Магията на изтока - тема 59

  • 17 192
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6 747
Е, и ти, минута - минута. Кой ти я дава Stuck Out Tongue Winking Eye.

# 481
  • Мнения: 9 190
И героят му беше умрял още преди да почне филма.Това е грубо,жесто и нехуманно.Все пак е корейска драма и трябва да се възнасят в края,а не в началото.

# 482
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Става, не е лошо парчето (макар че ми идва какафонично звученето), въртя го днес, но само версията със Сийка от нейния официален канал.
Сийка придава някак... повече класа на парчето.
Иначе тя пак си е с нейния трудно разбираем инглиш, но добре че са цветните версии - с превод, кой точно пее и какво.

И добре, че това не е главното парче от албума. Все се надявам да е добро този път. Откак ги споходи славата и на запад - слабооо е представянето, а не като началото през 2013 г.
В петък ще видим и чуем.





Снощи по навик (нали тогава си следях Hot Stove League) загледах по SBS новия сериал - Хиената.
Главният актьор крайно антипатичен. Бляк.
То поне историята да струваше, но не. Пак корейщинки. Нищо различно от статуквото.

Полубожеството от Гората сега ще го мисля до сряда. Няма нищо друго за гледане, а при японците е все така - нищо интересно за гледане.

# 483
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Еее, доволна. Много доволна от новите парчета в албума на BTS (освен познатите досега излезли в последния мини-албум). Извъртях ги на няколко пъти днес.
Ще видим кое от тях ще пуснат с официално видео в петък. Обявено е в програмата им - видео на 28 февруари, та, аз лично залагам или на Friends, или на Louder than bombs, а и Moon не е никак лошо.
Ей затова ги харесвам, въпреки че не успяха да ми станат докрай най-големи любимци.
Дори главното парче да не е толкова добро, винаги, винаги в самия албум имат много добри парчета, които си струват и са точно за техния стил, гласове.

Макнето ги движи много напред. Голям късмет имат с Гук.

Тоя пък да не отиде в Аржентина. Веднага го откриха и там - съпругата влюбена в него, хаха. Гледам от миналата седмица пътуването му.
Обичам предавания по линията: Кореец в чужбина, хаха. Това ми е новата зарибявка в събота от корейците.

# 484
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Hot Stove League изгледан. Мда, гледаем корсериал. Любопитно ми стана кой е творческия екип но не виждам препратка за тях на този сайт. "Странно" как задържаха сценария във възходяща включително до края на края. Туй все пак си е чудо на корейския фронт. Peace .
Направо корейска human drama  са направили. Похвално. Хареса ми как са написали героите и то  не един и двама.
Скрит текст:
След епизод 11, героите в офиса се взеха в ръце поетапно и взеха да се включват към главния ни герой. Той като булдозер/ледоразбивач направо, не човек а желязо. И то до самия край. Интересно щеще да е да загатнат на финала към какъв друг спорт се е насочил Laughing. Спрях да се чудя до някъде какъв е този огромен персонал в офиса на един спортен отбор, но донякъде де.
Героя  на  Yoon Byung-Hee и брата на главния герой ми бяха особено симпатични. Някак си имаха ясни цели и приоритети в главата, ако не житейски то професионални и с голяма вяра, дързост, боен дух в тях. Да им завиди човек направо за такъв ентусиазъм.
Всеки от останалите офис-образи бе различен и запомнящ се.
Властимащите образи бяха типичните такива, в тях малко се престараха за моя вкус с корсер. клишета творческия екип . Героя на Oh Jung-Se можеше да е малко по-разчупен, имаше достатъчно екранно време  но го обвиха в клишета а можеше да се получи по-забавен преносно и буквално, особено във взаимодействията му с персанала в спортния клуб и главния ни герой Mr. Green
В заключение можеше и по-добре но за кор-фронта това си е направо потсижение. Минахме без свекърва, без пералня, без ръчно пране,  умерено пихме и ядохме, във wc дали бяхме    newsm78 ми се губи, но на проктолог бяхме със сигурност.......  
Като цяло прилично заглавие. Ето че могат когато поискат.
Ако знаете данни за творческия екип казвайте. Да видим какво друго са творили до сега.

Tuon, давай насам като срещнеш кратък "като за нас"  Hug

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 09:27 от Шошулчо

# 485
  • Мнения: 9 190
Ice Fantasy Destiny
Grin Frowning1 Scream  Sad Cry
Ice Fantasy- приех края.Ясно си беше ясно,че няма да е цветя и рози на финала,но пък всички си отидоха от света,едни по-рано,а други по-късно.Аз съм гледала Sorry, I Love You и сърцето ми е от камък.Обаче Ice Fantasy Destiny Imp очаквах щастлив край за всички,а не само за  Ка Соу и жена му.Трябваше вино,любов и феи да танцуват. Вярно,че и в този към средата стана ясно кой ще го бъде  и кой не но все пак....Защо ще правят втори сезон ако пак ще мъчат Шъ?Защо?ЗАЩО?
Не ми хареса как приключи,не,че ми хареса принципно.Не съм доволна. Освен това имаше твърде малко МаТиен Heart Eyes(още не мога да повярвам,че е от плът и кръв) и твърде много от брат му. Реално беше доразвита история за Ка Суо и героинята на Вики,но тук не беше Вики.Действието се развива 2020 и показва технологии,които все още няма или поне масово ги няма.
Мрън и бях свикнала да ги гледам като елфи и бяха странни в модерни дрехи и русалката с права коса,която тук поне не беше голяма досада.
William Feng играе по-зле и от сезон 1.Aз съм го гледала и знам,че го може.Може би,защото се опитаха да ми го представят за 28 годишен. Scream
Не става за гледане или поне Мишо има много работа.Освен ако не сте болни фенове на Ка Соу и половинка.
Единственото хубаво е,че Шъ разбра,че баба му е обичала и него.Както и,че Шъ призна на Ян Да,че я обича,но не успяха да изживеят любовта си.
Xu Ke бил голям сладур.Добре,че му махнаха подобието на перука
Скрит текст:

# 486
  • MJF
  • Мнения: 8 585
He Who Can't Marry Season 2 9 -и епизод ми "пуснаха" и го изгледах. Пак смях с Кувано, направо ми се приядоха банани покрай него , току има няма се разхождат такива на екрана хем не по един ами на грозд. От превюто виждам че не един а 2 песа ще има, така че .....чакам. Mr. Green

# 487
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Сакурите цъфтят в Япония. Пролетта дойде.
То и при мен дойде. Днес е 20 градуса със силен вятър, но с него на морето сме свикнали.



Скрит текст:



Тези дни в Япония стартира един нов сериал, та, ще го пробвам. От това, което прехвърлих в първи епизод - човешка драма, a и историята е свързана със сакурите, точно сега, в периода им на цъфтене.
Може би ще намеря все пак нещо за следене от самураите.

# 488
  • Мнения: 5 220
He Who Can't Marry Season 2 9 -и епизод ми "пуснаха" и го изгледах. Пак смях с Кувано, направо ми се приядоха банани покрай него , току има няма се разхождат такива на екрана хем не по един ами на грозд. От превюто виждам че не един а 2 песа ще има, така че .....чакам. Mr. Green
И аз току-що изгледах 9 епизод и чакам следващия. Наваксах със сериала, след като известно време си бях дала почивка от гледането на азиатско.

# 489
  • Мнения: 9 190
бях дала почивка от гледането на азиатско.
Как успя?
И аз искам.
Толкова съм зле,че Стартрек Пикард още не съм гледала.Тубата ми предлага главно неща от Тайланд и на мандарин,а аз съм в абстиненция,защото чакам новите епизоди на любовна драма.

# 490
  • MJF
  • Мнения: 8 585
О, Бел и ти ли на клона?! Значи си имам компания за бананите Hug. А сезон 1 гледала ли си го? В този епизод 9 направо препратка имаше към сезон 1.
Скрит текст:
Кувано отявлен проблем с корема има. В първия сезон час по час се "паркираше" заради това на доктор. Както сега с бананите има няма се "паркира" при адвокат. Въобще по традициите и педантичността е нашия ерген Mr. Green
Моята почивка от "азиатско" са спортните предавания. Иначе не става. По- точно трудно става.

# 491
  • DE
  • Мнения: 9 068
Трепна ми като чух Стар трек, но не съм очарована. Ей, докато не изстискат всичко от дадена исторя не мирясват,  как орезилиха Стар уорса и този ще го съсипят. Най обичам "Енътрпрайз".
"Love and Destiny" твърде много серии, основно мишката играе, но ще го довърша, за да видя обещания ХЕ.
Обаче ми се гледаше Chang Chen в друга роля, поредния талантлив тайванец успял на китайска сцена. Прииска ми се да го видя в съвременна роля и повече говорещ, ама той играе все такива безмълвни бе. Основно наемни убийци.
"Mr. Long" с толкова малко реплики, че ги броиш на едната ръка, но някак интересна история как момчето спаси мъжа и мъжа спаси момчето. Япоската квартална общност ме спечели, без да продума и дума човека, го осиновиха, помогнаха му да се устрои и му организираха бизнес Grinning бил е кандидат за златна мечка на Берлинале 2017.
 "Brotherhood of Blades" отново убиец, този път императорски, не знаех че е имало такъв пост в империята.
още го доглеждам.

# 492
  • Мнения: 9 190
Дане,гледа ли Пикард?Знам,че участва 7от 9,а нея много я харесвам.
А Барон с розова тога и отново любител на чашката?

Пробвах Guardians of the Ancient Oath с Leo Wu,но няма любов Heart иначе изглежда интересен.

# 493
  • DE
  • Мнения: 9 068
Не, догледах "The Romance of Hua Rong" основно заради Yuan Hao голям бомбон, по-сладък пиратски крал не бях гледала Heart Eyes участва и в "Love and Destiny " третостепенна роля, но там изобщо не ми харесва и ако го бях видяла първо там нямаше изобщо да ме впечатли. За глава роля си е. Първата половина на сериала бе страхотна, във втората провлачиха и се забиха в клишетата и не ме израдва, но го догледах.

# 494
  • Мнения: 840


как му беше името във филма или не се споменаваше име?

RESPECT!

Общи условия

Активация на акаунт