Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 748
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 902
Май, май ще излезе, че спойлерите не са били верни.

# 511
  • ново
  • Мнения: 5 961
Красимир е слаб, и физически, и психически. Митко според мен ще му подари мястото на финала.

# 512
  • Мнения: 14 830
Красимир е слаб, и физически, и психически. Митко според мен ще му подари мястото на финала.
Не знам. Митко нещо взе да издиша. Тази битка наистина е много тежка. А и чувала на Митко е доста по тежък.
Ох, мъчно ми е за Митака. Един от най запомнящи те се участници.

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 21:37 от djoleva

# 513
  • Мнения: 6 218
2 курса повече и 130 мл. само разлика ☹

# 514
  • Мнения: 6 172
Митко му подари победата

# 515
  • Мнения: 12 003
Много ме е яд за Митко!

# 516
  • Мнения: 1 471
Много ми е мъчно за Митко. Беше негова битката и дуела.. 😔

# 517
  • ново
  • Мнения: 5 961
Бях убедена. За мен това си е подарена победа.

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Красимир е слаб, и физически, и психически. Митко според мен ще му подари мястото на финала.
Не знам. Митко нещо взе да издиша. Тази битка наистина е много тежка. А и чувала на Митко е доста по тежък.
Ох, мъчно ми е за Митака. Един от най запомнящи те се участници.
И на мен, макар че бях за Краси. Позитивен е Митака, спокоен, аз обичам спокойни хора, интелигентен, въобще е много свестен мъж. Биха се мъжки, браво на победителя. И за това беше прав Митака, че ще трявба Кради да направи повече курсове, за да го бие.

# 519
  • Мнения: 1 058
Краси ,защо се издава че Митко му подари финала.....що за финалисти са този сезон ...божеееееее

# 520
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Краси печели на косъм. Това ли му е силата? Сега ще го видим какъв е при избора на дуелист.

# 521
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Мддда, на този , който пусна спойлерите благодаря, спести ми ядове Simple Smile Догодина пак ще се видим, може би Simple Smile

# 522
  • София
  • Мнения: 1 096
Много, много ме е яд. Митака беше единствения мъж на място в тая ферма. Краси с тъпата си изцепка с прескачането ме загуби. Голтак е, дори и да спечели - нишо няма да промени, душата му е такава.
Станислав - показа си рогата и той... не го харесвам отначало, незнайно защо.
Все ми е тая кой ще победи в събота. Нямам фаворит.

# 523
  • Мнения: 14 830
Не мисля, че Митко подари финала на Краси.
Красимир се раздаде в тази игра. Ама ме е яд за Митко. Вместо някоя от незаслужилите жени, можеше да е той.
На мен ми е все едно вече.

# 524
  • ново
  • Мнения: 5 961
Краси ,защо се издава че Митко му подари финала.....що за финалисти са този сезон ...божеееееее
Краси благодари на Митко, нали? Мислех си, че грешно съм чула.

Общи условия

Активация на акаунт