Душата ми се моли за дете, нека за Коледа чертичките са две!

  • 24 908
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 600
Никол и аз виждам чертичката,  много силно стиснати палчета да се насища ! 🤞❤

# 721
  • Мнения: 821
Много ви благодаря отново! Дано до Коледа темата се напълни с плюсчета и никой да не остане тук през новата година! Аз ще взема един Шуър чек да го направя след закъснение, но за момента нямам съмнение, че нещо има, дано се развие и всичко да е наред. Скоро имам рожден ден и няма по-хубав подарък от това 😍

# 722
  • София
  • Мнения: 1 642
Много ви благодаря отново! Дано до Коледа темата се напълни с плюсчета и никой да не остане тук през новата година! Аз ще взема един Шуър чек да го направя след закъснение, но за момента нямам съмнение, че нещо има, дано се развие и всичко да е наред. Скоро имам рожден ден и няма по-хубав подарък от това 😍
Имаш ли някакви симптоми?

# 723
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен, ден 7-ми от закъснение на МЦ и вече 2 отрицателни теста. Утре ще запиша час за преглед при гинеколога и ендокринолога, защато лекувах и ИР, бях подобрила показателите и ми спряха метфогамата, но цикъла явно отново става нередовен Sad Може ли
малко информация за гелчетата, за които говорите и ако има някоя мама с моя пробмлем с ИР да сподели опит Simple Smile

# 724
  • Мнения: 2 027
Никол, честито и до финал!

# 725
  • Мнения: 821
Яна, никакви симптоми нямам за момента, може би лека болка в корема като преди цикъла. Вчера и онзи ден ми беше едно шашаво, не мога да определя по какъв начин, не точно гадене, но някак бях отпусната и замаяна, отдадох го на тежък пмс. Болки в гърдите нямам, но и миналия път нямах, та не се изненадвам. Това, което ме накара да се усъмня , беше, че по принцип 2-3'дни преди Ц започва да ми зацапва, а този път нямаше нищо. И понеже бях на лекар и категорично знаех, че няма как О да е била по-късно, се зачудих как така ден-два преди Ц няма нищо. Затова и го направих тоя тест, надявах се на 13ти ден след О да има доста по-наситена черта, но и на тази се радвам. 😅

# 726
  • София
  • Мнения: 3 077
Никол, тихичко честито и до финал!
Мразя чакането от О до Ц... няма такова чакане.... добре, че болничният приключи и се връщам на работа, поне това ще ме разсейва от другите мисли... Макат този месец да хванахме положителен тест за О след прочетеното за оцеляване и съзряване на войниците шанса да са хванали момента е минимален ....

# 727
  • Мнения: 702
Много ви благодаря отново! Дано до Коледа темата се напълни с плюсчета и никой да не остане тук през новата година! Аз ще взема един Шуър чек да го направя след закъснение, но за момента нямам съмнение, че нещо има, дано се развие и всичко да е наред. Скоро имам рожден ден и няма по-хубав подарък от това 😍
Тихичко честито и от мен! Безпроблемна и до финал 🤗. Ние също си щракаме снощи теста за О. беше с много ярка втора, а днес сутринта БТ ми е 37, надявам се да сме я хванали снощи. Иначе странното е че тестовете бяха все с втора бледа черта, някоя сблъсквала ли се е с това? Не съм ходила от 6 месеца на АГ но уж нямам ПКЯ освен ИРто🙄

# 728
  • kladno
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен
И аз чакам утре да ми дойде ,но нямам никакви симптоми за МЦ .Днес мислих да си купя тест ,но се отказах ще исчакам до утре и ако няма цикъл в вторник ще направя тест дано да е + . Стискайте палци правим опити от година .
Честито на плюсчетата леко бременеене от мен и до финал .

# 729
  • Мнения: 1 781
Маги пкя по скоро ти дава повече положителни тестове, а не бледи черти. Съвсем ок е да са бледи чертите, лх има пик, може отведнъж да стане положителен теста. Стискам палци, мн хубава черта!

# 730
  • Мнения: 28
Никол, аз също виждам и на двете снимки втора чертичка! Успех и всичко да е наред 🙏 няма по-хубав подарък ❤

# 731
  • Мнения: 2 142
Никол, тихичко честито и от мен 💞
Шоко, аз съм със СПКЯ и имам почти всичко, характерно за синдрома - поликистоза на яйчниците, висок АМХ, високи андрогени (тестостерон), висок инсулин на първия час, проблеми с щитовидната, овулаторна дисфункция..
Пия Метфогамма 500 3 пъти по 1 от август/септември месец някъде.
Момичета, аз влизам с идея/предложение - искате ли на първа страничка да има малко информация за нас ( например на колко години сме, за първо/второ/трето дете опитваме) - както е в отчетните групи?
Има ги никовете ни там и мисля, че Марианка лесно ще добави тази информация 💞 А може тази информация да върви със списъчето. Какво ще кажете?

# 732
  • Мнения: 1 944
Честито NicoleWatterson, прекрасна чертичка си имаш. Пожелавам ти успешна бременност занапред и живо и здраво бебче на финал.

Мисля, че това е подходящ момент за новата тема. Относно предложението на Jasmin, ако решите, можем да направим списък и да го кача допълнително, ако ми е позволена редакция, ако не ще е за следващата тема. На лични може да ми изпращата информацията. Според мен също е добра идея. Много сме и специално на мен ми е трудно да запомня "историята" на всяка Hug

А сега, заповядайте в новата ни тема.

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 15:49 от MarianaKV

# 733
  • Мнения: 112
Честито Никол и до финал.Пожелавам и на останалите, които НЕчакат МЦ да не я дочакат и да видят така желаните чертички 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт