💪"Игри на волята: България" - Тема 12 /17.11. - 24.11.2019/

  • 67 040
  • 2 216
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 215
Гласувах за опция 2 , не че вярвам, но много ми се иска да е така 😀

# 61
  • Мнения: 539
Това с “батето” не е ли ученически жаргон или не съм съвсем в час?

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 21:08 от Flo Ann

# 62
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Скрит текст:
ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.
Съжалявам, аз не мога да се похваля с такова благородство... Pensive Flushed За мен физическата красота (в моите представи за нея) има значение за мен.
Да, и аз така. Ако Юлиян отпадне, Добрин има голям шанс да е победител, аз така ги виждам нещата, като наказателен вот за другите Мъжове.
Според мен Добрин има голям шанс да стане победител дори и ако Юлиян не отпадне.

За мен пък най-важна в един мъж е математиката. Химията после, и най-накрая физиката. Peace

# 63
  • Мнения: 9 124
Аз на "бате" не съм го чула да говори Юлиян, може и да съм пропуснала. Да, от типа "лоши момчета" е Юлката и е бил със сигурност, с този темперамент няма друг вариант. Но.. вече са останали хъса за победа. Не може да лавира според интереса си -видя се, не е лицемерен, не го умее това, не му е в кръвта просто (както на Пламен) Иначе можеше да се размаже там от женско внимание, ама не е такъв човек.

Химия трябва да има при една връзка за мен, няма как само на ум и интелект да се крепи. Уважение, привързаност, такива ми ти неща поне при мен идват след пеперудите в корема.
Е, как да не е секси Юлиян, особено в игрите и само тичането да му гледаш иииии.... дори подводничарката му грубо направи забележка на една игра (не можа да се сдържи, ясно защо)))

Аз мисля, че жените го харесват онез пепелянки, ама виждат, че нямат шанс да им обърне внимание)) Стават и лягат с неговото име, като обсебени са. То това какво е тогава освен...
Юлиян е качил някакъв клип от негов фен и му благодари във фейса. Харесва ми, еми ...има химия и това си е))
https://www.vbox7.com/play:a6e1ce37f9?fbclid=IwAR1vZNXmqNFeJOXVZ … Fm_Xk0USv1v8W3Wmg

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 17:13 от fanfanito

# 64
  • София
  • Мнения: 5 547
Скрит текст:
ПС: Добрин ми е фаворит не по показател външност, външността реално никога не е била първостепенна в мнението ми за някого, независимо дали мъж или жена.
Съжалявам, аз не мога да се похваля с такова благородство... Pensive Flushed За мен физическата красота (в моите представи за нея) има значение за мен.
Да, и аз така. Ако Юлиян отпадне, Добрин има голям шанс да е победител, аз така ги виждам нещата, като наказателен вот за другите Мъжове.
Според мен Добрин има голям шанс да стане победител дори и ако Юлиян не отпадне.

За мен пък най-важна в един мъж е математиката. Химията после, и най-накрая физиката. Peace
Ха сега, кое е математиката? Да преценя моя, аз си знам де ,ама да видя и чуждото мнение?
Ако математиката е сивото вещество както си мисля, значи съм уцелила 10- ката.

# 65
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Laughing Е това беше закачка към Смайли, да не реши само пак, че се заяждам. hug
Но общо взето исках да кажа, че най-важно за мен е какво има на втория етаж /това визирам с математиката/. После следва привличането, химията, и накрая е физиката-външния вид. Щото не е задължително да е пръв 'убавец, но да има страхотно привличане между двама ни заради други фактори, но задължително математика. Без математика ако ще ...кой ще да е, нито ще му гледам слиповете Wink, нито бицепсите, нито зъбите.

# 66
  • Мнения: X
Айде не се фръцкайте, че че злото дебне зад ъгъла! На ССФ (нали така беше?) милото е най!
Нека обсъждаме обществените мъже! В тоя формат няма ни един мъж, който бих си завела вкъщи като мъж.

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Laughing Е това беше закачка към Смайли, да не реши само пак, че се заяждам. hug
Но общо взето исках да кажа, че най-важно за мен е какво има на втория етаж /това визирам с математиката/. После следва привличането, химията, и накрая е физиката-външния вид. Щото не е задължително да е пръв 'убавец, но да има страхотно привличане между двама ни заради други фактори, но задължително математика. Без математика ако ще ...кой ще да е, нито ще му гледам слиповете Wink, нито бицепсите, нито зъбите.

Не, няма да реша. Все още съм с акъла си, та нищо не ми се привижда.


Любител съм на физиката и химията, взети заедно. Дори да липсва математика.

Аз имам съвсем друго предвид, споменавайки математиката, а именно финикийските знаци.

Айде не се фръцкайте, че че злото дебне зад ъгъла! На ССФ (нали така беше?) милото е най!
Нека обсъждаме обществените мъже! В тоя формат няма ни един мъж, който бих си завела вкъщи като мъж.

Ти пък, вкъщи! И до ъгъла ни бих завела никого.

# 68
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
И аз се колебаех между двете-акъла и кинтите, но заложих на акъла. Ето че и Миленски така го е разбрала.
Айде не се фръцкайте, че че злото дебне зад ъгъла! На ССФ (нали така беше?) милото е най!
Нека обсъждаме обществените мъже! В тоя формат няма ни един мъж, който бих си завела вкъщи като мъж.
Laughing Е ние обществените ги обсъдихме, остана ли нещо необсъдено? Давай идеи, аз не се сещам.
Липсва ми съфорумката Фръц, тя щеше да се сети какво да обсъждаме Embarassed, къде се загуби тази жена? Дано съм уцелила ника отново де.

# 69
  • Мнения: X
О, аз имам какво още да кажа за всеки един, ама нищо хубаво не е, та  хайде да не ме обвиняват в хейтърство в неделя вечер, щото няма какво да правя, пък и таймера ще звънне да си мия боята всеки момент. Мол ме чака... все неотложни задачи. Вий пишете, аз после ще се включа.

# 70
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Да бе да, та мен да обвинят в хейтърство. smile3515
Аз пак моите задачи ги отметнах досега, и съм свободна за коментари, ама на, МОЛ-ове, бои...верно все важни неща. Действай, темата няма да избяга. Може пък и в МОЛ-а да срещнеш някоя от нашите звезди. Wink Говоря за всички, не само за мъжката част.

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз се колебаех между двете-акъла и кинтите, но заложих на акъла. Ето че и Миленски така го е разбрала.

Позволете ми поне да знам аз какво имам предвид.

Това е първият формат, който следя и в който нямам фаворит.

# 72
  • Мнения: 4 745
Не ме убивайте с камъни, но отдавна се мъча да разгадая, какво значи ССФ? Може ли да ме светне някой.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
А при мен като че ли е обратното-това е първият формат, в който имам толкова ясно изразен фаворит.
Не ме убивайте с камъни, но отдавна се мъча да разгадая, какво значи ССФ? Може ли да ме светне някой.
Средно Статистическа Форумка.

А аз пак да питам за рептилите, че мен това ме чопли. Никой ли не знае, или поне да предполага?

# 74
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не ме убивайте с камъни, но отдавна се мъча да разгадая, какво значи ССФ? Може ли да ме светне някой.

Средно статистическа форумка

Общи условия

Активация на акаунт