Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 410
  • 992
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е вашият победител ?

Опции:

# 990
  • Мнения: 294
Въпреки разочарованието от предаването, Ви каня в последната тема.
Независимо от развръзката, за всички ни идват, едни от най-чаканите и прекрасни празници!
Желая Ви, те да бъдат топли, светли и уютни! Здраве и радост във всеки дом!
Добре дошли във финалната тема!
Нека да ни е цветно и празнично, докато битуваме тук! Simple Smile

П.П. Относно анкетата - мога да пусна друга до 24 часа, стига да има предложения Simple Smile !

# 991
  • Мнения: 446
На мен едно нещо не ми дава мира през цялото време...Продукцията има голям екип, проверяващ  съоръженията - дали са правилно позиционирани, безопасност и т.н. И никой не забелязва липсващия пирон.Нали тази дъска няма да е стабилна, ако е закована само от едната страна, все ще се клати поне малко. А  после някакъв човечец, минавайки открива с рентгенов поглед, че на дъската няма дупка...Не ми е реално това, според мен има нещо гнило в Дания.
Нарочно е допусната грешка.Както и предишните грешки.Така екипа на Фермата ни показва характера на участниците и кой,как реагира в преследване на голямата награда.
До този момент и аз,както мнозинството зрители твърдях,че Фермата тази година е фарс.Но сега бих казала,че това е най-сполучливия сезон и всички бедни и богати участници,както и ние,зрителите сме жестоко изманипулирани.
Това е игра и ако приемем,че Фермата е българския народ , а създателите на предаването са нашите управляващи политици тогава виждаме една бедна държава с народ,който се бори да оцелее и как и по какъв начин го постига.Някой чрез любов се опитват да изпъкнат,други чрез любов се домогват до богатите,трети просто търсят отдушник за един ден.Някой се нагаждат в обстановката за да спечелят,други си остават аутсайдери и се борят сами. Едни са мислещи и можещи,но неразбрани.Други са родени със златна лъжичка в уста и са егоисти.А сценаристите (политици)те ни разиграват като пионки в една игра в която само те печелят.А ние ,зрителите ,в случая сме тълпата.Озверялата тълпа...
И това е днешна България,в която всечки сме губещи и бедни и богати.За това и този сезон толкова ни огорчава

# 992
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 308
А Митко можеше да се обади, че няма пирон, играта да се спре, закове и извади времето както при Бети и Веселка. Митко е гледал и знае.

Общи условия

Активация на акаунт