спартак в едно Two Hearts


Шегаджийка такава!


За да ме привлече мъж, трябва да има излъчване, чар, магнетизъм, заряд. Разни неща, които са отвъд физиката и по-близо до химията. ☺️

Любител съм на физиката и химията, взети заедно. Дори да липсва математика.

# 48
  • Мнения: 1 021
Интересно дали кутията на Пандора ще е наистина пренареждане или сливане на племената?
Последната подобна променяща съдбите игра се оказа капитанската битка без значение на близначките, беше голямо разочарование.

Все пак е време да слеят племената - остават две седмици до финал и 10 души.

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Все пак е време да слеят племената - остават две седмици до финал и 10 души.

Това къде го пише?

# 50
  • Мнения: 4 564
Чар, магнетизъм, заряд Joy Дам, ако мъжО не знае уравненията на Максуел, и при мен няма да мине Laughing

# 51
  • Мнения: X
В Уикипедия пише, че финалът ще е на 6 декември (петък). Ако инфото е вярно остават 14 епизода, с финала - 15 епизода.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B8_%D0%BD%D0 … D1%8F%D1%82%D0%B0

# 52
  • София
  • Мнения: 12 403
Време е да ги обединят, не може племе с трима души. Въпросът е къде ще живеят всички.

# 53
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Време е да ги обединят, не може племе с трима души. Въпросът е къде ще живеят всички.

Като изгонят за пасивност курортистките Ана-Мария, Венцислава и Радостина /та и зимно-пролетния месец/, ще има място за другите, където и да са.

# 54
  • Мнения: 6 493
В резиденцията на голямата спалня тримата славяни. И ей на, за всички ще има място.

# 55
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
За мен е изключено да изгонят от продукцията когото и да било заради пасивност. Гласувах за "нямам представа".Кой знае какво ще измислят и как ще го завъртят.

# 56
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За мен е изключено да изгонят от продукцията когото и да било заради пасивност.

И за мен, разбира се.

# 57
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
За съжаление.. 😆 Иначе да са изхвърчали трите кокони.

# 58
  • Мнения: 2 596
Колкото и да ни се иска няма да стане, но те и без това ще са първите отпаднали в индивидуалните игри.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Юлиян на моменти е инфантилен и изпростява много, а един мъж простее ли ми, дори не го гледам как изглежда. Същото важи и за балета. Пламен се държи обрано, но двулично. Единственият, който е откровен, уравновесен, скромен и не се главозамайва от успехите си (например, сам си каза, че славяните допуснаха грешка, като сложиха Роберта да държи коша), е Добрин. Надявам се да не се разочаровам по-късно от него.

ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.

Абсолютно подкрепям и се подписвам под това мнение. Юлиян има приятно лице и тяло, но и аз не му забелязвам мъжкарското и еротично излъчване Grinning Като започне "Да бе бате" "Не бе бате" ми звучи като селски тарикат. И аз го намирам за инфантилен.

Смятам външността за важна, но при мен винаги се получава така, че ако характерът и поведението ме отблъскват, това започва да се отразява и на начина по който възприевам някой външно. Чарът му може да избледнее или да се засили в зависимост от това дали го харесвам като човек.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 16:04 от milandria

Общи условия

Активация на акаунт