Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 740
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 074
Леле , Маргарита какви сценки и монолози пред камерата, дали беше нужно да се излага...

Митко ме изненада приятно, браво.

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Краси има почти равенство в силите с Митко, по-слабият от мъжете там. И няма предимство с реденето. Има късмет, че Веселка му разбра схемата иначе много ще се озори с останалите двама. Ще си прояви душичката, ако избере Стани. Не че не е правилен ход, но ще остави лош вкус и ще се замотае в обясненията си и ще изглежда още по-зле.

# 422
  • при късмета
  • Мнения: 24 003
Ма ко, те не излъчват всичко, тя може и реално да е говорила за децата си, но да не е било интересно за пред зрителя, ние не виждаме всичко, а само отбраното за каймак реално от случващото се. 
Не мога да предполагам или да си измислям какво евентуално може да не е излъчено. За всекиго са дали най-важното, а при Маргарита децата ѝ изобщо ги няма в картинката. Тук таме по някоя снимка, без нито една дума. За мен не е нормално и няма да бъде. Да не говорим, че вечното ѝ дърдорене се чуваше дори когато дават разговори м/у други участници, колко пък точно за децата ѝ да не са дали, все едно нарочно ги режат

Вили наистина е била за Игри на волята,със сигурност щеше да стигне финал,защото 1/силна физически и ще впечатли мъжете,които ще я искат в отборите им 2/ще остранява всякаква конкуренция,било то женска и мъжка(видяхме,че игрите са за всички и дори една смешка като Ана Мария побеждава).
За Сами не съм сигурна,защото се покрива като типаж със Стоян,а той изхвърча много рано.Та...не само мускули са нужни.

Големи,малки..децата са си деца и не мога да повярвам,че 3 месеца някой ще стои изолиран от децата си и въобще да не иска да се прибира и да ги вижда.Маргарита да вземе да се скрие някъде.
Според мен Велислава в игри на волята си отиваше на първата самостоятелна логическа задача или пъзел. Физически може да е много силна, но някак мисленето ѝ куца доста

# 423
  • София
  • Мнения: 4 884
На фона на всички останали, аз искам Веселка да спечели.

Не е ясно за какво и как ще използва парите, но като слушах Красимир и Станислав, и техните планове не са впечатляващи.
Красимир щял да стегне къщата на баба си.
На 38 години, работещ в чужбина, да не си успял една селска къща да стегнеш досега, звучи доста несериозно.
Станислав пък започна да философства и от многото думи, не прозира никакъв конкретен смисъл.
Изобщо не съм фен на Маги, обаче поне тя каза нещо смислено- че иска да създаде детски център.
Митко и Сами не искам да ги коментирам, защото както те твърдят- тези пари не са от особено значение за тях и ако имат градивни идеи, могат да ги реализират и без победата в предаването. Дано е така.

# 424
  • Мнения: 12 002
А какво ли имаше Митко предвид с това, че има таен план, който не може да сподели? Ако има дуел със Станислав, да му даде победата?

# 425
  • София
  • Мнения: 1 365
На  мен ми липсват игри, които не са само силови - логически, пъзели, мерене, теглене......тогава Дана имаше някакъв шанс за по-добро представяне.
И не само това, а да видим как участниците използват и главата си, а не само забиване на пирони и цепене...........но пък  със сигурност в момента щяхме да гледаме други финалисти Thinking , което не са искали продуцентите....май.
Изобщо тази година дуелите са доста тежки.

# 426
  • при късмета
  • Мнения: 24 003
А какво ли имаше Митко предвид с това, че има таен план, който не може да сподели? Ако има дуел със Станислав, да му даде победата?
И на мен нещо такова ми се завъртя в главата. Мисля, че ако отиде на финал ще направи всичко възможно да си вземе битките, но ако вземе, че спечели ще даде парите или част от тях и то именно на Станислав

# 427
  • Мнения: 297
Толкова съжалявам, че Митко няма да е сред финалистите. Той ми е фаворит от самото начало, следва си една линия на поведение, имаше принципи и си ги спазваше. Хубав-лош, не си противореча в нито един момент.
От там насетне вота става отрицателен, как да изберем най-малкото зло. Всички останали са посредствени в мисленето си, но може би все пак има една част от тях които осъзнават посредствеността си и това може да се счете за някакъв мижав плюс.
Веселка определено се повъзгордя, но като навържем цялостната картинка и предвид възрастта й, съвсем нормално. Не е човек, в който виждам кой знае какъв потенциал, но все пак е приемливия женски вариант за победител.
Ох Маргото, не я харесах от самото начало и така си остана до края. Някак хлъзгаво мина през хората и не разбрах накрая с кой стана такъв приятел, че да предизвика такава мелодрама в нея. Маргото явно се привързва към мястото, предметите, но не им към хората. Завършен театралничещ егоист с къса памет. Забрави за първоначалните си приятели и накрая твърдо дереше гърло, за Веселка, против която имаше мнооого грозни и злобни изказвания. Пълен абсурд е цялото й представяне, грозно, пошло и натоварващо.
Краси - умерено посредствен, преимлив вариант за финалист.
Станислав- посредствен, прикриваше доста от лошите си черти и се опитваше да се нагажда към силните на деня, но пък и той да е финалист, няма лошо.
Сами - ми е призьора за егоист. Него го описва най-пълно един кадър от вчера: Съсредоточената му физиономия върху обърнатия Алманах!

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 09:50 от Peshterska

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Сами с какъв точно   бизнес се занимава

# 429
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
А какво ли имаше Митко предвид с това, че има таен план, който не може да сподели? Ако има дуел със Станислав, да му даде победата?
Аз така го разбрах.

Игрите с мисленето- мерене, миризми и прочие и на мен ми липсват. Тази година малко са и висели от някъде, все цепеха и коваха, режеха и теглиха.

# 430
  • Мнения: 8 754
Сами ли беше с обърнатия Алманах?Доста се зачудих на идеята на четящия.
   Снощи ясно се видя,че без Вили,Дана нямаше да стигне много напред.И мисля,че можеше да се напънеоще малко,като знае колко е важна победата за дъщеря й.Имах чувството,че просто се рее,в сравнение с Веселка.И как пък три месеа не се научиха да цепят дърва.И като казах цепят,видяхте ли как я тренираха с брадвата върху едно живо дърво? Направо побеснях.Което обаче затвърди нежеланието ми да стигнат до финал Вили,Дана и Стани.
   Относно изхарчването на парите,единствено умни ми се струват желанията на Митко,Сами и Веселка.Защото,вярвам,че Митко мисли точно как да ги завърти и умножи,в последствие парите да рабтят за него.Той е най-умният,мислещ  и образован сред тях.Сами каза,че ще ги вложи в нещо ,за да му ноят приходи.Окейсъм,не е нужно да се мяташ ти да правиш бизнес.Веселка ще купи къща.Да,належащо е-чиста и спретната,с добри условия за живеене.
   Вили ще сбъдва мечтите на майка си.На 25 години е време да сбъдваш своите мечти,да покоряваш своите върхове.И през цялото време тая "малката"   прави едни изказвания,че Дана не е окей със съпруга си.Този човек гледа отвън,тя има сестричка от него,подкрепи я във видеото.Не е окей за мен.И Дана си мълчи и се усмихва.
Ако аз се превърна в център на внимание  на живота на децата ми,изобщо няма да съм доволна.
   Детският център на Маргото ми звучи окей,но така врякайки по децата ще загуби бързо клиантела.А и не се постара да си направи добра реклама за вбъдеще.
    Искам Айти да спечели.Харесах го от началото,още повече,че е зодия лъв.Съпругът ми е лъв и съм се убедила,че това са хора на дадената дума и на честта.И са невероятни приятели.
    Не забравям как Стани се пулеше,като разбра колко е годишният оборот на фирмата и като каза,че той също е на заплата.Добър бизнесмен е. Силно се надявам да не подари победата на никой,ако стигне до нея.
    Сега чакам Дана и Вили при Сашо и Деси.

