Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Присъединете се!

  • 52 967
  • 569
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 270
Положих неимоверни усиия да кърмя и детето ми да е само на кърма,понеже по-полезно няма за него,и все пак постигнах успех.Вече кърмя успешно дъщеря си и смятам да го правя доста дълго.Подкрепям напълно кърменето,защото е полезно,бързо,лесно,евтино и винаги топло. Simple Smile Да дадем здраве на децата си!!

# 511
  • Мнения: 24
Подкрепям ви напълно! Кърмих сина си до година и половина и това беше прекрасно. Надявам се живи и здрави и с второто да е така и да си имам кърма дълго време.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 311
Твърдо за  newsm10 

# 513
  • Мнения: 69
Искам страшно много да кърмя и съм решила да направя всичко възможно... С двете ръце съм "ЗА"  Hug

# 514
твърдо ЗА кърменето!!! Grinning Peace

# 515
  • Мнения: 239
Подкрепям изцяло инициативата! Мисля, че няма нищо по-добро от майчината кърма за едно бебе. Това е най-ценната храна за децата ни! Не трябва да ги лишаваме от това! newsm10
 

# 516
  • Мнения: 6
Чудесна идея е тази петиция. Подписвам с двете ръце. Лили си цока вече една година.Пожелавам успех на всички начинаещи майки, желаещи най доброто за техните деца.

# 517
  • София
  • Мнения: 292
Подкрепям с две ръце и аз  newsm10

# 518
  • Мнения: 168
подкрепям инициативата кърмих дъщеря си до 7 месец въпреки проблемите които имах с гърдите

# 519
  • Мнения: 277
подписах. Твърдо за. Мисля че няма по хубаво нещо от това и по никакъв друг  начин няма как да изпиташ такава близост с детето си

# 520
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Подкрепям напълно кърменето,защото е полезно,бързо,лесно,евтино и винаги топло. Simple Smile Да дадем здраве на децата си!!

 newsm10 newsm10 newsm10

Твърдо ЗА ...

# 521
# 522
  • Мнения: 58
Много малко кърмих първото си дете и за второто направих всичко възможно да се кърмим и успях -почти година. Сега не спирам да изнасям лекции на приятелки и познати да си кърмят децата ,страхотно и незаменимо преживяване. Разписвам се с двете си ръце.

# 523
  • Мнения: 220
И аз подписах. ЗА съм за информирания избор, освен това смятам че консултантите по кърмене трябва да получават заплащане. Вършат си работата страхотно (на мен лично помогнаха няколко пъти) и трябва да получат адекватно заплащане

# 524
Няма по-голямо удоволствие и за майката и за датето то кърменето!!!
И двете си деца съм кърмила!По стечения на обстоятелствата второто по-дълго(1 година),но и с двамата се чувствах истински щастлива, че осигурявам най-доброто за децата и съм така близо до тях.
Дори сега малко ми липсва това време Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт