Майски бръмбарчета 2020 - Тема 3

  • 29 701
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 997
Магдалена Димитрова 656465, добре дошла и лека бременност.
Аз минавам да се оплача. Sad Днес ме изписаха и сега съм пак тук със съмнение за изтичане на води. Утре ще ме изследват допълнително и ще мина надявам се да се похваля.
Надявам се всички да сте добре. Hug

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 01:56 от mad_hatter

# 526
  • Мнения: 235
Добре дошла, на Магдалена, лека бременност!

Мад, стискам палци всичко да е наред!

# 527
  • Мнения: 182
Магдалена Димитрова 656465, добре дошла и лека бременност.
Аз минавам да се оплача. Sad Днес ме изписаха и сега съм пак тук със съмнение за изтичане на води. Утре ще ме изследват допълнително и ще мина надявам се да се похваля.
Надявам се всички да сте добре. Hug

Стискай зъби и не се предавай. И мен вчера ме пуснаха от болница - 4 пъти лежа вече за различни неща. Последния път за високо кръвно
Дано не губим надежда

# 528
  • Мнения: 892
Магдалена Димитрова 656465, добре дошла и лека бременност.
Аз минавам да се оплача. Sad Днес ме изписаха и сега съм пак тук със съмнение за изтичане на води. Утре ще ме изследват допълнително и ще мина надявам се да се похваля.
Надявам се всички да сте добре. Hug

Защо предполагат, че имаш изтичане на води? Моля, опиши симптомите, защото аз нещо започвам да се притеснявам. Имам доста силно течение, но е толкова бистро, точно като вода, не е постоянно, а от време на време.

# 529
  • Мнения: 997
JonyJ, благодаря. Надявам се при вас всичко да е наред.
sara2019, благодаря за милите думи, не трябва да губим надежда, най-малко бебчовците са жизнеспособни и до 27+1 остава много малко. Силно се надявам всички да сме с майски или късно априлски бръмбарчета, но все пак, каквото такова. Важното е да сме живи и здрави.Hug
tarantula87, извинявай, но нямам симптоми. Аз отидох с кървене, без болки или нещо друго, и заради скъсена шийка и по ехографски данни лекарката предположи това. Направи ми преглед със спекулум и ме накара да кашлям, след което взе натривка и теста за води показа Да. Каза, че има по-сигурен тест, който ще ми направят в отделението. Той се оказа платен - май 80 лв. Сега чакам да ме викнат за него.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 09:28 от mad_hatter

# 530
  • Мнения: 892
Утре ще се чуя с лакарката си, да видим какво ще каже. Стискам палци нещата бързо да се оправят при теб!

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 09:34 от tarantula87

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Mad_hatter, стискам палци да не са води и по-сигурния тест да е отрицателен!🍀🤞🤗                                                               
 Добре дошла на Магдалена и от мен!
😊

# 532
  • Мнения: 109
Аз минавам да се оплача. Sad Днес ме изписаха и сега съм пак тук със съмнение за изтичане на води. Утре ще ме изследват допълнително и ще мина надявам се да се похваля.
Надявам се всички да сте добре. Hug
Скоро ми се наложи същия тест заради много силно течение, в отделението ми направиха тест АmniSure който си заплатих 65лв., АГ ми иска и стерилна урина и Микробиология накрая се оказа просто изпускане на малко урина. Не се притеснявай и всичко ще бъде наред, важно е да си спокойна.

# 533
  • Мнения: 997
Води са, мами. Ще се пробваме да го задържим.

# 534
  • Мнения: 49
Магдалена, добре дошла.

mad_hatter, стискам палчета възможно най-дълго да задържите бебчето. Коя седмица си? 💓

# 535
  • Мнения: 997
Благодаря, 24+1.

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Мад, стискам палци да го задържите още малко човечето! 🙏

# 537
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Кураж! Вярваме че всичко ще бъде наред и бебчо ще поседи на топло до 9-тия месец Hug

# 538
  • Мнения: 679
Мад стискам палци всичко да се подреди и да задържите бебчето възможно най- дълго, минимум края на април.
Аз днес минах втора ФМ, сърце, бъбреци, стомах, мозък, крачета, ръчички всичко е наред. Видяхме и женските органи. Лекаря, каза че върви малко по- мъничка,но и аз съм реално мъничка. Малко късно минах втора ФМ в 24 седмица, но за жалост имах проблеми и не можех да пътувам преди това. Но за тази стока не бил толкова важен колкото за скрининга. Видяхме и лицето, има плътни устни като татко си, и моите са плътни - ама с филъри Simple Smile
Мислите ли да правите 3тата фетална, около 30 седмица?
Май ще си взема онзи протеин за който ви питах преди 2-3 дни, да може бебето да си расте. Кръвотока към бебето е добър и казаха просто да следя кръвното всеки ден.

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 13:27 от mis.hle

# 539
  • Мнения: 172
За мамите от София - може ли да препоръчате магазин за хубаво спално бельо - чаршафи, обиколници, одеялца, хавлийки..?

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 14:45 от Chobsi16

Общи условия

Активация на акаунт