Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 589
  • 801
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 47 971
Евгения добре игра
Но на мен не ми хареса финалът. Какво следва за всички тежко болни, да се самоубият, за да не досаждат? Виолета убиха, Евгения също. Не ми допадат социалните послания на филма. Медиците са толкова...нямам думи....че сменят бебета, убиват болните си близки, борят се за осиновяване на беличко бебе, лъжесвидетелстват и т.н.
Не знам. Евтина драма.

# 646
  • Мнения: 123
.......... Не ми допадат социалните послания на филма. Медиците са толкова...нямам думи....че сменят бебета, убиват болните си близки, борят се за осиновяване на беличко бебе, лъжесвидетелстват и т.н. Евтина драма.
Дааа... , трябва да има надписи че филма е художествена измислица, фикция, фантастика.
Друго, във филма лекарите прекалено много се ангажират с конкретните лични  случаи на хората.... изкарват ги най-добрите хора на света, големи психолози. А действителността е друга, коренно противоположна!

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 13:27 от Aya_

# 647
  • Мнения: 47 971
Така е. Не се ангажират отвъд компетенциите си, но пък и не ги убиват. За щастие. Освен неволно, като некомпетентната Стилянова де.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Понеже гледах почти без звук...какво си казаха двамата братя, та Жени изведнъж хвърли онова лекарство?

И Наталия...що не доведе това внуче? Бабата така и не го видя...къде каза, че го е оставила?
Биляна и тя...все едно нямат деца Confused

# 649
  • София
  • Мнения: 27 157
Най-голямото недоразумение във финалния епизод бе появата на най-голямото недоразумение в шоуто - Радина.
Неадекватна и некадърна нейна игра само за 1 минута екранно време. Който си го може си го може...  Sunglasses

# 650
  • Мнения: 9 483
Ужасна беше Биляна. Успя даже и баща си да остави с отворена уста.

Наталия е оставила Ана при София, видяхме я с нея на кръщенето.
И правилно според мен. Наталия уцели спокоен период на Евгения, сама си каза, че е очаквала положението да е много по-зле. Малки деца нямат място на такива сцени.

# 651
  • Мнения: 6 159
Момичета и момче Grinning , приятно прекарване на празниците !
Отчитам  играта на Каварджикова , но  доста прекалиха  /на мен ми дойде в повече / .
Тази тежка драма е за филм от 2 часа , като предварително тръгваш с нагласата ,че ще гледаш това .  Като за сериал в 20 ч. всяка вечер  не ми харесва  такова монотонно облъчване .

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 13:52 от Ели-ТАЛ

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Тя Жени май даже и не попита за внучка си...
За мен не е ноемално да не води детето, ама само според мен. Все пак е на колко...? На 3г.? Тая баба не го е видяла даже.
Както и да е...съмнявам се сл.сезон да е интересен.

# 653
  • Мнения: 7 554
Скучен финал , скучен сезон...

# 654
  • Мнения: 123
Така е. Не се ангажират отвъд компетенциите си, но пък и не ги убиват. За щастие. Освен неволно, като некомпетентната Стилянова де.
Всъщност аз друго исках да кажа. Де да се ангажираха лекарите там където им е компетентността.... . Може и да има някой друг който да си върши работата, но като цяло здравеопазването е трагедия в България. Дори не става въпрос за пари. С направление, платено все тая. Макар и не директно и убиват и шантажират хората всеки ден. Това с пазарджишката болница и пловдивският кардиолог последно което го даваха  се случва всеки ден някъде. На мен лично са ми предлагали пет операции без причина, само да се вземат едни пари.
Исках да кажа, че филма силно се разминава с действителността която е доста сурова като цяло.

# 655
  • Мнения: 268
Адски тъпо беше че жени се самоуби. Можеха да измислят нещо от сорта на инфаркт или инсулт в съня си примерно, Да си го е предчувсъвала жената и затова да е искала да запали свещ, и просто на сутринта да я намерят. Сега къде ще търсят тялото и в морето......... Шока ще е ужасно голям

# 656
  • Мнения: 9 483
Тя Жени май даже и не попита за внучка си...
За мен не е ноемално да не води детето, ама само според мен. Все пак е на колко...? На 3г.? Тая баба не го е видяла даже.
Както и да е...съмнявам се сл.сезон да е интересен.

Как да не я е виждала, Ана се роди още в св.Кирил.
После като заминаха за където заминаха, Евгения им ходи на гости.
Още като дойде Наталия каза, че я е оставила при София, какво друго да пита. Евгения я помоли да й покаже снимки.

За мен съвсем правилно постъпи Наталия да не води детето веднага. Тя не знаеше какво е състоянието на Евгения. Логично е първо сама да види какво е положението и после да срещне Ана с баба й в подходящ момент, предполагам те щяха да приберат в София след ден-два максимум. От къде да знае, че това ще бъде последния ден на Евгения.

# 657
  • Мнения: 35 109
Жени беше решила там да е последният ѝ ден по един или друг начин.

# 658
  • Мнения: 580
Определено не харесах как Жени си отиде. До последно се надявах сценаристите да не тръгнат натам. Ужасни са последствията за близките в тия случаи. На моя приятелка баща й се самоуби, тя години наред не може да го преодолее напълно. Опитвайки се да се абстрахирам от Жени, харесах финала, защото останалите бяха щастливии

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 40 723
Ванилия, как да не знае какво е състоянието и като говори с Калин...?
Нищо, де...
Аз не успях да видя кога се самоуби? От оная скала ли скочи?

Общи условия

Активация на акаунт