Дванадесети клас 2019/2020 - тема 79

  • 44 273
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Не знам в Пловдив да не са приели някого. Зависи от специалността, влиза се и с ДЗИ по БЕЛ.

# 361
  • Мнения: 952
Ние сме с 35 точки, целта е немския факултет на ТУ, надявам се да стигнат.

# 362
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
От изпита в ТУ-София има резултати в сайта.

# 363
  • София
  • Мнения: 6 094
От изпита в ТУ-София има резултати в сайта.
Проверява се по номер или има публикувана някаква статистика?

# 364
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
От изпита в ТУ-София има резултати в сайта.
Проверява се по номер или има публикувана някаква статистика?
По ЕГН и вх. номер се проверява.

# 365
  • София
  • Мнения: 8 932
И формулата написана по-горе е вярна.

# 366
  • София
  • Мнения: 6 094
...По ЕГН и вх. номер се проверява.
Благодаря. От любопиство исках да разгледам.

# 367
  • Мнения: 22
На 11.04 - втори опит в ТУ за недоволните от резултата като нас.

# 368
  • София
  • Мнения: 477
На 11.04 - втори опит в ТУ за недоволните от резултата като нас.
В съобщението пише:
"Всички кандидатстуденти, които не са успели да се явят на изпита на 28.03.2020 поради липса на имейл адрес и са заплатили таксата за изпита, могат да се явят на една от следващите дати (11.04.2020 г. или 25.04.2020 г.), като посочат дата на изпита, верен имейл адрес и три имена и ги изпратят на e-mail kin@tu-sofia.bg."

т.е останалите, които са положили изпит на 28.03.2020г. не могат да се явят отново.
Доколкото знам на предварителен изпит се явяваш веднъж  и после на редовния кандидатстудентски изпит!?
Така ли е или нещо греша?!

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 15:33 от vladi75

# 369
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз мисля, че това е само за тези, които не са успели да се включат в изпита на 28.03 и за тези, които са си били записани за 11.04

# 370
  • Мнения: 910
Ние сме подали заявление за изпита в Технически университет по математика за 11 април. Много се притеснявам да нямаме проблем с интернета точно тогава.
А трябва ли отново да заявяваме участие за онлайн изпит, след като вече сме заявили преди, в смисъл, преди извънредното положение, когато изпитите щяха да са нормални.

# 371
  • Мнения: 22
Обадихме се на посочения телефон за въпроси и потвърдиха, че може да се явят и сега, въпреки че са се явили на 28.03.

# 372
  • София
  • Мнения: 6 094
Явно много от децата са избрали ТУ и предполагам, че сте проучили всичко детайлно, та затова ще питам тук.
Скрит текст:
Искам да помогна на съседче с организационната част. Изчетох правилника и според него, ако кандидатът е издържал ДЗИ по език, не е необходимо да се явява на изпит. Детето обаче твърди, че някъде в сайта е прочело, че изпитът може да бъде заменен само от сертификат. Търсих, търсих и не открих такова условие. Лошото е, че и то не успя да си спомни точно къде го е срещнало.

# 373
  • Мнения: 47 982
За френски департамент не е нужен сертификат или изпит ако е завършена фег и разни други гимназии, изброени на сайта. Не само, ми точно преди ИП им организираха отделен изпит и дъщеря ми е приета.
Предполагам че за немски език е аналогично, ама къде го пише...рови в сайта...

# 374
  • София
  • Мнения: 6 094
По АЕ е писала матура. За него няма изброени гимназии, а и тя не е в езикова. Дори да има училища, чиито ученици нямат нужда от изпит, нейното няма да е сред тях.
Рових вчера днес и синът ми се включи и нищо не открихме. Затова реших да питам тук.

Общи условия

Активация на акаунт