Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 829
  • 759
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 706
Хм, а като лежиш с възглавница между краката, на една страна? Ако не си пробвала, опитай и виж дали ще те облекчи.

# 91
  • Мнения: 766
Пробвала съм, но като заспя и тръгна да се завъртам без да се усетя и се събуждам от болка. В понеделник съм на преглед, неглижираха ми оплакванията предния път, но вече наистина не се издържа, започнах да куцам като се движа.

# 92
  • Мнения: 816
Пробвала съм, но като заспя и тръгна да се завъртам без да се усетя и се събуждам от болка. В понеделник съм на преглед, неглижираха ми оплакванията предния път, но вече наистина не се издържа, започнах да куцам като се движа.
Да ти видят бъбреците и пусни урина за изследване да няма някакво възпаление . И ако трябва при друг лекар - чак такива силни болки не е нормално . Веднъж лежах в болница с жена, но в доста напреднала бременост (6-7 месец) с постоянни болки и лежа един месец в болницата - и на нея но шпа не и помагаше - но там бебето все пак вече беше голямо и бута , матката расте .

# 93
  • София
  • Мнения: 10 642
Пробвала съм, но като заспя и тръгна да се завъртам без да се усетя и се събуждам от болка. В понеделник съм на преглед, неглижираха ми оплакванията предния път, но вече наистина не се издържа, започнах да куцам като се движа.
Това по-скоро е някой нерв

# 94
  • Мнения: 1 923
И на мен ми прилича на невралгия. Не че има връзка, но два дена след трансфера и мен много ме болеше. Болката беше толкова силна, че не можех отначало да разбера откъде е. Болеше ме кръста, а след това започна да слиза към крака. Най-малко болеше като се раздвижа и затова по цяла нощ скитах от стая в стая. Спях по един, два часа седнала и после разходки. Беше кошмар.
Пробвай с вървенето. Дано да ти помогне.

# 95
  • Мнения: 1 165
Наталия ,как си ?
Мина ли вчера прегледа? Дано всичко е наред  Praynig

# 96
  • Мнения: 2
Здравейте!Пиша ви във връзка с моята леля тя направи три опита ин витро с нейни яйцеклетки,но неуспешни,тъй като има проблем с недостиг на яйчен резерв...сега в момента направи ин витро с донорска яйцеклетка...вкараха и три две,които се делят на 8 и една на 6...Много съм притеснена...Според вас ще се получи ли този път и какво е вашето мнение...Лигавицата и е 10 см,което е супер Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 10 642
Дали ще се получи никой не може да каже.

# 98
  • Мнения: 1 033
Случвало ли ви се е да усещате пробождане в матката за кратко време , за по няколко секунди?
Да ходя ли при док веднага, нормално ли е? Не знам какво да правя

# 99
  • Мнения: 766
Аз вчера бях така цял ден и много се притесних. Днес си ми беше прегледа и всичко е наред! Така че спокойно 😊
Случвало ли ви се е да усещате пробождане в матката за кратко време , за по няколко секунди?
Да ходя ли при док веднага, нормално ли е? Не знам какво да правя

# 100
  • Мнения: 1 033
Благодаря ти:blush:

# 101
  • Мнения: 277
Да тези пробождания са май доста обичайни. Аз все още ги имам от време на време, в началото на 2ри триместър съм. Когато споменах на лекарката ми, тя въобще не ги отрази като проблем.

# 102
  • Мнения: 482
момичета, най-накрая и моето чудо на чудесата е вече факт - на 9 декември се роди моят първороден син!

след 4 неуспешни инсеминации и 2 неуспешни инвитро опита, третият се оказа нашият късмет. всичко това в рамките на последните 7 години. и сега като гушкам резултата и съм на 7то небе знам че си е заслужавало всяко едно усилие, упоритост и болка (най-вече психическа). това като послание за все още опитващите момичета.

за бременността - това което мога да споделя е, че целият организъм се променя и през цялото време си има странни придърпвания и усещания от разместването на органите, от разширяването на матката, от хормоните и т.н. после се появяват и подготвителни контракции, въобще - през цялото време ще ви се случва нещо непознато в тялото, но не мисля, че е добра идея да си мислите, че е само признак за нещо проблемно. мислете си и че организма ви се пригодява по най-добрия начин за бебето.

усещала съм понякога странни болки ниско долу в дясно, които в един момент локализирах, че са спазми в червата, които са се разместили и са на по-тясно. започнах диета без газообразуващи храни и всичко се оправи.

така че моят съвет е ако можете маскимално да се успокоите, да намерите лекар, на който да се доверите изцяло, да пуснете контрола, просто защото в момента единственото, което зависи от вас е да се храните добре, да спите добре и да се чувствате добре. и да си пиете назначените лекарства.

# 103
  • Мнения: 2
БРАВОоо честитооо!!!Най хубавото нещо е това!!!Аз имам въпрос към вас много ли са неуспешните ви опити с ДЯ или повечето са успеваеми от първия път Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 165
julia roberts ,да сте живи и здрави и  много да се радвате един на друг Heart Eyes
Радоста сигурно е огромна след  толкова чакане и опити.

Общи условия

Активация на акаунт