Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 992
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 225
  • При семейството си
  • Мнения: 6 616
Понеже, освен Велислава, всички други избират най-силните опоненти.

# 226
  • Мнения: 4 204
Е, коя жена може да бие Вили?

# 227
  • London
  • Мнения: 6 732
Тя щото Красимира беше голямата работа.... заспала работа, изобщо минала покрай Вили.

В този ред на мисли, ако правят ол старс Ферма да поканят Вили сама.Wink

# 228
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да кажа, че и аз очаквах повече от Красимир като представяне. Той също мина леко през фермата. Може и да греша, но не беше чест ратай, нито се явяваше на битки за фермер, имунитет и т.н.

# 229
  • Мнения: 10 486
Е, коя жена може да бие Вили?
Ами, нямаше и няма такава. На имунитетите срещу всички жени, тя печелеше. Че и в рязането/ когато Силвия трябваше да избира втори дуелист/ беше по-добра от Веселка, та последната се тръшкаше и ревеше.

# 230
  • София
  • Мнения: 11 641
Странен избор на Красимир, за да разиграе стратегията си, Станислав вече веднъж я отигра с Вили...и неслучайно се “хвана за главата”. Красимир или е много глупав, за да не си даде сметка за “предимствата” на Веселка при зрителския вот, или е много злопаметен, или...му е подсказано.
Сами и Маргото-не ми се коментират даже.
Митко е следващият втори дуелист.
Май, май Станислав остана като “най-малкото зло”.
Краси видя, че Митко щеше да го бие  и сега го е шубе, че е по-слаб физически, в което аз не съм сигурна, но е по-слаб психически. Много го разклати историята с Поли и оттогава не е на себе си.
Реши да изпрати Веселка, за да е сигурен, че тя ще му върне жеста и ще изпрати него, а той ще избере Митко 1, срещу когото смята, че има шанс. Това устройва и двамата с Веска, за да са на финал, пък после каквото стана. Факт е, че иначе Вили е по-силна, както и Сами/Станислав показаха повече.
Краси се сдуха и реши, че това му е шансът да е на финал.

# 231
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Понеже, освен Велислава, всички други избират най-силните опоненти.
Съвсем нормално е да избереш най-слабия и преодолим според теб. Това,което не е нормално е през цялото време да се биеш в гърдите, че ще направиш обратното и накрая да плюеш на собствената си дума и да се изложиш. Само Ивайло и Велислава го направиха

# 232
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Скрит текст:
Информация от първо лице: Митко е казал, че липсва пирон, вдигайки глава нагоре-вероятно към водещите, това го е забавило и не е знаел как да е реагира на момента(дали да продължи)- чукнал е летвата отгоре. Сега е видял какво се е излъчило - точно при 4 пирон не се вижда неговата реакция, а се дава кадър от далеч без звук в реално време. И защо му предлагат да се преиграе, а не са спряли на момента щом е сигнализирал, за да се отстрани проблема? Бил е мн изморен, пръста го е болял и затова не е бил готов отново да го преиграе.
Според мен е напълно прав да реагира по този начин, част от репликите към Краси не ми харесаха, защото той няма вина, но приемам, че е бил ядосан. Аз съм пристрастна и не трябва да коментирам 😄
Всичко е монтаж, драги зрители.
Да, напълно разбираемо е за нен защо не искаше преиграване. Да бяха го накарали набързо да похвърлят някоя и друга стрела и толкоз.
Голяма драма защо Краси бил избрал Веселка за първи дуелист, Дана обяснения иска.. Ужас. Тя какво си помисли,че няма да ходи на дуел ли???? Веселка хич не я харесвам, ама защо тез двете очакват, че ще си бутат тяхната схема до края?? Иначе както и предполагах, Дана е вяла работа на дуелите. Иначе Димитър от сезон 1 явно вече е постоянен "гост" в предаването. Представянето на Веселка на алманаха ми е много съмнително и ми намирисва..

# 233
  • USA
  • Мнения: 7 334
Красимир или е много глупав, за да не си даде сметка за “предимствата” на Веселка при зрителския вот, или е много злопаметен, или...му е подсказано.

Oткъде пък Красимир ще знае как стоят симпатиите на зрителите.Няма връзка с външния свят.
А това,че всичко е сценарии,започнам да си мисля,че е точно така.Само не съм съгласна,че вече са решили Веселка да спечели,както казах,на продукцията въобще не им дреме,който ще е победител.
Форсирани разговори,нагласени монтажи и откъснати реплики.Сега чернят Красимир,защото видяха нова сюжетна линия на драма и разправии.
Вече съм убедена,че Красимира е влязла във Фермата с предварително раздадена роля и писмото е било част от плана.