# 431
  • Мнения: 4 746
Е, как няма да иска да създаде детски център Маги, в това са големите пари в момента. Българинът може да няма какво да яде, но за децата си винаги намира.
В момента колкото и грозно да ви прозвучи парите са в погребалните агенции и детските центрове.
Отделно документално е много по-лесно да се създаде Детски център от градина или ясла, изискват се много по-малко юридически документи, а имаш по-голяма възможност за действие и обхват с децата. Защото центърът може да е както място за провеждане на детски празници, така и място за отглеждане на деца почасово от 2 до 12 години. Хитра е Маргарита.
Аз не ѝ вярвам, че е от хората, които горят в учителската професия, защото първо е от новата вълна учители ( след първото увеличение на заплатите) и второ говори , като всички новоизлюпени учители, които до онзи ден са се затичали, че никога няма да станат прости даскали. Толкова клиширана ѝ е визитката, че чак ми се повръща.
А сега нямате идея как куцо, кьораво и сакато се е запътило да става детски и начален учител. Чак ме е страх какви хора ще учат децата ни.

# 432
  • Мнения: 3 453
Вероятно Митко би дал победата на Станислав, в случай, че се стигне до двубой между двамата.
Сами не беше ли лайф коуч ?

Забелязахте ли погледа на Станислав, докато Веселка прегръщаше Маргарита до масата снощи? Беше нещо средно между погнуса и подигравка. Разбирам го.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 12:37 от _Hope_

# 433
  • при късмета
  • Мнения: 24 003
Велислава в момента по ТВ обяснява как баща ѝ имал решаваща роля за това което е, той и е предложил футбола, подкрепял я непрекъснато и той бил причината да си стъпи на краката. Последните 3 години бил влюбен и с нов брак. Ненапразно се питах защо е благодрна на майка си, а не на баща си, още като разказваше, че не я завел на мач за рождения ѝ ден. За какво ѝ беше да оплюва човека, като от космоса се виждаше, че трябва да му е благодарна и тогава го написах. Моя отговор е, защото Дана я подковава и ѝ втълпява тази благодарност, защото е наясно, че не я заслужава. А Велислава е лесноманиполиреума, защото няма капацитет да осмисля ценности

# 434
  • Мнения: 162
И кой заслужава да спечели от останалите?
Веселка? Която го играе все “чиста ангелска душа”.. ами съжалявам, ама не и вярвам на тази.. на 22 години с 3 деца.. ъъъ, я пак.. и то от двама мъже.. и все пак, живее бедно и си гледа златните коне, вместо да опита да прокопса някъде другаде в името на децата?! А тези мъже дето ги е завъртяла - айде разбрахме, че от първия нищо не става, а втория - дето може да и е дядо.. абе .. селска му работа с две думи, просто не е начина да се натиква пред очите на хората, колко мила и добра е, че чак и ще й дарявах средства за стаята на децата.. през тези 3 месеца вместо да ми влиза във ферми и да оставя мъжа си сам да се оправя - да беше отишла в чужбина да побачка като нормалните хора и щеше някой лев да докара. Дано българина не се заблуди отново в “ искреността на тази млада девойка и многодетна майка”..
Красимир си е тотален путьо.. в името на парите направи такава смешна постъпка на дуела с Митко татин, че ми падна в очите жестоко. 1% не заслужава да ходи на финал.. пък за мъжката му сила да не коментирам, щом Митко татин без малко да го прати да си ходи.. ех нагласена работа е цялата ферма.. не очаквах такъв развой на събитията, за съжаление..

Общи условия

Активация на акаунт