Фермата сезон 5 тема 10

  • 37 617
  • 992
  •   1
Отговори
# 885
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наглеца видя и се направи на ударен.
Ма толкова противно момченце, и как ехидно се подсмихваха с Марга и Самито .

# 886
  • Мнения: 42
Краси беше прав с предложението си. Това, че Митко реши да се прави на интересен си е негов проблем. Така или иначе играта си беше на Краси и думите,който изрече Митко по негов адрес го направиха да изглежда донякъде жалък.

# 887
  • Мнения: 46 641
Митко съвсем ми падна в очите. Постъпи нечестно като си замълча, че трасето му не е изправно, а сега иска да остави впечатление, че Краси не е коректен.

Човек трябва да защитава това, което е постигнал, не да се прави, че нищо не е станало и да толерира нечестна игра.

Трябваше да разделят точките. Красимир, как така прие да му подаря точките, нали бяха като братя с Митко. Не е честно.
Ваденето на 1 пирон му е минимум 3 секунди, победата си беше негова.
Или преиграване, или наказателни точки за Митко заради това, че скри липсата на пирон.

# 888
  • София
  • Мнения: 11 746
Митко се опита да излъже, ясно се вижда как удря даже и се прави, че вади пирон. Няма как един пирон да е 1 секунда, така че е правилно точките за Краси или преиграване. Като не му се играе пак на Митко втори път, точките са в Краси.
Митко се държи много унижаващо, уж му беше приятел Краси. През целия дуел говори лоши неща за него.

# 889
  • Мнения: 477
Ако Краси победи в последната битка аз спирам да гледам Фермата. Продукцията не излъчи целия разговор и смятам , че изманипулира рейтинг.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 23:53 от Marleena

# 890
  • Мнения: 6 288
Краси ще го размаже,единствено на стрелбата ще е късмет.С много ще го бие.

# 891
  • Мнения: 1 873
Ако Краси победи в последната битка аз спирам да гледам Фермата

Познай на кого му пука?! Ейтака като пишете, все едно сте единствения зрител на фермата.

# 892
  • София
  • Мнения: 11 746
Ако Краси победи в последната битка аз спирам да гледам Фермата
Ценна информация.

Изкараха Краси виновен, а той нищо общо няма със ситуацията. Вината е на продукцията и на Митко, че не е казал веднага.

# 893
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Много ми загорча на този дуел.. Да бяха разделили точките и толкова. А сега и още една битка щяло да има.. Ами той го победи в 4 игри, една от които спорна. Смотана история. И не Краси е виновен, а продукцията!!

# 894
  • Мнения: 14 840
Много ми е интересно като се заяви  че някой спира да гледа предаването щото еди какво си.
Ми добре, спираш и край.
Не ме кефи дуела нещо. Горчив вкус ми остави

# 895
  • Мнения: 477
Изобщо ми е все тая на кого му пука и стои зад тоя . Аз с такива хора не общувам и в реала. За пари дето правят и предават всичко. Продукцията предложи варианти все пак...

# 896
  • ново
  • Мнения: 6 058
Сетиха се продуцентите, че наградата трябва да отиде при сиромах човек, иначе няма рейтинг. Поправиха се. Сега очаквам да отпаднат Сами и Митко 1.

# 897
  • Мнения: 46 641
Митко се опита да излъже, ясно се вижда как удря даже и се прави, че вади пирон...
Именно. За мен трябва в правилата да има точка, според която при укриването на неизправност, спестяваща време, се присъжда служебна победа на другия участник. Тогава няма да си мълчат и играят некоректно.

# 898
  • Пловдив
  • Мнения: 1 746
Според мен Митко не се усети изобщо,че е липсвал един пирон и това е съвсем нормално от адреналина в играта.Не знам защо си мислите,че си е замълчал нарочно,може би съдите по себе си.

# 899
  • Мнения: 536
И мен нещо ми догорча .Без желание ще догледам от любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт