Пари или оргазми

  • 13 778
  • 478
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 493
Парите!!!

# 31
  • Мнения: 30 802
Парите сами по себе си са нищо. Оргазмите също. Зависи от контекста.

Много зависи как са изкарани парите. Това говори за качествата на човека. Няма как да съм с някой одиозен, само заради пари.

От друга страна не си представям живот с липса на пари. Качествен секс - ОК, но това е докато си млад и силен, след това ако трябва да вадиш пари с много труд и стрес, щото Той не може, няма да те грее, че е полов атлет.

# 32
  • Мнения: X
Чакайте сега, неговите пари мои ли стават? Или ми отпуска, колкото реши и докогато реши?
А бие ли? Затваря ли ме? Следи ли ме?
Някои пари не си струват цената.
Пък и ако сексът е прекалено гаден...не, никакви пари не могат да ми платят гаден секс.

# 33
  • Мнения: X
Вибраторът целува , докосва нежно ,ухае на мъж и шепти комплименти ли?
Затова съм уточнила, че изборът ми е предвид САМО ТЕЗИ ДВЕ опции.
Предполага се, че във всичко останало са идентични, просто единия има пари, но го няма в секса, другия прави невероятен секс, но ще ядем трохи от кофите ....
Е, ако това са двете ЕДИНСТВЕНИ опции, предпочитам парите.По-добре с вибратор, но да имам "омари на масата", отколкото страхотен секс за 5 минути, а после 24 часа да се "дърлим и скубем" от глад...
Очевадно е, че в реалния живот изборите ни никога не са толкова ограничени и не се налага /почти/ да правим невъзможни такива.

# 34
  • Мнения: 1 859
Аз го тълкувах както Doro го описа - всичко друго е ОК, но липсва едно от тези две неща.
На мен пък и най-невероятния секс не може да ми компенсира липсата на пари.

# 35
  • Мнения: 3 186
Парите естествено.  За оргазми ще цаня градинарчето.

# 36
  • Мнения: X
С първия ми съпруг заложих на оргазмите - парите не ме интересуваха. Обаче, след като се роди детето разбрах, че моите оргазми нито могат да го нахранят, нито да го облекат, нито да му платят детската градина. А пък някак си хич не ми беше ОК сама да си издържам детето, да плащам сметките и да нося всичко на гърба си само заради едните ми оргазми. С втория мъж получих и двете - пари и оргазми. Но, ако трябваше да избирам със сигурност щях да избера парите. Както някой по-назад написа - оргазми и сама мога да си докарам, ако е необходимо, но в днешно време парите си трябват, за да имаш нормален живот и да можеш да предложиш такъв и на децата си

# 37
  • Варна
  • Мнения: 14 541
А защо веднага асоциирате добрия секс с мизерия ? Авторът не визира пълна липса на средства , а много пари . Хване ли ви спонсора с градинаря и за чистачка няма да ви наемат .Там се следи стриктно .Grinning
Анонимна, не ти е било о.к. , но др.  жени умеят да се справят и сами .

# 38
  • Мнения: 30 802
Дефинирай "много пари". Мен лично ме е страх от много пари. Такъв човек е опасен, може да те смачка направо, ако направиш нещо накриво. Приемам 5-10Х на моите доходи, максимум, при това съзнателно спечелени, не по лесен или престъпен начин.

От сегашната ми гледна точка - избирането на весел мъж "по живота" и по тънката работа после може да изиграе кофти шега. Бившите веселяци и готини после стават често най-сгруханите старчоци.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
"Много пари" за мен означава мъжът да генерира над половин милион месечно. Всичко под това го определям като "заможност", не "богатство".

Макар че с няколко милиона в банката не съм сигурна, че можеш да смачкаш или унищожиш когото и да било. Не и в развитите държави, не и в съвременния свят. Не е толкова лесно, колкото някои си представят. И милионерите ходят в затвора. Даже и в България почнаха.

# 40
  • Мнения: 30 802
To изобщо жените, които се засрещат с такива мъже, имат ли допирни точки и с тотално безпарични, та да се изправят пред дилемата?

# 41
  • Мнения: 1 206
Имат - с градинари Wink
В темата не пише, че с паричко се обичате, нито с вибраторчо. За това казах, че инфото не стига. Автора иска да покаже, че жените биха предпочели парите пред секса, а мъжете обратното. Ще сбърка той обаче, защото това, че за мъжете най-важен е секса не значи, че той е по любов!
ПС- към автора: ти каква жена би избрал: некадърна в секса, но много грижовна, или жрица на удоволствията, но без грижа/общи теми и седяща с теб само докато харчиш милиони по нея...(реторично).

# 42
  • Мнения: 232
Братме, ми аз като си изкарвам парите сама и от секс не съм се оплакала, какво ще ми предложиш?
После мъжете из женските форуми са: "Ае, аз що не мога да си намера свесна жена".
Направо като видя такива теми, ми иде да се самоубия ритуално.

# 43
  • Мнения: 257
Авторе,ако само в секса ставаш ,съжалявам, това не те прави повече от всеки друг!
Има и жени ,като мен ,дето само с гол секс не може да ги привлечеш,а като гледам и останалите коментирали преди мен.
Секс под път и над път,и ако една жена знае как действа тялото й ,може да си достави оргазъм и без мъж.

# 44
  • Мнения: 10 993
Аз сама си изкарвам парите цял живот и за това бих избрала мъж с пари, не за друго, а да видя какво е. С настоящият ми мъж изпитвам само органи, тоест тази нужда ми е задоволена, така че ако има нов на хоризонта с пари, определено бих избрала него. На този етап предпочитам да гледам децата с брак с баща им и да плащам повечето неща, но ако децата бяха самостоятелни, определено при наличие на мъж с пари, щях да избера него. Но пък мъжете с пари си взимат плеймейтки, така че ще си остана само с мечтите. Но нали автора пита-аз отговарям./b]

Общи условия

Активация на акаунт