Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Присъединете се!

  • 52 966
  • 569
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4
Подкрепям напълно тази петиция, защото смятам, че кърменето е най - доброто за нашите деца!
Кърмя дъщеря си повече от 9 месеца и мисля да продължа, докато имам тази възможност. Надявам се за напред все повече майки да са на същото мнение по този въпрос.

# 526
  • Мнения: 2 110
Няма по-приятно и полезно нещо от това майката да кърми детето си. Напълно подкрепям петицията ! Peace Peace Peace

# 527
  • Мнения: 32
Аз също подкрепям кърмеето въпреки, че имах ужасно много проблеми с гърдите.
Толкова е мило и страшно сближаващо да се кърми бебето. Сега ми е много мъчно, че приключихме  Sad  Някак си все едно вече се отдели от мен. Първо беше в мен после я кърмех, сега с това шише... някак си не ми е много хубаво.  Sad

# 528
  • Мнения: 75
и аз съм "за"

# 529
  • София
  • Мнения: 2
И ние майките трябва да направим нещичко, за да стане този свят по-добър.
 Peace

# 530
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Задължително ще подкрепя петицията! Природата си го е казала - мами, кърмете си дечицата! Heart Eyes

# 531
  • Мнения: 53
От момента в който се зароди идеята за дете съм си мислела че живот и здраве ще кърмя.Чудех се дали половинката ще ме подкрепи,бях решила да споделя с него.И така докато си се чудех един ден той ми каза-"Знаеш ли един ден като имаме бебче и искаш да кърмиш ще те покрепя,знам колко е важно за детето." Така че съм спокойна защото знам че е важно да те подкрепят близките ти.
Подписвам се веднага newsm80

# 532
  • Мнения: 82
ДА!Това изгражда имунитета на детето.

# 533
  • Мнения: 56
здравейте и аз съм за с двете ръце
дано живот и здраве като му дойде времето за кърмене всичко ми е на ред Praynig

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Много е хубаво чувството, че даваш на детето си нещо, което никой никога не може да му даде. Тази близост, която се създава. Кърмя моята бебка повече от 10 месеца и ще продължа докато мога. Peace

# 535
  • Мнения: 39
да аз също съм за кърменето с двете си раце защото от това по хубаво няма кърмата предпазва от болести и  е нещо от което се нуждае бсяко дете аз съм против маиките които неискат да кърмят децата си зада запазят гърдите си  newsm10 newsm10 newsm10

# 536
  • Мнения: 62
Току що и аз подкрепих петицията!
Прекрасната ни дъщеричка се роди много малка и миниатюрна. Имах огромното желание да я кърмя. Но въпреки, че раждах в болница "Приятели на бебето" нямаха много търпение и стимул да подкрепят нашето кърмене. Набързо набавиха беберон с АМ.
Само моят инат помогна да се кърмим - всичко потръгна едва слез 3 месец - и то почти до годинка.

# 537
  • Мнения: 2
Твърдо подкрепям кърменето.Близостта, която поражда между майка и дете е невероятна и не може да се опише.Моят съвет към бъдещите майки е да кърмят децата си.

# 538
  • Мнения: 21
да аз също съм за кърменето с двете си раце защото от това по хубаво няма кърмата предпазва от болести и  е нещо от което се нуждае бсяко дете аз съм против маиките които неискат да кърмят децата си зада запазят гърдите си  newsm10 newsm10 newsm10
.Съгласна съм с всички <че това е много важно,но някой път не е възможно.Има случаи които наистина целта е "за да запазят гърдите си "в буквалния смисъл.

# 539
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Това е чудесно,твърдо "за" newsm32

Общи условия

Активация на акаунт