Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 997
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 12 066
Андрей ако млъкне,  много добре ще направи. Ако бях на мястото на състезаващите се,  щях да му закова устата.

Ето това, имах предвид !  Не спират да крякат, докато хората - бързат, концентрирани са, в същото време се пазят от ''заковани'' или ''незаковани'' греди'(уж случайни,но много пропуски този сезон ), гонят секунди, уморени, нахъсани, средоточени иииии всичко това на фона на : ''..........е сега този губи, онзи изкриви ''- крещи, крещи - не мога да го трая !
направо ми наду главата. Горките дуелисти.
Маргарита носи травми. Спомена децата, семейството, мъжа си не. Не й се излиза заради тривиална драма. Мисля, трудно й е. На вън не й е хубаво, във фермата е изолирана от това,  не го мисли, не я тормози.

# 391
  • София
  • Мнения: 11 643
Краси нямаше смисъл да реди точките срещу Сами примерно, защото силните им страни са еднакви, но Сами и на алманах е по-добър.
Митко му е по-добрият избор, вече дали ще успее или Митко ще го бие, ще видим утре. Стратегията му е ок, но с тази подребда Митко сякаш има по-големи шансове.

# 392
  • Мнения: 523
Маргарита ми писна да я гледам с този оранжев пуловер, не го сваля от себе си. Да си беше взела малко повече дрехи, сори ама не е само до финанси.
Не ви ли се стори, че Веселка намери много бързо ключа, веднага след като Дано да го откри. Имах чувството, че ще се лута много повече..

# 393
  • при късмета
  • Мнения: 24 051
И за мен четиримата мъже трябваше да са на финал. Трябва да отпадне това глупаво правило да са равен брой мъже и жени. Маргарита е невъзможна, най-незаслужилата да е там.
Много ме е яд как Митко изпусна втората битка

# 394
  • Мнения: 2 664
Чета си аз и хоп реклама със Сусами!😁🤭

# 395
  • USA
  • Мнения: 7 335
Не и ли е мъчно за децата?Не искала да си ходи,пфф.

3 месеца стои там и от излъченото само веднъж спомена децата,по повод това,че Веселка я води с бройката.Нищо майчинско не виждам у Маргарита,нито споменава мъжа си с обич.Голямо падение и разочарование ми е.Разгледайте й визитката и сравнете с поведението й до момента.

Ако Митко АйТи отиде на финал,аз съм за него.Категорично и без колебание.

# 396
  • София
  • Мнения: 11 643
Определено не обича съпруга си и имат проблеми. Тя го намекна и когато Краси писа писмото. Каза, че тя няма тази смелост или нещо такова. Мислех си обаче, че страда за децата, но нещо днес не се видя това.

# 397
  • София
  • Мнения: 4 429

 




Фермата - Сезон 5, епизод 81 (10.12.2019)

# 398
  • Мнения: 6 248
Промото 😭
https://fermata.btv.bg/video/videos/utre-vecher-vav-fermata-shte-vidite-16.html
Голям спойлер е 😔
Скрит текст:
 Тъпият Красимир е пратил Станислав първи дуелист,Митака никога не би направил тази грешка.Дано Сами нареди грешно игрите и да го бие 🙏

# 399
  • Мнения: 905
Красимир е победил и е изпратил Станислав като първи. Много прост Красьо!
Много ме е яд, че арабина ще е на финал за сметка на Стани!

# 400
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Вече искам Веска да спечели, за да не може да спите, как ще изхарчи парите. 😂😂

# 401
  • Мнения: 2 157
Марги не мога да я разбера, хайде за мъжа й не й е мъчно, ама за децата поне... Ти хубаво искаш да останеш, ама в празната ферма ли? Май малко е хлътнала по Сами.

# 402
  • London
  • Мнения: 6 732
Е каква е логиката? Това не го вярвам. Според мен ще прати Сами пръв дуелист. Освен, ако не иска реално Стани на финал? Не виждам някаква логика в полза на оставането на Стани!

Не харесвам Маргото изобщо, но ми се струва, че не дудне нон стоп за децата си, защото вече са доста големи. Намирам го за нормално!

# 403
  • София
  • Мнения: 11 643
Красимир е победил и е изпратил Станислав като първи. Много прост Красьо!
Много ме е яд, че арабина ще е на финал за сметка на Стани!
Ако го е направил това, ще е от малкото пъти, в които да докаже, че не е толкова прост.
Точно, че хората не биха дали парите на Сами и би му останала Веселка единствена конкуренция.

Дали някой харесва Краси или не, няма значение, стратегията е добра. Стани е силен конкурент за спечелването, така че едва ли някой го иска искрено на финал срещу себе си.

# 404
  • Мнения: 2 157
Ако Веси спечели, тук форумките няма да мигнат, като гледам как я плюят.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт