Пари или оргазми

  • 13 772
  • 478
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 469
Няма и нужда, спОко Grinning

# 106
  • Мнения: 7 006
Мили дами, не са по темата отговорите ви.
Simple Smile
Просто си представете ситуацията. Трябва да избирате между мъж, с който нямате оргазъм, ама е богат и такъв с който се спуквате от кеф но няма такива възможности. ,😋
Вземам кинтите.
Доволен?

# 107
  • Мнения: 3 186
Братане, какво пак хвърляш плюнки? Жената ясно е написала, че търси партньор, а не мъж, който се счита за такъв, само на база висящото парче месо между краката му.
Първата част на поста ѝ загатва, че е финансово и сексуално независима. В това какво лошо има? Че и с вулгарни думи я наричаш. Ти не за парцал, а за тампон можеш да минеш, ама 'айде. Simple Smile

Не съм съгласна с вас. Жените искаме да гушкаме някой като меченце. Това ми е най-хубавата част от уикенда - галенето и гушкането. И мъжете го обичат. Най-хубовото е това.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Гушкането  е свързано с мушкане .

# 109
  • Мнения: 3 676
Гушкането  е свързано с мушкане .
И това лошо ли е?

# 110
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Не.

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мен пък ме дразни разглеждането на мъжете като банкомати с крака. Сигурно на мен нещо ми е сбъркано. Лично на мен ми е обидно мъж да ме издържа, да се "грижи" за мен и каквото там друго правят мъжете с пари. Унизително е.  В същото време нямам проблем аз да печеля повече от мъжа. Сигурно е идиотско от моя страна, но това е положението.
А и между другото не всички небогати мъже са смачкани и сексуално неспособни. Личен опит.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
savina, чела съм те и в други теми – според мен, ти си жена с много силно изявено мъжко начало. Simple Smile Не го казвам в негативен смисъл, не се обиждай.

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изобщо не се обиждам, много добре знам че е така. Една циганка която гледаше на ръка на улицата, преди много време ми каза, че имам "мъжко сърце". 🤣

# 114
  • Мнения: 30 802
Аз си имам причина да очаквам мъжете да са печелещи. До една степен е знак, че са адекватни. И е хубаво да се грижат, да, при това с лекота. Във всеки случай е по-добре да печелят и да се грижат, вместо да усложняват живота и да дърпат надолу.

# 115
  • Мнения: 3 186
Ох, савина, добре, че има жени като теб с мъжко начало, та ние, другите, да отпуснем малко и да се погрижим по женски. Някаква мила женица съм аз по душа. Не изглеждам така обаче.

Сирена, моля те вече! Къде си видяла ти дърпане надолу от мъж ти? Алкохолик, крадец, мизерник, манипулатор, женомразец? За какво говориш изобщо?

# 116
  • Мнения: 30 802
Е то само на това ли му викате дърпане? То стига да е неадекватен, с вечно невезение, мрънкалник и да не може да се стегне да свърши нещо. И мизерията си напълзява. Пък и всичко е относително, ако не ти дава да си разгърнеш потенциала и заради него се занимаваш с глупости, това също е дърпане надолу.

# 117
  • Мнения: 1 107
Оргазми, разбира се Heart

А, пък, ако ме кара и да се смея, мога да остана до края на света Heart

Кинти се печелят, губят, колелото се върти. А и сама си изкарвам достатъчно.
Преживяванията, усещанията, насладата от живота са моята висша ценност.

Всъщност, въпросът е по-прост - емоция срещу рацио.
И жалко за повечето отговори, особено от жени Heart
Love is all you need.

# 118
  • Мнения: 1 765
Според мен въпросът е поставен неправилно( най-вероятно от млад и безпаричен мъж). Жената може да постигне оргазъм всякак, това е биология. И парите не са определящи. Изборът се определя от много други фактори - например вижда ли този човек като баща на децата си и може ли да разчита на човека. Дали той може да я разсмива, да я подкрепя, да я уважава. Дали има какво да си кажат. Съжалявам, ако темата е била шеговита. Просто нямам чувсто за хумор. 

# 119
  • Мнения: 3 186
Е то само на това ли му викате дърпане? То стига да е неадекватен, с вечно невезение, мрънкалник и да не може да се стегне да свърши нещо. И мизерията си напълзява. Пък и всичко е относително, ако не ти дава да си разгърнеш потенциала и заради него се занимаваш с глупости, това също е дърпане надолу.

Ъ? Това малко ли ти се стори?

(Аз и без мъж се занимавам с глупости. )

Общи условия

Активация на акаунт