Изпитани сайтове за парфюми - 19

  • 54 099
  • 768
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 12 374
Търся нещо от огледалната колекция на Mugler и никъде нищо. Само в нотино намерих, но цената не ме устройва. Дори в официалния сайт на марката ги няма. Някой знае ли каква е причината? Дали ще се появят някога?
В мегашоп има един:
http://megashop.bg/cshop/p1012824/Thierry-Mugler-MIRROR-MIRROR-C … product_info.html

И в нотино, но ти си го видяла. Наистина се изгубиха.

# 406
  • Мнения: 642
Благодаря Таис Simple Smile. Но и този ми се струва със завишена цена. Като гледам тези, които са изчерпани, са с 50% процента надолу. Ще дебна, дано излезе нещичко.

# 407
  • ново
  • Мнения: 6 029
Код за - 10% от Parfumi-shop.net
Уважаеми/ма,

като наш лоялен клиент

ти подаряваме 10% от стойноста на всяка поръчка направена  до 14-12-2019 !

със този код :

DECEMBER2019
Кода важи дори и за продукти в промоции.

# 408
  • при морето
  • Мнения: 911
Хм,то хубаво с този код,ама аз като им сравнявам цените на Parfumi-shop.net с тези на другите сайтове  ми се струва,че нещо бая са ги завишили и 10% са си едно нищо.Доста дълго време и аз им бях редовен клиент,но от няколко месеца стремглаво им скочиха цените и се преориентирах.
Определено Елинор,Мейкъп и Парфимо водят с по-добри оферти.Нотино не се пипа ,макар че и там се мъдри едно намаление уж от 15%,но и то е само при нишовите.Чат-пат при някои има и безплатна доставка.

# 409
  • София
  • Мнения: 17 858
Аз съм много горда, че въпреки постоянното размятане на намаления в темата успях да устискам в името на по- висшата цел, тъй като имах път навън. Не че не ми беше приятно да ви чета, напротив. Stuck Out Tongue
Изгърмях Тонка Империал и Мулен Руж на място. И двата са вълшебни. Heart Eyes Бях и на самото представление и се чудех кой от двата да пръсна. Първоначалната идея беше Мулен Руж естествено, но тонката толкова ми влезе под кожата, че се офъщях и с двата. Тънах в сетивно задоволство. Но май съм финито за тази година. Освен ако не пуснат 50% намаление Joy Продължавам да следя темата все пак.

# 410
  • при морето
  • Мнения: 911
Хаха,страхотно,Къчър,че си била на Мулен руж,искрено завидях,а че си се офъщяла и с двата ме усмихна много...SmileЧесто ми се случва и на мен да го правя и понякога става по-разкошно даже,отколкото съм очаквала,но друг път и самата не знам харесва ли ми...
Да споделя,че поръчах ето това,което не знам дали е на далавера
https://www.notino.bg/dolce-gabbana/the-only-one-the-only-one-po … house-retargeting
Отсега смятам да се разделя с мъничето от 10мл.,така че ако някой му е хвърлил око и мерак да ми пише на лични!

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Аз съм много горда, че въпреки постоянното размятане на намаления в темата успях да устискам в името на по- висшата цел, тъй като имах път навън. Не че не ми беше приятно да ви чета, напротив. Stuck Out Tongue
Изгърмях Тонка Империал и Мулен Руж на място. И двата са вълшебни. Heart Eyes Бях и на самото представление и се чудех кой от двата да пръсна. Първоначалната идея беше Мулен Руж естествено, но тонката толкова ми влезе под кожата, че се офъщях и с двата. Тънах в сетивно задоволство. Но май съм финито за тази година. Освен ако не пуснат 50% намаление Joy Продължавам да следя темата все пак.
Може ли линк на Мулен Руж😊

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Еее,не до вчера тестер 80мл. в Парфимо на Скандал беше 104 лева днес гледам и бам 136,тцтц.Да похваля Брасти мострите,които поръчах дойдоха идеално опаковани,всичко е точно,пак бих поръчала в бъдеще.Поръчах в събота и в петък/на 6-ти/ бяха при мен.

# 413
  • Мнения: 46
Еее,не до вчера тестер 80мл. в Парфимо на Скандал беше 104 лева днес гледам и бам 136,тцтц.Да похваля Брасти мострите,които поръчах дойдоха идеално опаковани,всичко е точно,пак бих поръчала в бъдеще.Поръчах в събота и в петък/на 6-ти/ бяха при мен.

И аз чакам мускалчета от там, но все непознати аромати, и няма да мога да споделя дали са ок! Всичко е точно - ще  рече, че ароматите са такива, каквито трябва да бъдат ли?

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Да,сред пробите имаше аромати,които съм тествала преди и са си същите.Има и други,които са/бяха непознати за мен и исках да ги опозная в къщи на спокойствие.

# 415
  • София
  • Мнения: 17 858
Аз съм много горда, че въпреки постоянното размятане на намаления в темата успях да устискам в името на по- висшата цел, тъй като имах път навън. Не че не ми беше приятно да ви чета, напротив. Stuck Out Tongue
Изгърмях Тонка Империал и Мулен Руж на място. И двата са вълшебни. Heart Eyes Бях и на самото представление и се чудех кой от двата да пръсна. Първоначалната идея беше Мулен Руж естествено, но тонката толкова ми влезе под кожата, че се офъщях и с двата. Тънах в сетивно задоволство. Но май съм финито за тази година. Освен ако не пуснат 50% намаление Joy Продължавам да следя темата все пак.
Може ли линк на Мулен Руж😊
Не разбрах, къде го има ли питаш?
Аз го взех от самия магазин, но от сайтовете го бях гледала само в Нотино. Преди го имаше и по други сайтове, но нещо поизчезна.

# 416
# 417
  • София
  • Мнения: 17 858
Ааа, чак сега схванах. Самия парфюм иска да види. Мерси, Kристалче, че ме отмени Laughing

# 418
  • Мнения: 1
Здравейте,
тъй като съм нов и нямам много опит, кои са 3-те сайта, които със сигурност на поне 99% предлагат само и единствено оригинални и по-достъпни цени за парфюми?

Може и международни сайтове, стига да излизат на оферта.

ПС: Къде мога да търся за ваучери/промо кодове за тях? Примерно за Елинор, Парфимо и Нотино, ако и те са част към тези списъци.

ПС: Дами, според вас Versace Eros добър мъжки парфюм ли е за млад човек (26г?). Какви други може да предложите?

Благодаря

# 419
  • Мнения: 3 922
Да питам пазаруващите от brasty, получили ли сте код за безплатна доставка при потвърждаване на регистрацията? Дойде ми такъв мейл, но не и код.  

Общи условия

Активация на акаунт