Забременели след ин витро - Тема 46

  • 46 552
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 339
При мен го спряха от раз около 10та г.с., но го слагах само вагинално.

# 751
  • Мнения: 864
Аз го спрях от раз, 11г.с бях на преглед и док каза, че е трябвало да го спра по-рано даже.

# 752
  • София
  • Мнения: 39 746
Моля пуснете нова тема.

# 753
  • Мнения: 139
Момичета тези от вас които са пили естрофем като подготовка за Зет в коя седмица бременни са го спрели?тъй като този естрофем ме кара да повръщам и имам чувството че нищо не остава от него в организма ми
Аз го спрях 8-9 г.с.

# 754
  • Мнения: 922
Здравейте момичета да се запиша и аз .
Това ни е 3 опит ИКСИ за сега съм с полужителен тест -чхг 1211 на 12 от трансфер на 3 ембриончета върнати . Вече минах първи преглед и се оказа ,че са се хванали и 3те . Докторката каза ,че сигурно ще се наложи редукция на едното ако не се редуцира само то върви и доста по малко от другите две и се моля само да “свърши тази работа “ 😣. Исках да попита някоя от вас миналата ли е през редукция и колко е опасно това , малко ми е притеснено да не навредим на другите две 😩ако се наложи ? Аз съм в клиника Щерев при проф. Тимева . Сега съм в 5г.с +6 дни . В сряда съм на преглед пак да чуем пулсчета дай Боже , и да ми направят вливки на интралипид , тъй като съм с активни НК клетки и правихме и в деня на Т вливки и за това ми е малко притеснено 🥴. Въобще понеже са много чакани бебеци ,като при всички предполагам , тревогите ми няма да спрат . Нямам кой знае какво симтоми или поне намалиха малко , от снощи започна да ми се гади и днес цял ден съм на приливи и отливи ,но не повръщам за сега . Имах киселини , болки ниско долу , и напрегнати гърди , сега болките ги няма само ,аз съм и на нош па 3х2 . Приемам още мета Ф киселина , утрогестан 3х2 , клексан , аспирин и 1 на ден дехидрокортизон . Каза , че постепенно ще го спираме . Не съм имала зацапвания и се моля този път да изкараме до 9 месец 🍀❤🍀❤🍀❤🍀

# 755
  • Мнения: 139
Успех pipi8, дано да е наред всичко с бебоците... аз по мои сметки, съм 4 седмица + 6 дни, понеделник ме викат на преглед, 5 седмица + 2 дни ще е тогава, чудех се дали ще се чуят сърчице/а, но явно е прекалено рано...
Здравейте момичета да се запиша и аз .
Това ни е 3 опит ИКСИ за сега съм с полужителен тест -чхг 1211 на 12 от трансфер на 3 ембриончета върнати . Вече минах първи преглед и се оказа ,че са се хванали и 3те . Докторката каза ,че сигурно ще се наложи редукция на едното ако не се редуцира само то върви и доста по малко от другите две и се моля само да “свърши тази работа “ 😣. Исках да попита някоя от вас миналата ли е през редукция и колко е опасно това , малко ми е притеснено да не навредим на другите две 😩ако се наложи ? Аз съм в клиника Щерев при проф. Тимева . Сега съм в 5г.с +6 дни . В сряда съм на преглед пак да чуем пулсчета дай Боже , и да ми направят вливки на интралипид , тъй като съм с активни НК клетки и правихме и в деня на Т вливки и за това ми е малко притеснено 🥴. Въобще понеже са много чакани бебеци ,като при всички предполагам , тревогите ми няма да спрат . Нямам кой знае какво симтоми или поне намалиха малко , от снощи започна да ми се гади и днес цял ден съм на приливи и отливи ,но не повръщам за сега . Имах киселини , болки ниско долу , и напрегнати гърди , сега болките ги няма само ,аз съм и на нош па 3х2 . Приемам още мета Ф киселина , утрогестан 3х2 , клексан , аспирин и 1 на ден дехидрокортизон . Каза , че постепенно ще го спираме . Не съм имала зацапвания и се моля този път да изкараме до 9 месец 🍀❤🍀❤🍀❤🍀

# 756
  • Мнения: 922
PureLove благодаря ти миличка , стискам палци и при теб всичко да е наред  🙏🏻❤🍀 .
Ами при мен на 1 преглед , имаше леки индикации за пулсации вече ,но док каза ,че другия път ще се чуят 🤞🏻❤🍀🍀🍀. Много ми е притеснено на моменти дано ги чуем в сряда и всичко да е наред 😣🍀❤.

# 757
  • Мнения: 1 911
pipi8, прекрасна новина. Честито и успешна бременност до край.
Някой знае ли какво става с Devilche-то.
Ако чете, пожелавам ѝ успех и да знае, че чакам при следващия опит и тя да се похвали Heart

# 758
  • Мнения: 3 124
МОЛЯ някоя дама да пусне нова тема, че аз нямам достъп до компютър и няма да мога.
Благодаря❤

# 759
  • Мнения: 139
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1225370.new#new

Нека да е пълна с много бебенца и щастливи мами!
/Нова съм в това, но дано да Ви хареса лятната тематика/

Общи условия

Активация на акаунт