Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 594
  • 992
  •   1
Отговори
# 840
  • Пловдив
  • Мнения: 1 745
Защо отдавате толкова голямо значение на Вила, Краса, Веса и т.н.? И не е вярно , че предишни сезон не сме ги обсъждали участниците пак с такива съкращения, пример Вила за Виолета.
Не че отдаваме чак такова значение,просто така написани имената са грозни и груби и не всеки иска да се изразява по такъв начин за други хора.

# 841
  • София
  • Мнения: 11 721
Нямам фаворит за победата от хората ,които са във фермата ...за мен никой не заслужава 100 000 лева-казах!
Толкова пък един да не ти харесва. Аз имам предпочитания кой да вземе парите, но дори и да е някой друг, няма лошо. Всички си заслужиха парите, трудиха се здраво, раздадоха се, забавляваха ни, не видяхме пълни крайности.

Предпочитанията са ми за мъж победител.

# 842
  • Мнения: 294
Големи  сте сладури ! Аз съм ''за'' , всеки да си казва мнението .В някакъв аспект е разтоварващо, да си  изкаже мислите някой, пък друг да ги прочете ....Добре, че я има темата ! Да си кажа и аз Simple Smile моето !  За  Веселка - не ми се говори!
А за инициативата на Кристияна  мисля, че в този момент, не се сетиха ! Иначе, щеше да е уместно  да й бият едно рамо . Както и да е ! Мисля си, че всичко остана на ниво '' предложено от Веселка'', щото на никой не му се  занимаваше ....точно тогава и стана малко, ала Пилат Понтийски - измиха си ръцете, без да се задълбочават. А при предложение за сирачета - всеки е съгласен. И дотам . Желая им успех, въпреки че, го подкараха на автопилот.
Сега нещо,което ми направи много, голямо впечатление (с риск задружно да ме оплюете), ще Ви кажа .  Откривам огромна разлика в атмосферата  по време на визитите на Катето, Тити, Бахар, Краси, Сашко и др., в сравнение с визитата на Венета и дете. Влезе си нормално жената, даде си дела без циркове, поговори си с тях, посади дърво и прочие , ноооо не ми хареса Венета.Не ми хареса ! Тя е вярна на себе си и си беше 100%-  Райкова. Нямаше топлината, жизнерадостното скъсяване на дистанция, сърдечност, както при другите....Сравнена с тях .......xладка, снобска и посредствена работа,колкото и да се опитваше да не й личи .  Да, ама - не ! Та, това мисля - пролича й. Не, че другите бяха кой знае какво, но тя и на половина не беше като тях.
 Е, давайте !  Вие сте ! Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 19:37 от Лейди Годайва

# 843
  • Мнения: 2 214
Малко темата се превърна в искрено и лично, след тези изповеди за битието и житието на форумки. Като минутки за реклама - от къде съм тръгнала и колко съм успяла. Темата е все пак фермата.
Ще стискам палци на Митко2, въпреки че Краси има по-големи шансове. Краси се разплака като видя баба си.

# 844
  • London
  • Мнения: 6 732
А, какво е станало с родителите на Краси, че съм пропуснала?

Направо си имаме фермерски двойки.... на преден план Красимира и Поли хихи.

# 845
  • ново
  • Мнения: 6 051
Тази вечер съм на пейката на Митката. За пореден път ще кажа, че харесвам успели хора. За финала продължавам да нямам фаворит. По метода на изключването бих дала глас за Краси, но предвид, че ще сподели наградата си с Поли, съм със смесени чуства.

# 846
  • Мнения: 14 840
Айде да се спазва добрият тон в темата.
Абсолютно съм за Красимир

# 847
  • Мнения: 294
А, какво е станало с родителите на Краси, че съм пропуснала?

Направо си имаме фермерски двойки.... на преден план Красимира и Поли хихи.

Когато Краси се е родил, директно са го оставили в дом за сираци, но баба му го е взела оттам и си го е отгледала. Иначе и двамата му родители са живи, но по негови думи - не са го искали (каквото и да означава това, в тяхната ситуация). Впоследствие, като голям,се вижда и с двамата поотделно, но срещите не са били топли.За жалост! А на баба си, казва - мамо.

# 848
  • София
  • Мнения: 11 721
И аз съм за Краси и искам той да вземе и парите, симпатяга е. Плешивата прическа и обичката не ми допадат, ама няма да се омъжвам за него. Grinning

# 849
  • Мнения: 6 283
Татин беше по събран,Краси ми се вижда притеснен и предал се.Хич не се усмихна на Паулина и детето и,единствено баба му го трогна.Дано вземе тази битка,прецент ще има с 1.5 секунда разлика ще е победата.

# 850
  • Мнения: 8 561
Татин беше по събран,Краси ми се вижда притеснен и предал се.Хич не се усмихна на Паулина и детето и,единствено баба му го трогна.Дано вземе тази битка,прецент ще има с 1.5 секунда разлика ще е победата.
Абе споко,татин ще си ходи,аз не гледам в момента,защото съм сигурна ,че Краси ще го бие!

# 851
  • London
  • Мнения: 6 732
Лелел, тежка съдба има Краси. Интересно, че май не е първо дете, има сестра доколкото видях. Родителите явно са някакви перуники. Нищо чудно и баба му да не поглеждат, ужас.

То голямото споделяне къде ще е с тия пари, ще кажеш, че са милиони.  И за Яни имаше някакви странни доводи, че щяла Вили да ги изхарчи.... те май доникъде на му стигнаха на Яни, дори не знам в какво ги е вложил, ама Вили определено не му ги изхарчи.

# 852
  • ново
  • Мнения: 6 051
Катрала, не е въпроса в самите пари. Като му видя обкръжението и рязко ми спада желанието да го подкрепям.

# 853
  • Мнения: 2 214
Яни май ги изхарчи за пчелни кошери, което е семейният бизнес. Останалите ги пазил като се задоми. Това си спомням.

# 854
  • Мнения: 6 283
Краси пада 😭.
5 на 1 поведе татин.

Общи условия

Активация на акаунт