🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 576
  • 630
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 11 744
Те пък защото зрителите не ги разгадаха. Една шапка и един рицър не познаха. Всички други ги разпознаха от началото. И то предимно по улики. А аз все гласовете слушах и отказвах да повярвам, че Розата е Жана, че Мишето е Гарванът. Мишето много я харесвам, а гарванът ме дразнеше с хелийното пеене. Мислех че е Локо, или Бежанска (ама откъде такива височини в техния глас). И Жана харесвам, и Маги. Просто на Жането пеенето не го свързвах с това на Розата. Розата имаше много мощен глас. Не че Жана няма, ама чак толкова... Маги я разпознах не само по глас. И по жестове, дори и с подскачането Simple Smile Голяма сладурка е тя.
А гледайки само гласовете, разпознах само Дивна и Маги Джанаварова. Другите не. Дори и Прея не я познах, докато не видях очите. Като казаха уликите за Маги и Дивна, вече нямаше съмнения.

# 421
  • Мнения: 5 372
Аз пък точно защото слушах гласовете им предположих Жана за Розата и Михаела за Гарвана. Имаше някакви дребни нюанси в пеенето им, които ми напомняха на тях. Маги Джанаварова нямаше никакъв шанс да я позная, защото не съм слушала от участието ѝ в Music Idol, което беше преди повече от 10 години. Сега се заслушах в стари изпълнение и според мен истинският глас на Къци личи точно в песента Диско партизани, която беше второто му изпълнение.

# 422
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Тъй като гледам - доста предположения е имало, че Гарванът е Крисия.
Възможно ли е тя да участва, предвид че все още няма 18 години?

# 423
  • Мнения: 47 996
Ми гласът много приличаше

# 424
  • Мнения: 914
Подкрепям мнението, че гласовете не просто са подправени, а направо са на други изпълнители.
Можех да си одрежа главата, че чувам Роберта, когато бях на живо (както ви бях казала, на живо гласът е още по-дрезгав).

# 425
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Моите предположения за Капките сезон 8 Thinking
1.Маги Дж.
2.Дивна
3.Димо
4.Енчо Sunglasses
5.Юлиян Confounded
6.Михов Stuck Out Tongue Winking Eye
7.Джулиана Rolling Eyes
8.неизвестен засега
Bowtie

8. Близначките от Игри на волята 😆👭

# 426
  • Мнения: 11 550
Аз продължавам да следя американското издание на формата. Там панелът изнася голяма част от шоуто. Страхотни са! Ето едно изпълнение от последния епизод. Heart

# 427
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Михаела е в "Здравей, България".

# 428
  • Мнения: 2 108
Не ми хареса през цялото време Гала и ако ще сменят панела , моля да я няма, но да не пипат Геро;
Харсевах Розата през цялото време и мислех,че е Жана; Получи и се страхоттно, съжалявам,че не
спечели тя;
Не харесвах Гарвана, както и не харесвам Михаела -припокрих се там и не смятам,че тя заслужаваше победата;
Ако има следващ сезон, ви подкрепям да е  по - компактно , защото на моменти омръзваше ;

# 429
  • София
  • Мнения: 4 884
Гарванът спечели напълно заслужено- уникален талант.
Розата и Пчелата също бяха страхотни.

Ако публиката знаеше кой се крие зад маската, всеки щеше да гласува по симпатии спрямо личността на певеца/артиста, но сега победата беше безпристрастна.

Най-готин обаче си остава Къци.

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 4 044
Аз се радвам много, че Маги Джанаварова беше част от това шоу и се надявам да има повече участия след него - тя пее страхотно, но само защото реши да се продуцира сама не може да достигне популярността на разни тийн звезди, които не могат да пеят.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Мисля в по-предният лайф много пъти давата и то отблизо очите на Розата...още тогава познах, че е Жана.Обаче не мога да се начудя за какво я лансират толкова...? Пее-факт, ама не може навсякъде да е и тя...та даже и от лотарията спечели Simple Smile
И тя ли е в муз.компания на Саня?

Иначе и аз видях гафа и с пеенето на запис и вдигнатият микрофон.

# 432
  • Мнения: 5 510
Аз от панела харесах само Мария Илиева. Геро ми беше ужасно дразнещ, особено с тая Николина Чакърдъкова, изобщо не беше оригинално. Гала въобще не се вписа в такъв тип предаване, а Ники Кънчев сам не знаеше какво прави там. Ако може да сменят и Рачков, ще е перфектно.

# 433
  • Мнения: 11 550
Мисля в по-предният лайф много пъти давата и то отблизо очите на Розата...още тогава познах, че е Жана.Обаче не мога да се начудя за какво я лансират толкова...? Пее-факт, ама не може навсякъде да е и тя...та даже и от лотарията спечели Simple Smile
И тя ли е в муз.компания на Саня?

Иначе и аз видях гафа и с пеенето на запис и вдигнатият микрофон.
Аз се чудя Кремена как се е прекършила да даде на Жана най-любимият си костюм. Simple Smile

# 434
  • София
  • Мнения: 4 884
Това с Николина Чакърдъкова беше изтъркано и като мина границата- стана и обидно, и грозно.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 16:18 от gabiplus

Общи условия

Активация на акаунт