PANDORA - Тема 4

  • 42 353
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 185
Лол. Цели 5! Със здраве да се носят :=)
Благодаря Simple Smile Имах клубна карта на която и трябваха още 4 печата. Купих четери талисмана и петия беше подарък, като можеше да избера до €29 да е максимум цената.


Момичета дали ги има тези букви в българските магазини на Пандора? Тук са изчерпани а много ми харесват.


Май бяха до изчерпване. Иначе мисля в сайта на Силвъркорт ги има.

# 451
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тези букви ги издирвам отдавна. Имаше някои налични при рзпродажбата в ЮК Пандора декември месец. Иначе септември    в Кипър ми казаха, че са били налични, но са изтеглени от магазините заедно с предходните зодиакални знаци. Вероятно защото са стара колекция.

# 452
  • Мнения: 767
Доколкото имам информация, за гаранцията трябва да се представи само сертификата, няма нужда от касова бележка. Няколко консултантки са ми потвърждавали, ме не е необходимо да се пази кадовия бон.

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 3 219
Вече искат и касовите бележки. Вчера ми я прихванаха за сертификата. Ново изискване е...

# 454
  • Мнения: 14 623
Цитат
Silverstone и на мен днес ми казаха да пазя касовата бележка и че гаранцията е 2 години, но това в Холандия за България не знам.
Ах,любимата ми Холандия.HeartpulseИмам си талисман мелничка от там.Видях,че през годините е имало и налъмче и др.типични символи.Вече и тук е така.По едно нещо да си приличаме с нидерландците.Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
Вече искат и касовите бележки. Вчера ми я прихванаха за сертификата. Ново изискване е...
Точно така.Изрично ми казаха за касовият бон.Да се пази.

# 455
  • Мнения: 99
Здравейте, попаднах на хубавата ви темичка, като, признавам не прочетох цялата 🙄, но бих искала да питам дали някоя от вас има следните гривни на Пандора - Моят свят https://m.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/598373
и Изкуството да бъдеш жена-
https://m.pandora.net/bg-bg/products/bracelets/silver/598100
ако може да споделите мнения, интересуват ме закопчалките, по-точно, и то особено на втората. Благодаря!

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Здравейте, харесала съм си два клипса. Единия е с емайл, а другия с цирконий и емайл. Някой ако има първия може ли да сподели дали пада емайла. Или да си взема втория с циркониите.
https://silvercourt.bg/index.php?route=product/product&path= … &filter=11,31

https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/797838czrmx

# 457
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,спряла на два модела и искам да ви попитам за мнения,някой имал ли е проблем със закопчалките. Предварителни се извинявам, ако вече сте ги обсъдили и не съм видяла

# 458
  • Down south
  • Мнения: 7 679
Закопчаните са добре, имай предвид, че първата "закача" дрехи. Много.
Бих купила втората. Стилна и елегантна.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 14:43 от Daylily

# 459
  • Мнения: 353
Аз имам втората, никакви проблеми засега! Подарък ми е от Коледа, не е отдавна, но не я свалям! Харесва ми главно, защото я нося и със жълто злато, и със бяло злато, и със сребро! Доволна съм!

# 460
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз също имам втората- от трите ми налични, тя ми е любима. Здраво закопчаване, не е обемна в същото време, не ми пречи, не закача. И аз я нося със сребърни и позлатени талисмани.

# 461
  • Мнения: 12
Много ви благодаря Hug

# 462
  • Мнения: 1 530
Първата е доста некачествен модел откъм закопчалка, има много мнения за счупена на две, не си заслужава изобщо, втората е прекрасна вече я няма в чужбина.

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Здравейте момичета, знаете ли колко е доставката от силвър корт - до Пловдив?

# 464
  • Мнения: 895
Здравейте момичета, знаете ли колко е доставката от силвър корт - до Пловдив?

Вчера пробвах да направя поръчка и беше голяма пародия. Има 2 опции - с наложен платеж или с карта. При първата се увеличава цената. Но ако искаш да избереш с карта - ти казва "Грешка, свържете се с нас". Естествено цял ден никой не желае да се свърже с теб. Максимум 7лв би трябвало да ти излезе доставката.

Общи условия

Активация на акаунт