Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 980
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 150
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
И да не е излъчено, трябва да е записано, ако го е казал. А ако такъв запис има, то няма да обявяват, че е забелязано от човек от екипа, щяха да си обявят, че го е казал Митко. За мен нищо не е казал. Спорили 40 минути, гледали записи, но на края пак обявяват, че екипа е установил нередност и Митко си трае. Да да
Просто знае, че се е изложил с отношението си към Краси и се опитва да замаже. Хич не му се получава. Много жалко, беше ми симпатичен

# 151
  • London
  • Мнения: 6 732
Докога ще го обсъждаме Татин и пирона, яко зациклихме всички? Дайте да минем напред вече.

# 152
  • Мнения: 4 204
Права си, ама ме дърпа да си кажа нещо.
Красимир с право не иска да се делят точките. Разликата е секунда и нещо. Засекли са, че един пирон се разковава между 2 и 4 секунди. Тоест Краси е с по-малко време, ако се добави това за единия пирон.
А ние като зрители знаем, за още 2 нечестни момента в играта на Калайджиев: неносенето на торбичката и  некоректно поставената последна дъска. Та Краси си е 100% победител и нищо не му е подарено.

# 153
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Рядко се включвам в темата, основно само я следя, без да правя бесмислени записи, каквито има в началото.
Но не виждам това, което аз си мисля, че би било най-правилно и затова се включвам да си го кажа. Та, още като дадоха възможните варианти за изход от ситуацията, за мен най-правилно щеше да бъде да оставят и двамата вътре, да не излиза никой и после да направят един дуел повече. Защото грешката е тяхна и няма нужда да я прехвърлят върху играчите, както стана - сега всеки за себе си си мисли, че нещо не е както трябва. И ако стане така, че Краси спечели накрая, Митко ще си мисли, че тази победа той я е подарил.
Освен за тези двамата, още искам да кажа, че както повечето мнения тук - не понасям Веселка. Не ми е искрена, хитра е като циганите.
Маргото малко пресоли с драмите си, но иначе я харесвам.

# 154
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Не знам както толкова се спече Краси, но от мъжете съм твърдо за Стани, а мисля, че и Митко също стои стабилно.

# 155
  • Мнения: 4 204
Лиляна, да, това би било разумно решение. Ако се бе случило нямаше да се изрекат и грозните думи от едната страна предполагам.

# 156
  • USA
  • Мнения: 7 331
И ако стане така, че Краси спечели накрая, Митко ще си мисли, че тази победа той я е подарил.
Въобще няма да си помисли,защото ако Красимир спечели,ще е защото зрителите го харесват и са гласували за него.Достатъчно е да се прочетат няколко мнения тук и във Фб и ще стане ясно какви са им симпатиите.
За мен най-логично щеше да звучи ако от продукцията ги бяха поставили пред свършен факт "отчетохме нередност по трасето на играта на Митко.Разделяме точките,за да бъде справедливо".А те,като типични,гнусни бигбрадърски продуценти,решиха отново да правят ненужни драми.Ужасен сезон,не знам дали бих се ангажирала да гледам следващия.

# 157
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Не приемайте всяка дума буквално. Митко имаше предвид, че му е отнело време и се е разсеял вдигайки глава да каже, че липсва пирон или поне аз така го разбрах.
Какъв е смисълът да казва, че е вдигнал глава изобщо щом това ще е в негов ущърб?
Както и да е, не ми се спори, аз съм пристрастна.
Мен сутринта лъжата в интервюто много повече ме подразни, отколкото това което направи на дуела. Твърдо заяви, че е казал, че липсва пирон. Надали ше убеди някого, че е едно и също с "вдигнах си главата". Трябва да си много тъп за да се хванеш на това обяснение

Потребителката е писала, че вдигайки главата си Казал ... т.е. е казал, не четете ли

# 158
  • Мнения: 6 245
Как не ги беше срам да го сравнят с великия Владо Николов тва леке.Постъпката му беше от чист страх,при преиграване щеше да загуби с доста,смешник.

# 159
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
Пресолиха, да

Чухте ли, няма да има влизане и гласуване за двама на финала, директно с дуели ще е. Grinning

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 21:15 от Tiffany А

# 160
  • Мнения: 4 204
Как не ги е срам да говорят за подаряване на точки?! 😠

# 161
  • София
  • Мнения: 1 365
Просто смачкаха Красимир, а той е най -невинен.

# 162
  • Вестерос
  • Мнения: 38 277
От всичко това дано Красимир да не загуби зрителски вот.

# 163
  • Мнения: 1 058
С една дума Дана предлага щерка си,за да се спаси за сетен път от арената...егаси и тъпата филосифка за мен...Даноооо пътник си .

# 164
  • Мнения: 6 245
Стискам Дана да вземе поне едната битка и на Алманаха да я размаже.

Общи условия

Активация на акаунт