Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 745
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 218
Промото.Веселка нещо много се наду и си повярва.
https://fermata.btv.bg/video/videos/bitkata-ne-ostavja-nikogo-be … -vav-fermata.html

# 256
  • Мнения: 10 384
Аз вече започвам да се чудя дали и държанието и репликите на В не са дадени като сценарий Simple Smile Супер изкуствено ми е...

# 257
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Аз МиткоИТ хич не го смятам за слаб, никак дори. За това питам и ми стана странно.

Митко на алманаха от останалите във фермата няма кой да го бие.А ако има силова битка,  подобна на дърпането на каруцата,  в която теглото има значение и в нея ще има предимство.Хич не ми се виждда убедителна тази стратегия,  да направиш така,  че да си първи дуалист.Нареждането на игрите е голямо предимство.


Стратегията е, не просто да си пръв дуелист, а да си пръв дуелист първи, т.е. сега който стане пръв дуелист от мъжете да си дръпне най-слабия (според него) мъж  и после да остави двамата силни да се дуелират. Затова Краси дърпа да е първи за да се срещне с Митко ИТ, а не със Стани или Сами.

Аз принципно не подценявам Митко ИТ. Мисля, че има доста качества и е възможно да победи другите трима в зависимост от игрите, а и със способността му да мисли стратегически. Но понеже го опознахме като човек, не смятам, че ще иска да премахне Стани, понеже му е фаворита за наградата, а пък Краси, понеже на него парите са му много нужни и той отчаяно ги иска.
Честно казано, след като разликите при дуела на Краси и Митко 2 не бяха големи, мисля че Митко ИТ би го размазал направо , ако реши да играе. Но Краси си вярва, че  може да го бие.

# 258
  • Мнения: 4 204
Велислава се държи отвратително. Има ужасно самочувствие и лекичко убижава майка си така. Ако нямаше якия гръб на майка си повреме на историята щеше или всяка седмица да е на дуел или да я думнат на някой от дуелите. Станислав беше абсолютно прав като ѝ каза, че малко ѝ е къса паметта.

Вили е толкова силна, че няма жена, която да има куража да я извика на дуел.

# 259
  • Мнения: 2 560
Красимир не показа особена психика на дуела. Дали защото игра срещу татьов, дали защото му беше първи дуел на голямата арена, но аз очаквах повече от него. Вярно е, че и продукцията допълнително го сдуха, ама за такива  игри си трябва устойчивост. Ако излезне срещу Митака и той реши  да играе за победа, Краси е доста вероятно чао. Митака е бетон в това отношение, а показа и че в стратегиите и психоатаките няма равен. Аз, обаче , си мисля, че той не би искал да победи нито Красимир, нито Станислав. Единствено срещу Сами би си дал зор да победи.
Веселка полекичка сваля маската май....

# 260
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Не е грях, но аз лично съм писала няколко пъти , че в 21 век не е нормално на 22 да си с три деца от двама различни! Всичко кумулативно дадено.

Не искам да се заяждам, но това, че си го писала, не значи, че е вярно. Това отразява единствено твоето лично мнение и нищо повече.
Също не й симпатизирам кой знае колко на Веселка, но това, че първоначално е попаднала на някакъв психар, не значи, че трябва да стои цял живот с него.
А и, колкото и клиширано да звучи, на тая умираща държава й трябват деца и то от български етнос, а не интернет-философи.

П.С. За Станислав или Краси съм.
И къде съм твърдяла, че моето мнение Е вярно? Хайде по-сериозно. Изразяваме си позициите. Вярно, невярно няма! Какви психари, какви пет лева? Потребителката писа, че щом си от село - се жениш рано и имаш повече от две деца и стоиш необразован..и И това си е ок, ами не, не е ок.


Сега се замислих, че Краси като вкарваше схемата на Веселка да му върнела жеста, нямаше глас зад кадър да казва, как можело да има уговаряне и да бъдат санкционирани, а веднага след разговора на Велислава със Станислав имаше..


За Митката и връщането му пак се е зациклило, не знам колко пъти се писа, НО в други сезони ИМА връщани БЕЗ дуели., Лично няколко пъти съм го писала, но явно някои хора не четат и помнят избирателно.

Димитър от фермата 1 не е гост, той от сезон 2 работи ЗА предаването, като изпитва битките за дуелите преди дуелите и това се е казвало няколко пъти през годините.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 09:57 от Tiffany А

# 261
  • Мнения: 2 106
Защо да не е Ок да се ожениш рано и да имаш повече от едно дете? Ако си решил, че няма продължаваш образованието си, защото трябва да се жениш и създаваш семейство на 30+.

# 262
  • Мнения: 35 110
Велислава се държи отвратително. Има ужасно самочувствие и лекичко убижава майка си така. Ако нямаше якия гръб на майка си повреме на историята щеше или всяка седмица да е на дуел или да я думнат на някой от дуелите. Станислав беше абсолютно прав като ѝ каза, че малко ѝ е къса паметта.

Вили е толкова силна, че няма жена, която да има куража да я извика на дуел.
Ще каже човек, че е Херкулес. Ако не беше майка ѝ да ѝ брани гърба щеше да е на дуел много рано.

# 263
  • Мнения: 6 172
Довечера Веселка най-вероятно ще бие Дана.Избира Красимир за дуел ,а той си дръпва Митко.Митко отпада и  следващия дуел ще е между Сами и Станислав .Сами побеждава
И така -великолепната четворка е оформена-Сами,Красимир,Маргото и Веселка.Почти всички фермери ще гласуват за финалист-Веселка ,по-малко за Красимир.Народа ,естествено подкрепящ с СМС ще са за Весето ,по разбираеми причини .Това мисля,че  ще стане до края на фермата  bowuu

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 10:37 от elpi

# 264
  • Мнения: 2 560
Аз имам абсолютно същия сценарий, като elpi . До последно ще се надявам да спечели Красимир,  заради личните ми антипатии към Веселка, ама едва ли.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 959
Ако Станислав отпадне, ми е все едно кой ще е победител. От така останалите участници моят фаворит е Митко, но знам, че той няма да се натиска за наградата с всички сили. Следва Станислав. Всички останали не са ми в графата стойностни и заслужаващи хора.

# 266
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Ще ме е яд Стани да не е във финалната четворка. Мисля, че от всички останали мъже той най-много премина наистина през Фермата.

# 267
  • Мнения: 260
Веси стига сте я наричали циганка. На бялото черно ще кажете, само да я оплюете. В Бг има тенденцията всяка многодетна майка да се определя за циганка. Ау ужас, ако пък децата са от различни бащи. В чужбина по 3-4 деца се счита за нещо нормално, в Бг ако имаш повече от 2 деца те наричат циганка и ти правят сметка защо си ги раждал.

По мое мнение, това не е точно така. Да родиш обаче на тази възраст три деца и да ги отглеждаш в мизерията, която дадоха, както и да се изтъкваш като жертва, емииии това наистина е присъщо на определен етнос /да ме прощават, защото и между тях има такива, които се образоват и живеят по-различно/

# 268
  • София
  • Мнения: 438
Някой по-назад се чудеше, как така Веселка е спечелила на Алманаха и е съмнително... аз да кажа, че и тя си се изненада. На повечето отговори сподели, че се е чудела между този и този отговор и си личеше, че не знае кое е верния отговор. Понякога трябва и късмет Grinning Ако бях на мястото на Краси и аз така щях да направя, за да стигна на финал. Най-голям шанс има срещу Митко ИТ. Да, силен е, може да го бие, но каквото сабя покаже. Според мен, той си няма ни най-малка представа, че Веселка буди симпатии в зрителите и те ще гласуват за нея. Ако може някой да припомни как протичаше финала и колко точки даваха за зрителския вот.

# 269
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
А пък за алманаха направо ме изумявате. Смятате, че Веселка не знае отговорите, защото вие не ги знаете ли? Вчера в къщи не знаехме само отговора на въпроса през коя година първо се споменава за българи в европейски хроники. Даже детето, което е 4 клас. Някой се чудеше как е знаела за Преслав. От детето разбрах, че Омуртак е известен като ханът строител и има логика. Аз знам само периода, даже от тази изходна позиция, отговора ми беше известен. Въпросите бяха елементрани и не трябва да се чудите как Веселка е отговорила, а как Дана си взимаше имунитетите с елементарни знания. Веселка все пак е имала намерение да учи право, а доколкото помня за това се държи изпит по история, защо смятате, че няма никакви знания? Според мен точно тези въпроси не изискваха кой знае какви знания, а обща култура. Като имаш и информацията в съвсем сбит вариант от където и да не знаеш нещо го научаваш без да изучаваш историята обширно, всеки може да даде повече от половината верни отговори

Общи условия

Активация на акаунт