Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 768
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 2 895
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Защото има сеир и предаването е по-близо до образа си, а не да ми лежат по цял ден, да им бутат електронни цигари и прахосмукачки и тн. Това вече не е Фермата, а някакъв Биг Брадър.

# 2 896
  • USA
  • Мнения: 7 295
Хубаво е да се направи нова тема за новия сезон.
Иначе и аз съм тук,но нещо позагубих  интерес и първо ще гледам Игри на волята като приоритет.

# 2 897
  • London
  • Мнения: 6 732
Само на мен ли грам не не ми хареса творчеството на певицата? Нямам идея какъв го дири тук в Лондон, но аз поне не съм чувала за нея....не, че е показател разбира се. Лили как пееше, има много хляб да изяде тази за да я стигне.

# 2 898
  • USA
  • Мнения: 7 295
На мен пък Лили не ми направи кой знае какво впечатление,пее си ок и толкова.Нито има запомнящ се глас,нито ми се стори висок и плътен..ама и тя се уреди покрай фермата де.Така ще се случи и с новата певица.

Може да не им плащат,но продукцията форсира,дори срещу желанията на участниците и търси сеир за рейтинг.Веднага се сещам за Валерия и онзи ревльо Алек.Какво ли не измислиха само и само Вал да го играе влюбената.То сватба,то измислени коментари,дори Андрейчо имаше среща очи в очи с нея да я убеждава,че е влюбена в Алек...
Пълна пародия,ужасен сезон.Ще го запомня с това и задника на Виолета,докато се къпе.Определено развалиха предаването,първите сезони са истинското предаване,след това стана Биг Брадър.

# 2 899
  • Мнения: 811
Сезонът с Валерия и Алек и за мен беше тъп. Там като че ли най- много се наблегна на сеира.
Останалите си ми харесват общо взето.
Даже в последния се абстрахирах от историята с Поли и Краси и го гледах с удоволствие.

# 2 900
  • Мнения: 8 757
И аз съм от феновете на предаването,макар че не винаги всичко ми харесва.На мен ми се иска да има по-малко пристрастни коментари от страна на водещите и гласът зад кадър.Иначе нека има всичко,но с мярка и без режисиране от вън.Искам да има и труд и забавление.

# 2 901
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Ооо, истприята на Валерия и футболиста беше просто.. Едва ги гледах накрая от досада, честно. 🙄😆

# 2 902
  • София
  • Мнения: 11 568
На мен Валерия ми беше симпатична, те се опитваше да си отстоява позицията, но имаше твърде голям натиск от Алек и продукцията. Прекалиха много с настояването им нещо да се получи, а това беше сезонът с най-интересните за мен персонажи. Трети сезон ми е любим, но с превъртане на Алек.
И аз нямам против да гледам зараждане на чувства, абсолютно нормално е, както и да им подарят някоя разходка, ако и двамата го искат. Но такива неща като с Валерия, която може и да имаше симпатии, но не искаше да се задълбава и да ѝ прилагат психо трикове, че да се навие, са ужасно отблъскващи.

# 2 903
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
И на мен трети сезон най-ми хареса. И Алек и Виктория не ми бяха симпатични и еднакво лигави, единствените персонажи, които не ми бяха интересни от сезона.
Последния сезон беше най-слаб от тези, които съм гледала. Прахосмукачките и ел. инструментите с които работеха, изобщо не се връзваха с концепцията на предаването. Чорбаджиите всъщност нищо не направиха, освен да сглобят готови мебели, а имаха осигурено всичко, дори цигари. А за тях винаги е била основна битка, ако трябва да отпада кошница.
Известната звезда, която рекламират за новия сезон и за мен е безизвестна. Надявам се да е интересен

# 2 904
  • London
  • Мнения: 6 732
Реално какво стана с Валерия? За Алек видях и знам, че е женен вече....стабилна двойка го раздават с жена му. За Валерия обаче нищо не знам, да не е станала все пак кметска съпруга?

# 2 905
  • not found
  • Мнения: 581
Къде мога да гледам всички сезони?

# 2 906
  • Мнения: 61
Реално какво стана с Валерия? За Алек видях и знам, че е женен вече....стабилна двойка го раздават с жена му. За Валерия обаче нищо не знам, да не е станала все пак кметска съпруга?
Ето инстагрсма и https://www.instagram.com/valeriq93/ като гледам снимките мсй няма мъж до нея, освен ако не е пак някоя потайна любов 🤷

# 2 907
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Реално какво стана с Валерия? За Алек видях и знам, че е женен вече....стабилна двойка го раздават с жена му. За Валерия обаче нищо не знам, да не е станала все пак кметска съпруга?
Алек с тази Моника дето се запознаха в maximal evolution ли е? И там беше едно лигавене, накрая даже хората от единия от другите отбори даде преднина на отбора на Сами, понеже се бяха подразнили от тези лиготии.

# 2 908
  • Мнения: 6 175
Жанета Осипова май ще влиза и тя https://hotarena.net/osipova-biaga-ot-sada-vav-fermata

# 2 909
  • London
  • Мнения: 6 732
Ах... Май нещата не вървят към Ферма ми към нещо друго. 😝

Общи условия

Активация на акаунт