1.Мъжът на Красимира е напуснал апартамента много преди да има индикации,че Красимира и Димитър се харесват.Една жена,която е явно комшийка сподели,че се е изнесал още през август/началото на септ,тоест много преди въпросното писмо и излъчването на епизодите на фермата,когато двамата участници стават доста близки(това по повод спекулации,че мъжа разбрал,че Краси си пада по Митко).

2.В Преди обед(не помня точното предаване),Андрей каза,че е имало индикации още по време на кастингите,че Красимира ще напише писмото.И тук вече аз избухвам в нервен смях,защото точно тогава се усетих колко нагласено е всъщност всичко.
Кажете ми,хора,колко жени кандидатки за риалити формати,дават вид,че искат да напуснат половинките си в национален ефир,та чак да пишат писма.Bullshit.Плюс това,някъде до средата на предаването,Красимира никога не се е показвала като жена,която иска да си напусне партьора,дори е имало разговори,в които го споменава,Ивайлото и идеята му да й предлага брак и разни други дребни разговори,където пак го е споменавала без лоши мисли.

3.Великия интерпретатор на мисли,татьовия мързеланчо,който всичко е получавал на готово,играе ролята на катализатор.Как пък тоочно него върнаха след загубен дуел без допитване до съфермери,без нов дуел с неговото участие..както е било в други сезони?Хм?Дали защото е имало роля,поверена на Митьо и е трябвало да е във фермата иначе им се проваля цялата сюжетна линия.

4. В интервюто си след напускането на фермата,Красимира заяви,че партьора й,тоест бащата на детето й е щастлив...Явно егото му тежи колкото 50 гр боб,защото всеки нормален мъж,зарязан в национален ефир,ще е всичко друго,но не и щастлив мъж.

Истината е,че за първи път,откакто се излъчва предаването,конкуренция с Биг Брадър няма и продукцията много добре си е постлала чергата,за да придърпа и любителите на бигбрадърския формат да гледат тяхната продукция,следователно по-висок рейтинг на гледаемост.Как пък в другите сезони нямаше нито секс,нито любовни двойки,нито псевдо психолози..тоочно,когато няма Биг Брадър и изведнъж Фермата се напълни с такива.Съвпадение??

От мин.седмица не гледам(откъснати моменти само) и евентуално ще си пусна финала.


# 234
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Тя щото Красимира беше голямата работа.... заспала работа, изобщо минала покрай Вили.

В този ред на мисли, ако правят ол старс Ферма да поканят Вили сама.Wink
Ааа, сакън! Хич не ща да я гледам отново. Опазил ме Господ.
Нищо не губиш, не става за гледане, Адор.
То не е ядене в тоя сезон, не е чудо, не им липсва нищо, вяли истории, нула зор.

# 235
  • Мнения: 29
Или всичко е нагласено или Красимирчо му липсват мозъчни гънки - правилният избор за дуелист беше Велислава с поръчка да елиминира Веселка - вярно, че е забранено да се правят договорки, но едва ли има камери навсякъде.
Идеята е, че ако Веселка е на финал, тя има сериозно предимство пред останалите - даже и всички да не са селяни и чалгаджии, трите деца си тежат и то много. Ако нея я няма, шансовете на останалите са изравнени, даже Велислава и Дана са бонус - те са си бита карта

# 236
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
И мен много ме изненада Красимир. И от какъв зор направи женски дуел като можеше да отстреля един силен мъж. Хмм..

# 237
  • USA
  • Мнения: 7 334
Ама защо си мислите,че Красимир знае,че Веселка му е пряка конкуренция и буди симпатии,защото е бедна,а не Вили,която пък мачкаше на игрите например?Напротив,логично е да иска един силен играч да бъде елиминиран на прага на финала и тоочно по тази линия се чудя защо не изпрати мъж?

Освен гласуването на зрителите,има и мини дуелски игри на финала,които също носят точки.

# 238
  • София
  • Мнения: 11 641
И мен много ме изненада Красимир. И от какъв зор направи женски дуел като можеше да отстреля един силен мъж. Хмм..
Защото нямаше да отстреля силен мъж, а най-вероятно Митко АйТи и като отиде той на битка ще трябва да е срещу по-силен конкурент - Станислав или Сами. Сега ще е срещу Митко, а срещу него има по-голям шанс. Добро стратегическо решение е предвид, че той не знае какви са нагласите за Веселка, а и разчита тя да му върне жеста. Очаквам да го направи.

# 239
  • Мнения: 4 204
Тя и Вили можеше да му върне жестта, ако я беше избрал. Точно предния ден доста сериозно го подкрепяха с майка й на двубоя срещу Калайджиев. Че и стратегии за битките му обясняваше Вили.
Краси ли я измисли тази стратегия за избор на първи дуелист, от Продукцията ли му подшушнаха нещо за сценария... Вече нищо не ми е истинско с тези продуцентчета и безкрайните им издънки.

Общи условия

Активация на акаунт