Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 650
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 240
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Аз МиткоИТ хич не го смятам за слаб, никак дори. За това питам и ми стана странно.

# 241
  • София
  • Мнения: 11 538
Аз МиткоИТ хич не го смятам за слаб, никак дори. За това питам и ми стана странно.
Не е слаб, но според Краси, а и според мен, е по-слаб от Стани и Сами. Поне това намекна на Веси, че очаква да си върне жеста към него и да му даде право да си избере конкурент.

Вили е непредсказуема, те са най-близки с Мито АйТи и биха направили каквото той каже, а и срещу богати щяха да имат повече шанс да ги съжалят хората. Просто бяха срещу Митко2 и това ги обедини.

# 242
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Аха, благодаря за разяснението, наистина не схванах схемата. От девет гьола вода ще донесат, еййй..

# 243
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Краси направи единственото възможно, неговият сценарий към финала е:

1. Веселка бие Дана и отива на финал (така той не трябва да се състезава с Вили на последните битки на финала)

2. Веселка го избира за първи дуелист ( нещо, което Дана и Вили може да не направят, ако беше посочил Вили за първи дуелист тази седмица, те си имат тяхна стратегия и можеше да искат Сами или друг за първи дуелист, от друга страна, ако сега Дана бие, Вили понеже е първична има голяма вероятност да го прати пак него (Краси ) за първи дуелист за да си отмъсти, че е избрал не нея сега, а Веси).

3. Стигне ли до тук, да го изберат за първи дуелист ( дали от Веселка или в следствие от яроста на Вили), работата му е опечена и той е на финал.
Избира си Митко ИТ и го бие ( Митко ИТ няма да  се раздава, освен ако не се сблъска със Сами, срещу сиромасите ще падне грациозно с финес - според мен, съвсем умишлено и без да се изтъква)

4. Краси е на финал, а за второто място се бият Станислав и Сами.

Само едно не му харесвам на този план. Бих искала да видя Митко ИТ срещу Сами за да видим докъде наистина му стигат силите.

# 244
  • Мнения: 4
Е да, ама не! Краси, може да си го харесвате и да сте влюбене в него, добро момче е. Но Краси не е  мъж! Затова и, в колкото и предавания да участва, няма да е победител.

# 245
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Е да, ама не! Краси, може да си го харесвате и да сте влюбене в него, добро момче е. Но Краси не е  мъж! Затова и, в колкото и предавания да участва, няма да е победител.
Интересно, само за това ли си направи профил?!

Влюбване, мъж, не мъж?! 😂😂😂

# 246
  • USA
  • Мнения: 7 281
Досега се държи много мъжки и уважително към всички.Дори към онази държанка,която му извъртя ужасен номер(отново по идея на продукцията,разбира се).Всеки друг мъж би се ядосал и в гнева си да я обиди,някои дори биха й зашлевили шамар.

Аз съм за Краси да спечели,макар че не ми е супер любимец.То..просто няма кой друг да посоча.Вторият ми избор е Веселка.

# 247
  • Мнения: 2 104
Краси много се е амбицирал за победата. Не знам до колко 100000 лв ще му оправят живота, ама Поли без пари ще го изрита на втория месец. За това върти и суче тези стратегии. Една победа обаче не трябва да е на всяка цена.

Веси стига сте я наричали циганка. На бялото черно ще кажете, само да я оплюете. В Бг има тенденцията всяка многодетна майка да се определя за циганка. Ау ужас, ако пък децата са от различни бащи. В чужбина по 3-4 деца се счита за нещо нормално, в Бг ако имаш повече от 2 деца те наричат циганка и ти правят сметка защо си ги раждал.

# 248
  • Мнения: 57
Веселка е финалист .Трябва да се насърчава раждаемоста ...

# 249
  • Мнения: 4
Веселка е финалист .Трябва да се насърчава раждаемоста ...
Веселка е финалист .Трябва да се насърчава раждаемоста ...
Е да, ама не! Краси, може да си го харесвате и да сте влюбене в него, добро момче е. Но Краси не е  мъж! Затова и, в колкото и предавания да участва, няма да е победител.
Интересно, само за това ли си направи профил?!

Влюбване, мъж, не мъж?! 😂😂😂
Е не, следя и чета много отдавна. Ама все се намира някоя мама да се оплаче от мене, та така ми се налага, да си правя нов профил. Дани, Вили, Митко и Краси преди седмица, две, са били заедно на състезание. Там е бил и Джиферович. Има и снимки. И мъж, не мъж, не ме вълнува много. Просто, не е достоен, според мен, дори и за финалист. И този път, жена ще спечели. Ако днес Веселка допребие Дана, тя ще е. Ако ли не, ще е Вили.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 06:53 от dilianb

# 250
  • При семейството си
  • Мнения: 6 572
Или всичко е нагласено или Красимирчо му липсват мозъчни гънки - правилният избор за дуелист беше Велислава с поръчка да елиминира Веселка - вярно, че е забранено да се правят договорки, но едва ли има камери навсякъде.
Идеята е, че ако Веселка е на финал, тя има сериозно предимство пред останалите - даже и всички да не са селяни и чалгаджии, трите деца си тежат и то много. Ако нея я няма, шансовете на останалите са изравнени, даже Велислава и Дана са бонус - те са си бита карта
Разбира се. “22 годишна, бедна майка на 3 деца” е зрителски вот и без да имаш връзка с външния свят. Вили също можеше да бъде “уговорена” да му върне жеста и отиграе стратегията му. Да не говорим коя от двете на дуела му беше от неговата страна.

# 251
  • Мнения: 35 107
Велислава се държи отвратително. Има ужасно самочувствие и лекичко убижава майка си така. Ако нямаше якия гръб на майка си повреме на историята щеше или всяка седмица да е на дуел или да я думнат на някой от дуелите. Станислав беше абсолютно прав като ѝ каза, че малко ѝ е къса паметта.

# 252
  • Мнения: 1 723
Аз МиткоИТ хич не го смятам за слаб, никак дори. За това питам и ми стана странно.

Митко на алманаха от останалите във фермата няма кой да го бие.А ако има силова битка,  подобна на дърпането на каруцата,  в която теглото има значение и в нея ще има предимство.Хич не ми се виждда убедителна тази стратегия,  да направиш така,  че да си първи дуалист.Нареждането на игрите е голямо предимство.

# 253
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Аз продължавам да смятам, че Веселка има такава подкрепа във ФБ, не защото хората искат тя да спечели формата, а защото освен нея останаха най-нехаресваните жени. Естествено, че 3 деца са аргумент, иначе кое да е, истериите и изтъкването на Маргарита, злобата и лицемерието на Дана или най-неприятната и вън и вътре Велислава ли? Ми няма логика. На финала мисля, че няма да има такава подкрепа на фона на мъжете, независимо кои от тях ще останат. Ще ми се да са Краси Митко.
Всички са ми симпатични от останалите, на Сами сякаш на моменти е много лесен за манипулиране. Мисля, че Митко му втълпи това за парите и Краси и то с едно изречение. Да, ако сам трябваше да определи мнението си, това от негова гледна точка откъм състезателната част би го мислил, но щеше само от тази гледна точка да разсъждава, без да включва парите. А и за него станаха водещи в отношението му Краси, а това не е негово мнение, на Митко е. Станислав и той като, че взе да се върти ту насам, ту натам. Но и от тях двамата да отиде някой на финал, нямам нищо против, ще си е заслужил. От жените никоя не заслужава, ама ей на, две на финал

# 254
  • Мнения: 450
Краси много се е амбицирал за победата. Не знам до колко 100000 лв ще му оправят живота, ама Поли без пари ще го изрита на втория месец. За това върти и суче тези стратегии. Една победа обаче не трябва да е на всяка цена.

Веси стига сте я наричали циганка. На бялото черно ще кажете, само да я оплюете. В Бг има тенденцията всяка многодетна майка да се определя за циганка. Ау ужас, ако пък децата са от различни бащи. В чужбина по 3-4 деца се счита за нещо нормално, в Бг ако имаш повече от 2 деца те наричат циганка и ти правят сметка защо си ги раждал.
Нямам нищо против ромите и не бих си позволила да обидя Веселка по този начин,макар да не я харесвам,но ако разгледаш профила и във фейсбук,там има една снимка на едното и дете с вуйчото.Разгледай я и сама ще се увериш във ромския им произход
И нека се поправя.Снимката е премахната от профила и

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 09:43 от Mimoza111

Общи условия

Активация на акаунт