Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 593
  • 801
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 398
Ванилия, за съжаление с тази диагноза няма как да има добра развръзка, това е обречено. На мен затова ми е трудно да я гледам, защото няма никаква надежда.
 Ще се закрепи малко според мен, ще отидат във Варна и там някъде ще се сбогуваме с нея дори и да не умре.

За Алекс ми е ужасно мъчно. Виждам страданието на Калин, но не ме докосва някак си, докато Алекс ми къса сърцето.

Кунка беше забавна, не знам защо я махнаха.

Марио и Зорница полекичка се лекуват от старите рани. Мисля, че Марио вече е наясно със страховете на Зорница, че не струва, носи нещастие и не заслужава нищо добро и смятам, че ще съумее да се пребори с тях и да я държи да не потъва в това. А Зорница освободена от всички минали неща, травми и емоции просто го преоткри. Изглежда като да го обича с цялото си сърце.

# 91
  • Мнения: 9 374
Онова състояние на Жени в трети сезон (ако не се лъжа), което и днес ни припомниха, тогава можеше и да изглежда като изтрещяване от научената истина, но явно не е било никак случайно и е било началото на болестта й, макар после да затихна и чак сега се разви. Далеч съм от мисълта, че още тогава е било замислено един ден да го използват като някаква препратка, но им се получи сега.

# 92
  • София
  • Мнения: 27 157
На Пенев не му връзва, защото Апостолова го има за шут и третостепенен герой, което е обидно. Но по-добре така, защото виждате какво им се случва на главните герои...  Laughing Wink

А за Жени, таман щях да го пиша и Москита ме е изпреварила.
Според мен ще има един последен миг на просветление и ще бъде себе си във Варна и след това ще умре. Sad То обикновено винаги е така, този специфичен медицински феномен. Когато един човек е нелечимо болен и е в последната фаза така да го каже миг преди смъртта се чувства отлично и физически и психологически. Просто живота изведнъж се влива в него, но този миг е кратък и след това идва краят. Май бях чел нещо, че това било защото организма (хормони ли са, какво е не знам) дава един последен тласък на живот, една последна мощна вълна, която е останала, но това са последните живителни сили след което...
Малко дълго стана, защото съм го виждал това с очите си и то не един път и за много близки мои хора и това което виждам сега с Каварджикова го преживях и с баба си и ми е адски тежко.
Иска ми се по-бързо да се свършва, но явно ще е чак на финала. Тежко ми е да я гледам, но смело мога да кажа, невероятна актриса е за точно такъв тип роля. Аз просто не виждам актьор, а виждам един наистина болен човек. Феноменална е. Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 7 886
Ще изпадне в ремисия и ще си отиде
Няма толкова лесно да пуснат и Каварджикова ако има нов сезон.

# 94
  • Мнения: 336
"Вашето здраве е нашата основна грижа" - УМБАЛ Света Анастасия. Камбуров обаче беше част от Свети Кирил като отлетя и никой не се сеща да му подскаже да спре с приятелския огън по конкуренцията. Марето много добре избухва, но е жалко че на стари години не можа да си реализира таланта с по-позитивен образ и игра.

Кая добре му го каза, че това скривалище е за сестрите. В новата болница има много повече места за криене, обаче нищо не може да замени таванчето с диванчето и мазето с боксовата круша.

Ковачев и импулс?! По-вероятно е да си поиграе с Пенев, отколкото с Огнянова стига да не замине за Япония да си прави сепуку.

Не стига, че не е стерилна, ами се и поряза с пластмасовия нож. Ама така е след като захвърли Янко за г-н Паркинсон. Интересно дали ще я електростимулират този сезон или направо ще я командироват във Варна да си дави мъката в черното море. А в същото време поръчала цигулка ...

Ей големи гадини от екипа. Ама и Пената голямо дупе извади - 8 сезона го порят като риба, а той си мисли че дъжд вали и продължава да иска още и още.

Последно вибратор или четка за зъби му подари?! Може би 2 в 1 ...

Какво научихме, не че не го знаем, - не се ври там където не ти е работа и непоискано направено добро ти се връща тъпкано негативно! Матрицата, в която живеем, става все по-абсурдна и спасение не дебне отникъде ...

# 95
# 96
  • Мнения: 726
Хм Simple Smile Коя е девойката с Тасев?

# 97
  • Мнения: 9 374
Хм Simple Smile Коя е девойката с Тасев?
Нора трябва да е, няма коя друга.

# 98
  • Мнения: 5 846
Зорница 😆

# 99
  • Мнения: 580
Много ми хареса последния епизод. Добре замислен и направен, повтарям се, но страхотно играе Кавърджикова, а и Велислав, и Димо. Справят се добре всички останали.
Тъжно, но някак си не ми беше депресиращо.
Хареса ми танца и прегръдите в края на предишния епизод. С българска музика за фон се получи страхотно

# 100
  • Мнения: 9 374
Чудесно ще е ако използват повече българска музика, имаме много качествени изпълнители. Миро е един от тях.

# 101
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Да, има какво да се подбере. В "Скъпи наследници" имаше на пръстите на едната ръка чужди песни. Всичко бе на български изпълнители.

# 102
  • Мнения: 7 190
Много ми хареса последния епизод. Добре замислен и направен, повтарям се, но страхотно играе Кавърджикова, а и Велислав, и Димо. Справят се добре всички останали.
Тъжно, но някак си не ми беше депресиращо.
Хареса ми танца и прегръдите в края на предишния епизод. С българска музика за фон се получи страхотно

Кавърджикова е голяма актриса, респект! В много моменти чак съм се чудила дали наистина не страда от това заболяване, толкова достоверно пресъздава треморите на тялото. И е тежко за гледане.
А на мен ми стана ужасно тъжно за Евгения, защото тя, дори и с прогресираща болест, до последно таеше надежда. И пациента с операцията още повече подхрани тази надежда. Тя се хвана за този шанс като последна възможност за живот и беше жестоко да гледаш как надеждата й умира заедно с онзи човек. Просто много тъжно...

# 103
  • София
  • Мнения: 7 886
Мария КавАрджикова се казва.
Поне името и научете.

# 104
  • Мнения: 24 315
Здрава си е жената, но е голяма актриса! Както и Кръстева.Класата си е класа!!!!!
Аз наскоро се разминах с Каварджикова и се изненадах колко по-добре изглежда реално. За разлика от Огнянова....

Общи условия

Активация на акаунт