Изпитани сайтове за парфюми - 19

  • 54 028
  • 768
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 46
Да питам пазаруващите от brasty, получили ли сте код за безплатна доставка при потвърждаване на регистрацията? Дойде ми такъв мейл, но не и код.  

Не, нямам код за безплатна доставка. Доставката ще бъде безплатна при поръчка над 230 лв.

# 421
  • Мнения: 2 230
Ето код за безплатна доставка от Брасти:
Харесва Ви продукт, при който няма безплатен транспорт? Не се притеснявайте! Безплатен транспорт можете да получите при покупка на 3 произволни мостри на парфюми в кошницата! Код: MINP56
Надявам се да важи, от онзи ден ми е мейла.

# 422
  • Мнения: 3 727
Здравейте,
Скрит текст:
тъй като съм нов и нямам много опит, кои са 3-те сайта, които със сигурност на поне 99% предлагат само и единствено оригинални и по-достъпни цени за парфюми?

Може и международни сайтове, стига да излизат на оферта.

ПС: Къде мога да търся за ваучери/промо кодове за тях? Примерно за Елинор, Парфимо и Нотино, ако и те са част към тези списъци.

ПС: Дами, според вас Versace Eros добър мъжки парфюм ли е за млад човек (26г?). Какви други може да предложите?

Благодаря
Всички сайтове дадени на 1-ва страница на темата се смятат за надеждни от повечето пишещи тук. Аз лично съм поръчвала от повечето,всичко е точно. Напоследък най-много от парфимо,Елинор и Брасти. Пропускам Нотино,заради цените.
Versce Eros по-напред в темата ,мисля,че беше препоръчан точно за млад човек. Прегледайте малко назад,има 2-ма господа с доста добри и изчерпателни предложения за парфюми .Аз много обичам да ги  чета Simple Smile

# 423
  • Мнения: 4 422
Хаха,страхотно,Къчър,че си била на Мулен руж,искрено завидях,а че си се офъщяла и с двата ме усмихна много...SmileЧесто ми се случва и на мен да го правя и понякога става по-разкошно даже,отколкото съм очаквала,но друг път и самата не знам харесва ли ми...
Да споделя,че поръчах ето това,което не знам дали е на далавера
https://www.notino.bg/dolce-gabbana/the-only-one-the-only-one-po … house-retargeting
Отсега смятам да се разделя с мъничето от 10мл.,така че ако някой му е хвърлил око и мерак да ми пише на лични!

Честит да ти е!Мисля ,че го има за 73 лв също.

# 424
  • Мнения: 3 137
Елинор нали уж до края на седмицата трябваше да имат някакво 30%-но намаление? Що така се будалкат с клиентите?!

# 425
  • Добрич
  • Мнения: 114
Здравейте! Харесах си Candy Prada. Бихте ли ми препоръчали сайт, от където мога да си го поръчам. Но да е оригинал.

# 426
  • Мнения: 357
Няколко пъти поръчвах мостри от Брасти. Тази опция за безплатна доставка при поръчка на три /и повече/ мостри не е нова, валидна е и сега. Все още обаче не съм сигурна дали ароматите на мострите са едно към едно с оригиналите. В някои откривам един особен дъх, много лек, но се усеща, подобен на имитациите на Рефан. Други ми се струват една идея по-плътни, няма я характерната за даден парфюм лекота и ефирност. Не знам, може това да се дължи на ред причини, все пак са отливки и ако са престояли повече логично е ароматът да се промени. Ще се радвам да прочета и други мнения за тези мостри.

# 427
  • Мнения: 517
Не откривам дъх в моите мостри от Брасти, също не съм и си помисляла да ги сравнявам с имитационните продукти на Рефан Rolling Eyes

Няма разлика при мен, последно поръчвах мостри на Прада и Ели Сааб. Със сигурност се старая да ги изпръскам за кратко време, защото отливките се развалят доста по-бързо.

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Вие пишете за тези от 10мл. доколкото схващам Моите са от 2мл.

# 429
  • Мнения: 437
Хаха,страхотно,Къчър,че си била на Мулен руж,искрено завидях,а че си се офъщяла и с двата ме усмихна много...SmileЧесто ми се случва и на мен да го правя и понякога става по-разкошно даже,отколкото съм очаквала,но друг път и самата не знам харесва ли ми...
Да споделя,че поръчах ето това,което не знам дали е на далавера
https://www.notino.bg/dolce-gabbana/the-only-one-the-only-one-po … house-retargeting
Отсега смятам да се разделя с мъничето от 10мл.,така че ако някой му е хвърлил око и мерак да ми пише на лични!

Честит да ти е!Мисля ,че го има за 73 лв също.

тук е още по-евтин, 50 мл. е на цената на 30 мл. в нотино
http://www.elfragrance.bg/dolce-gabbana-the-only-one-eau-de-parf … jeni-p-16673.html

# 430
  • Мнения: 1 452
+1 за Парфимо, отново.
Добре опакован продукт, само доставката малко се забави, но парфюма е за мен и не беше проблем да почакам малко.

# 431
  • Мнения: 74
Влизам, за да изкажа възмущението си от parfumi-shop.net. Не съм от хората, които се "хващат" за дреболии, не търся излишни разправии, не гледам кодове, срокове и т.н. - пазарувам си от проверените сайтове и се радвам, че ги има, защото все още се намират изгодни предложения, много по-изгодни от реалните магазини и в тази връзка винаги "прощавам" някои пропуски на търговците. Днес обаче "чашата" преля за мен. В събота поръчах парфюм БО, като ползвах и кода им за 10% отстъпка. Поръчах го, заради отличната цена от 67 лв. Имам този парфюм пак от тях и исках още една бутилка, понеже първата я презполових, а много го харесвам. Потвърдиха ми поръчката. Днес ми се обадиха да ми кажат, че от този вид /БО/ имат само една единствена бройка, която е дефектна и не могат да ми я изпратят. Казаха, че другия понеделник ще получават стока и да проверя пак. Отговорих "благодаря, ще следя и приключихме разговора. Само да вметна, че не за първи път поръчвам, потвърждават и после се оказва, че нямат наличност. Това с дефектната бройка ми беше ясно, че го ползват като извинение, че отново нямат наличност на нещо, което стои в сайта им като налично, но им влязох в положение. След 5 мин. реших да вляза в сайта, за да видя актуализирали ли са си информацията, както и да избера нещо друго за покупка. И изненада - същият парфюм БО 67 лв. /който уж не е наличен и го чакаме другия понедеклник/ се появява наличен, с цена 103 лв.!!! Писах им мейл, отговориха ми, пак им писах...просто почувствах, че явно мислят клиентите си за бавноразвиващи, много обидно ми стана. Да бяха изчакали поне 2-3 дни, и тогава да ги правят тези "врътки", щеше да изглежда по-достоверно. Изключително "дребно" мислене показа за мен този търговец. Радвам се, че има тема като тази, където да се споделят впечатления и хората да си имат "едно на ум" за некоректни практики. Лично аз, при равни или сходни условия, не бих пазарувала повече от там. Все си мисля, че трява да се поощряват коректните фирми - трудно се прави бизнес в България по честен и правилен начин, с мисъл за клиента и собственото реноме. В това отношение от мен голямо "браво" за Венера и Елфрагранс - винаги на ниво до сега!
Съжалявам, че малко дълго стана, ще кача и кореспонденцията ми с парфюми шоп, на който му е интересно, да прочете за какви "тарикати" се мислят с глупвите си обяснения.
Скрит текст:
Здравейте,

Днес разговарях с представител на онлайн магазина, който ми заяви, че поръчаният от мен парфюм е една бройка и то дефектна и че не може да ми го изпратите. Не се случва за първи път. Но както и да е. Знаех, че това е просто извинение, и че няма дефектна бройка. Но пак, както и да е. Сега влязох в сайта, за да видя цената на същия продукт, но с опаковка, както и да разгледам други неща, за да направя нова поръчка. С голямо разочарование видях, че поръчаният от мен парфюм БО, е с почти двойно по-висока цена и си стои наличен /103 лв./. Пиша Ви като клиент, от тези разумните и коректните, които, поне според мен, търговската етика не позволява да "баламосвате" по този начин. Като сте решили да печелите по този начин, според мен губите повече. Не че за вас има голямо значение моето мнение, но държа да ви кажа, че доброто име се създава трудно, но се губи лесно  - а българският пазар не позволява много експерименти, просто не е толкова голям. От вашия онлайн магазин имам няколко поръчки, като в началото всичко беше изрядно, но с течение на времето нещата се променят и то в отрицателна посока.

Благодаря, ако все пак сте имали търпение и желание да изчетете написаното по - горе! Хабав и успешен /доходоносен/ ден!

Здравейте

благодарим ви за обратната връзка
за нас има значение какво казват нашите клиенти
това със изчерпаният продукт се случва понякога и след няколко дена  е възможно да се появи със нова цена от друг доставчик също така когато се окаже, че продукта е дефектен ние не го пращаме,
това се получава защото разликите във цените от различни доставчици може да са доста големи
извинете за причиненото неудобство
във момента имаме кампания за -10%
пращаме ви кода с който ще спестите
 10% от стойноста на всяка поръчка направена  до 14-12-2019 !

със този код :

DECEMBER2019

И аз благодаря за отговора, но ситуацията е съвсем различна. Днес ми беше казано, че продуктът е изчерпан и да проверя другия понеделник, щяло да има ново зареждане. 10 мин. след разговора, същият продукт явно долетя с нов доставчик на двойна цена и е в наличност Simple Smile За мен всичко е от ясно по-ясно, просто ми се видя много грозно и реших да ви дам обратна връзка. Дано някой ден търговията в България /а и всичко станало/ стигне едно по-високо ново, защото сега положението е ... много на дребно Simple Smile Успех!

# 432
  • Мнения: 31 177
И на мен са ми го казвали оттам това с дефектната/течаща опаковка и, че не могат да я изпратят, но поне не са качвали продукта с повишена цена после. Много некоректна постъпка.

# 433
  • Мнения: 551
Наистина много неприятна ситуация с parfumi-shop.net, надявам се да не им стане честа практика. И аз днес поръчах Dior Sauvage EDT от тях, първо пробвах през моя профил - даваше ми изчерпана наличност. После направих поръчка като гост, обадиха ми се за потвърждение и очаквам пратка в сряда.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 16:58 от Valeri Cirilov

# 434
  • Мнения: 8 462
От години не съм пазарувала от този сайт. Преди бях доволна, но в последните години нито цените им са конкурентни нито пък асортимента ме привлича. След този пост пък съвсем съвсем се отказвам.

Общи условия

Активация на акаунт