Познава ли се правен аборт по време на секцио

  • 3 616
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 931
В такъв случай ,по-добре ти кажи на мъжа си,преди да го е чул от 3-ти човек.
Гаранция ще му е неприятно ,да го чуе от друг.
Минало и заминало е,не вярвам да седне да те съди за нещо от преди да си била с него.

# 46
  • Мнения: 11 338
В предвид посления ти пост - по-добре кажи сама на мъжа си ...

Аборта не оставя следи по шийката, това са градски легенди в сферата на пълни измислици. По време на секцио никой няма и да ти види шийката. Както и да е ...  ooooh!

# 47
  • Мнения: 7 262
Питаше нещо, дадохме ти отговор. Ако нещо стане така, както не е съвсем добре за теб, сърди се на себе си.

# 48
  • Мнения: 54 413
Като си решила да казваш, какъв беше смисъла от темата?

# 49
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Дали непознат лекар който присъства на секциото ще разбере, че е правила аборт. Защото какво ще кажат хората...

# 50
  • Варна
  • Мнения: 36 602
На мен ми стана интересно това секцио дето минава през шийката на матката... Аз така раждах ама през корема ме цепиха, дали пък не са сбъркали тия докторя 🤭

# 51
  • Мнения: 54 413
Дали непознат лекар който присъства на секциото ще разбере, че е правила аборт. Защото какво ще кажат хората...


Да, ама като е решила да каже защо ни губи времето да ѝ отговаряме.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 054
galena86, на теб е обещал, че никой няма да научи, пък ти е разказал за обща позната, която щяла да прави аборт?? Сама си отговори можеш ли да имаш доверие на такъв човек.

# 53
  • Мнения: 11 338
О, не си права! Той е казал, че няма да каже НА МЪЖА И, на всички други познати няма ангажимент да пази тайна.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 602
А че някой от другите познати няма да се сдържи и ще изтропа на мъжлето, на него му е през... Ясно е.

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
И аз първо помислих, че се притеснява, че може да научи мъжа ѝ. Но проблема е какво ще кажат хората, ако разберат. Затова пита дали непознатия лекар, който ще присъства на секциото ще "познае".

Но бих посъветвал арторката докат е време да седне и между другото да спомене на мъжа си за този епизод от миналото си. Не защото е нещо срамно, а защото да не стане така, че да разбере от някой друг. Тогава вече ще е кофти...

# 56
  • Мнения: 54 413
Аз не бих споменала изобщо, защото не знам кой как ще го използва срещу мен в даден момент.
Срамно или не, това е въпрос на лична интерпретация на страничните хора.

# 57
  • Мнения: 7 262
При условие, че й беше отговорено, че не се познава, че е правила аборт, тя решава да сподели с лекаря. Всеки си е достоен за съдбата.

# 58
  • Мнения: 54 413
Точно така.
Да си пати от главата.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Темата е била абсолютно безсмислена
-"ще се познае ли - не "
"ами тогава ще взема да кажа"

Trollface

Общи условия

Активация на акаунт