С какво ви дразнят свекървите? – 117

  • 34 880
  • 747
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 28 106
Заповядайте в новата тема Simple Smile
Линк към предишната – https://www.bg-mamma.com/?topic=1155317

# 1
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Благодаря.

# 2
  • Мнения: 25 441
Абе, майка е. Приготвила е да даде на сина си 50 лв. за рождения ден. Той почерпил с един бонбон... Какво друго да си помисли жената, освен че синковецът го е закъсал с парите, даже за торта няма...
И му мушка допълнително в другата ръка – да има с какво поне жена си да почерпи. Laughing

# 3
  • Мнения: X
ОК, майка е. Ама на кого е нужно това малоумно изпълнение - с едната ръка дава 50 лв, а с другата уж скришом бута още пари? Или да даде колкото е преценила открито, или ако иска да ги даде тайно, да го направи наистина тайно, а не да прави подобни маймунски циркови номера.

# 4
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Aз пак да питам за синковеца дали е споделил за екстрата пари или си е затраял?

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Aз пак да питам за синковеца дали е споделил за екстрата пари или си е затраял?
Снахата е видяла още на момента бутането на парите в другата ръка, освен тези които му е дала "официално"

# 6
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Aз пак да питам за синковеца дали е споделил за екстрата пари или си е затраял?
Снахата е видяла още на момента бутането на парите в другата ръка, освен тези които му е дала "официално"
Аз това го разбрах.Друго ме интересува.Къв и е проблема на снахата, ако пича й е казал после , че майка му е дала екстра пари?Явно не може да го преглътне.

# 7
  • Мнения: 5 225
Сигурно се е направил на ударен младежа. Той ако не иска да прави номера ще каже на момента пред двете нещо от рода на "майко няма нужда" или "мерси маме, в момента имаме нужда"

# 8
  • Мнения: X
Къв и е проблема на снахата
Наистина ли не става ясно, че не парите са проблемът, а маймунският цирк по даването му, устроен пред снахата?

# 9
  • Мнения: X
Ех, тая лоша снаха бе. Мама дала на дИтетУ. Как можела да се сърди. Ми циганска, селска и дребнава работа е това да ти пъха някой "скришом" парички в ръчичките. Абсурдно просто за зрели хора.

# 10
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Креми, снахата няма проблем. Просто й беше смешно

# 11
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Къв и е проблема на снахата
Наистина ли не става ясно, че не парите са проблемът, а маймунският цирк по даването му, устроен пред снахата?
Ми, не.Къде , къде на по-големи маймунски циркове сме били свидетелки.Набутала , набутала ги.Ок, сглупила жената.Явно си е имала причина да го направи.Можела е да го викне в другата стая и да бъде по-дискретна.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 910
Ех, тая лоша снаха бе. Мама дала на дИтетУ. Как можела да се сърди. Ми циганска, селска и дребнава работа е това да ти пъха някой "скришом" парички в ръчичките. Абсурдно просто за зрели хора.
Ъхъм, ама ако свека беше компютърно грамотна и беше превела сумата по сметката на синчето какво правим? Снахата на момента нямаше да види, после ако му  е стъпила на врата и знае паролите щеше да го разобличи. И какво следва - скандал за отношения между майка и детето и или скандал, че е скрил парите за фонд "И аз съм човек"?

# 13
  • Мнения: X
Ех, тая лоша снаха бе. Мама дала на дИтетУ. Как можела да се сърди. Ми циганска, селска и дребнава работа е това да ти пъха някой "скришом" парички в ръчичките. Абсурдно просто за зрели хора.
Ъхъм, ама ако свека беше компютърно грамотна и беше превела сумата по сметката на синчето какво правим? Снахата на момента нямаше да види, после ако му  е стъпила на врата и знае паролите щеше да го разобличи. И какво следва - скандал за отношения между майка и детето и или скандал, че е скрил парите за фонд "И аз съм човек"?

До колкото изяснихме проблемът НЕ е в парите. А в показаната дребнавост и простотия със "скришното" бутането на още 50 лева примерно в ръката на мъжа😀

# 14
  • Мнения: 13 679
Хем показно, пък хем скришно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт