Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 665
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 260
А пък за алманаха направо ме изумявате. Смятате, че Веселка не знае отговорите, защото вие не ги знаете ли? Вчера в къщи не знаехме само отговора на въпроса през коя година първо се споменава за българи в европейски хроники. Даже детето, което е 4 клас. Някой се чудеше как е знаела за Преслав. От детето разбрах, че Омуртак е известен като ханът строител и има логика. Аз знам само периода, даже от тази изходна позиция, отговора ми беше известен. Въпросите бяха елементрани и не трябва да се чудите как Веселка е отговорила, а как Дана си взимаше имунитетите с елементарни знания. Веселка все пак е имала намерение да учи право, а доколкото помня за това се държи изпит по история, защо смятате, че няма никакви знания? Според мен точно тези въпроси не изискваха кой знае какви знания, а обща култура. Като имаш и информацията в съвсем сбит вариант от където и да не знаеш нещо го научаваш без да изучаваш историята обширно, всеки може да даде повече от половината верни отговори

Веселка - право и история??? Ма Вие вярвате ли и. Сигурно е ирония.Тя не може да върже правилно едно изречение, Вие история.. Божее

# 271
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Е така каза, че се подготвяла да кандидатства право, когато е разбрала, че е бременна и оставила плановете за следване. За това се подготвяш с история и български

# 272
  • Мнения: 4 204
Тя е завършила вечерно. И не се е готвила да кандидатства  право, а уж е искала.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 12:32 от gerka

# 273
  • Мнения: 221
Абсолютно цигане си е. Имаше снимка на родителите й в профила й във фейсбук, вече може и да е свалена. И нарочно не ги показват! Не че нещо, ама много мразя да се манипулира зрителя, а Продукцията прави точно това.

# 274
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
По-скоро е помакиня. Няколко човека в началото казаха, че селото е предимно с такова население

# 275
  • Мнения: 17
Извинявайте, обаче вие много "хубаво" се подигравате на Веселка, че едно изречение не може да върже, а не знаете че се пише ОмуртаГ, а не ОмуртаК !!!

# 276
  • Мнения: 260
Е така каза, че се подготвяла да кандидатства право, когато е разбрала, че е бременна и оставила плановете за следване. За това се подготвяш с история и български
Даа, на 18 години е родила, т.е. е била в 11 клас, имала е още една година да учи. Сигурно се е подготвяла още от ранна детска възраст. Просто правото й дойде ей така, можеше и за медицина нещо да спомене, но не се сети. Нищо против, но цялото й поведение, начина на изразяване ми говорят лично на мен за крайна ограниченост. Не се сети някой да я попита за нещо по-конкретно във връзка с правото, да я чуя

# 277
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Аз също смятам, че в много отношения мисленето ѝ е ограничено. Но това по никакъв начин не гарантира, че не запаметява прочетен текст. Нали алманаха е в ръцете на всички и предварително знаят кои глави да учат. Различни способности са и едната не зависи от другата.
На мен ми е интересно защо Дана се издъни на обща история. В игрите за имунитет половината въпроси са в/у видео, което са гледали до момента, по-лесно се помни. Когато трябва да запомни по-обширна информация от 5 минутно видео.
Веселка взе играта не защото изведнъж много е поумняла, а защото Дана се издъни. Веселка, ако беше отговорила на всички въпроси вярно, тогава евентуално можеше да се търсят конспирации. Но отговориха и двете горе-долу на половината въпроси, така, че въпросите трябва да са за Дана, не за Веселека

# 278
  • Мнения: 487
Момичета, наистина не разбирам защо тук, едно нормално място за жени и майки, една жена бива унижавана и оплювана по този грозен начин! И другите участнички също.
Едно е да изкажеш мнение, че нещо в характера, поведението, изразите не харесвате или одобряване у някого, друго е личните нападки и грозните изрази към тях.

Мен изобщо не ме интересува расата, религията, цвета, социалният статус, сексуалната ориентация, красотата ... и каквото още се сетите, у един човек. Това, което единствено ме интересува е държанието му.

"По делата им ще ги познаете!" - в това вярвам.
И, че идеални хора няма.

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 12:26 от Tahiti

# 279
  • London
  • Мнения: 6 732
Велислава се държи отвратително. Има ужасно самочувствие и лекичко убижава майка си така. Ако нямаше якия гръб на майка си повреме на историята щеше или всяка седмица да е на дуел или да я думнат на някой от дуелите. Станислав беше абсолютно прав като ѝ каза, че малко ѝ е къса паметта.

Кой ще я думне като кажете някоя смешка... Веселка 1.20 - 40 кила с мокри дрехи ли? Или Маргото дето е виждала фитнес само на снимка? Наясно ли сте изобщо какви тренировки има Велислава от години насам. Тя и Краси и Станислав според мен ще бие вие за ония женки с нежните ръчички ми говорите, че щели.SmileSmileSmileSatisfiedSatisfied

Краси много се е амбицирал за победата. Не знам до колко 100000 лв ще му оправят живота, ама Поли без пари ще го изрита на втория месец. За това върти и суче тези стратегии. Една победа обаче не трябва да е на всяка цена.

Веси стига сте я наричали циганка. На бялото черно ще кажете, само да я оплюете. В Бг има тенденцията всяка многодетна майка да се определя за циганка. Ау ужас, ако пък децата са от различни бащи. В чужбина по 3-4 деца се счита за нещо нормално, в Бг ако имаш повече от 2 деца те наричат циганка и ти правят сметка защо си ги раждал.
Нямам нищо против ромите и не бих си позволила да обидя Веселка по този начин,макар да не я харесвам,но ако разгледаш профила и във фейсбук,там има една снимка на едното и дете с вуйчото.Разгледай я и сама ще се увериш във ромския им произход
И нека се поправя.Снимката е премахната от профила и

Иска да ни измами по цигански. Няма отървия от това племе.

# 280
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
От жените отидоха тези, които не исках на финал.. За нито една не съм. И за мен Веселка е от ромски произход, но по-важното е, че манталитетът й е такъв, И хич не вярвам в победата й на алманаха, толкова си личеше как нескопосано отиграваше, че уж се колебаела. Пффф... Дано някой от мъжете спечели!

# 281
  • София
  • Мнения: 4 884
Ама децата на Веселка са типични циганета- руси, белички, синеоки и прекрасни. Явно това е някоя ГМО семка.

# 282
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Защо си мислите, че циганите са само черни?? Има всякакви, но се познават.

# 283
  • Мнения: 8 705
И аз мисля,че Вили е един от физически  най-силните  участници и по този параграф никоя жена няма да я бие.Не искам Веселка на финал,но се радвам,че така одумка дотук Дана.От началото смятах,че явявайки се като един участник,трябваше да се редуват на битките за имунитет.
    Цигани,българи -навсякъде има плява.Балканският ни манталитет ни пречи,не само "циганския".Не искам Веселка да печели,защото не смятам,че има капацитет да оправи живота си.А да цепи и реже с трион,всеки може да се научи.Изуми ме със знанията си на Алманаха,чак невероятно.
   Относно ситуацията между Краси и Митко-просто датвърдих мнението си ,че ИиА са едни мекотели.При толкова народ,работещ на терен,сценаристи,режисьори,оператори,двама водещи,и никой не видя предварително,че там няма пирон.Не вярвам.Ако е така,ма спешно имат нужда от нов,професионален екип.
   Измиха си ръцете с това,че двамата дуелисти трябваше да вземат решение.Създадоха конфликт  и  напрежение и "ама така е в предаване на живо".
    Струва ми се правилен ход на Краси избора на Веска за пъррви дуелист,ако след това е той,ще си избира противник от всички възможни останали вътре,а не от това,кой е останал.Харесвам и Краси и Митко,искаше ми се навън да продължат приятелството си.И смятам,и двамата имат основание за думите си и реакциите си  в такъв момент на афект.
    Продукциятане са справедливи и не постъпват правилно спрямо Краси.Доста му се струпа на него.

# 284
  • София
  • Мнения: 4 884
Симпатизирах на Краси и той беше моят фаворит за победител, обаче това остана в миналото.
Хората за пари клякат, лижат подметки, предават приятелства, продават доверие...
На всичко е готов, само и само да продължи напред.
Лично на мен все повече ми изглежда като селски неудачник на средна възраст, който нищо не е постигнал в живота, защото толкова си може.
Определено ме загуби...

Общи условия

Активация на акаунт