Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 315
Обаче, чета това в предишни теми "...so a 1.0% retinol is equivalent to a 0.05% tretinoin.”" , а аз мажа и от ретинола на Медик, който е един процент.
Това изобщо не е сигурно. На теория и според математиката може и да е така, но в действителност не може да се прави такова приравнявате. Зависи как организма преобразува ретинола в ретиноидна киселина, която всъщност се усвоява.

Капилярите не са от крема.

# 316
Обаче, чета това в предишни теми "...so a 1.0% retinol is equivalent to a 0.05% tretinoin.”" , а аз мажа и от ретинола на Медик, който е един процент.
Това изобщо не е сигурно. На теория и според математиката може и да е така, но в действителност не може да се прави такова приравнявате. Зависи как организма преобразува ретинола в ретиноидна киселина, която всъщност се усвоява.

Капилярите не са от крема.
Не съм ползвала нищо различно до сега, освен крема и ретинола.

# 317
Ами не знам, но от едно мазане, няма как да ти станат видими капилярите.
Мажа се вече почти три години ежедневно и капилярите ми не са се увеличили и на йота. Чела съм, че видимите капиляри се появяват заради хронично слънчево увреждане на кожата. Може до сега да не си ги забелязвала просто, но няма как изведнъж да се появят.

# 318
Ами не знам, но от едно мазане, няма как да ти станат видими капилярите.
Мажа се вече почти три години ежедневно и капилярите ми не са се увеличили и на йота. Чела съм, че видимите капиляри се появяват заради хронично слънчево увреждане на кожата. Може до сега да не си ги забелязвала просто, но няма как изведнъж да се появят.
От кожа до кожа има огромна разлика. Ако и да ги е имало и някак не съм успяла да ги забележа, което е почти невъзможно, то явно кремът е провокирал изострянето им.

# 319
Ама няма как да стане точно това от едно мазане каквато и да е кожата.
Както и да е, ти си преценяваш как да постъпиш занапред. Ако те притеснява, просто не се мажи и толкоз. Hands V

# 320
Аз се мажа  близо година, за жалост не виждам никакъв резултат Sad
Скоро ставам на 40год. и просто видимо си овисвам и сбръчквам. Например около очите когато започнах миналата година нямах нищо, а сега имам "паяхинка' от набръчкана кожа.
 Незнам...сигурно аз не правя нещо както трбва.

Общи условия

Активация на акаунт