Акумулаторна бормашина Parkside – незаменим съюзник при всеки ремонт

  • 8 956
  • 388
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 546
Във всеки дом ще е полезен уред. Последният път у дома се ползва за поправка на бюрото.

# 61
  • Мнения: 236
Най-полезна ще ми бъде при сглобяване и дребни ремонти на мебелите вкъщи.

# 62
  • Мнения: 68
За предстоящ ремонт на новозакупено жилище Simple Smile Ще ни е от голяма полза бор машината Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 666
Сновно кухненските СКШ . Масата в кухнята и столове. Етажерките в детската стая и гардеробите

# 64
  • Мнения: 1 917
Мъжът ми обожава да прави ремонти, особено да реновира стари мебели и акумулаторната бормашина ще му бъде много полезна за това.

# 65
  • София
  • Мнения: 778
Бормашината е уред, който е полезен за всеки дом. Дори и една картина да се сложи на стената, ако нямаш бормашина - трябва да търсиш от съседи или познати.

# 66
  • Мнения: 1 200
Това е уред съкровище!
С настъпването на зимата сме поприключили с ремонтите, но първото нещо, за което се сещам, че ще ни трябва, е поставянето на новата коледна украса на селската ни къща.

# 67
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Най-често се налага да я използваме при поправка на леглата или шкафчетата на децата. Последно миналата седмица мъжа ми поправя дивана.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 909
В кухнята има една вратичка която постоянно ми се инати и се откача, мисля, че ще ми помогне един такъв помощник

# 69
  • София
  • Мнения: 2 097
Съпругът ми е майсторче и държи всичко да направи или преправи вкъщи по собствен вкус. Постоянно му трябва акумулаторната бормашина, а дори и аз я ползвам понякога. Например да си направя едни рафтове, а той в момента прави сам дървена къщичка.

# 70
  • Мнения: 72
При изработване на етажерки и тяхното поставяне на стената, за окачване на картини и други декорации. Много е удобна, защото не се оплиташ в кабели и не търсиш къде да ги включиш.

# 71
  • Мнения: 502
Правихме основен ремонт и цялостно обзавеждане. Беше постоянно в употреба. Колко мебели сглобихме с нея не е истина.

# 72
  • Мнения: 2 128
Може би,това е най - използваната машинка от съпруга ми.Често все се намира нещо да пробива(развива).Както и на вилата, винаги има нещо за сглобяване и т.н.
Наистина, незаменима помощничка!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Правим ремонт на детската стая и определено ще я ползваме за сглобяване на мебелите.

# 74
  • Мнения: 828
При пробиване на отвори/дупки в стената, както и при ремонтни дейности. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт