Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 61

  • 33 887
  • 748
  •   1
Отговори
# 540
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз както си релаксирах, ама то шило в торба стои ли, взех, че спретнах пуйката. Показвам готовата, вече е останала само част от нея  Grinning Вкусът и е божествен!
http://i-fotki.info/26/7442f3280d27d5b226a2dfad3968cded4d4642359945395.jpg.html

Аз реших, че хормони няма да пия. Толкова не ми понасят, че няма на къде да е повече. Ако ще ги пия, трябва да съм на легло и на силни обезболяващи за костите иживотът ми да е ад, така ми действат. Мерси съм. Поемам си риска.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 437
Честита Коледа!Много,с пълни шепи здраве на всички и пълно излекуване желая!

# 542
  • Плевен
  • Мнения: 986
Честито Рождество Христово! Пожелавам ви здраве, много светлина в душата ви и топлина в дома!

# 543
  • Мнения: 400
Весела Коледа🎇нека здравето,щастието,радостта и любовта не излизат от вашия дом.

# 544
  • Мнения: 2 369
Лейди, много искам от години да правя пуйка, но все някой го е гнус от кокали и не мога😑 Твоята изглежда невероятно. Ще те питам за рецепта като тръгна някой ден да правя.
За хормоните мисля, че правилно решаваш. То и аз се чудя, но нямам вече чааак толкова странични ефекти и при мен май не си струва чак толкова да ги отказвам. Иначе нали знаеш....повечето е презастраховка, та дано да не ти рецидивира и без хормони.

# 545
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Flowers Evergreen TreeЧестито Рождество Христово, мили момичета! Нека е Любов и Светлина в душите и домовете! Целувки от мен! Flowers Evergreen Tree

# 546
  • София
  • Мнения: 3 123
Честито Рождество, да сте здрави и много щастливи!

Тинти и аз вече имам чувствителност там,може от това да е.

Лейди,страхотна пуйка, браво!

На пък миглите ми се бяха възстановили дълги и хубави,но от 2 седмици забелязвам,че пак са се разредили и на места са и по-къси, много странно.Дано не е от хормоните,че не ща да си остана без мигли.

# 547
  • София
  • Мнения: 6 682
Честита Коледа! Бъдете здрави и благословени!

# 548
  • Мнения: 2 345
Честита Коледа, момичета!
Лейди, браво на таб, чудесно изглежда пуйката.

# 549
  • София
  • Мнения: 1 272
Честито Рождество, момичета, бъдете здрави и физически и психически!
Лейди да си я хапнете с удоволствие пуйката!
Зори и аз имах такъв момент с миглите, точно за срещата,  като се приготвях, с вас  , го установих. Но вчера пак си слагах спирала и са се пооправили, спокойно.
Любе, да не е от виното и тежката храна по празниците. То като цяло усещанията след химия са като много тежък махмурлук.
Забавни сте как слагате в скрит текст нещата които са си точно по темата 😂😂😂
Как искам и аз да съм смела и да не пия хормоналнитентаблетки. Вече съм с болки в коленете.Но имам приятелка коятослед седем годуни е с рецидив в костите не е пила хормонални , тогава имали проблем с вноса и тя не нстояла, но е правила химия та.....
Тинти и аз имам предърпвания и странно усещане като болка, особенно когато съм притеснена.
Ставам да майсторя торта ❤💙

# 550
  • Мнения: 384
Така, относно миглите..сега се сменят, на много хора им падат без да са били на химио. Споменах за моята приятелка дето слага мигли, тя ми каза, че на повечето й клиентки падат по бързо от нормалното. Явно смяна няква.
За придърпването..не знам мен ми е така постоянно, ама не без спиране, а от време на време като все едно да ми се напомни. А преди цикъл, майко мила..ужас.. Страшно ме боли, амя и двете гърди..
За химията, че е като махмурлук..точнооо. Търсех и аз да определя като ме питат какво е.
Имам въпрос.. Около мен всички са болни, хрема, кашлица..май и аз се разсополявям, а утре ми е вливката.. Ще ми я направят нали..? Не искам да отлагам ( гледайте колко съм напред, не исках въобще, сега не искам да я отлагам и миг Grinning ) Иии така сополива ако съм има ли опасност да се тръшна с тежък грип?

# 551
  • София
  • Мнения: 169
Честито Рождество и от мен, момичета! Пожелавам на всички Ви здраве, повечко късмет и много любов! За миглите - тъкмо тези дни забелязах, че миглите ми са супер скъсени, изпаднах в шок, а тъкмо бях започнала да пърхам...Явно е масово явление и, надявам се, обратимо!

# 552
  • Мнения: 2 345
Тони, не знам, нали уж си здрава за сега. Пускат кръвна картина и ако е ОК наливат.  Дано не отлагат, браво на теб.
И моите са по-незабележими за съжаление., а не съм на хормони, хм.

# 553
  • Мнения: X
Хм, щеше ми се да е от препиване и преяждане, ама определено, не е......Щото много културно се храня и пийвам тия дни- наблягам на плодовете и салатките и по чаша розе, само след вечеря....даже, като се замисля извънпразнично съм много по- лекомислена относно храненето и пиенето....И къстите ме болят и както писах- корените на косата( а тия дни и перука не съм слагала, да кажеш, че от смачкването ѝ)....и все повече си мисля, че е от Фемарата-, щото само тя ми е нова в програмата. И съм в голяма дилема дали да я пия, щото  виждам страничните ефекти....обаче така ме наплашиха, че ще ми се прецакат костите и ще взема да се чупя.....че седя и се чудя, кое е по- малката гадост  newsm78 А, в скрит текст писах, оня ден, щото беше празник ина всичките поздрави  и пожелания не ми се щеше да развалям настроението....Днес, вече си се оплаквам открито...и да- и мен ме реже, като с нож на оперираното. Но, пък поне миглите ми ги бива( айде, да не е само мрънкане, да кажа и нещо позитивно).

# 554
  • Мнения: 2 369
И моите мигли са зле. Аз мислех, че си въобразявам, но явно не си. Бяха по-добре, се влошиха от известно време. Вчера даже си купих изкуствени за новогодишното парти.

Общи условия

Активация на акаунт