Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 704
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 220
Никой не може като Митко така елегантно да подари победата. Да се чудиш вярно ли е, или не. От край време той говореше на Краси, че е неговия фаворит. Направи го по чудесен начин. Иначе на мен ми е все тая какво се случва нататък и кой печели.

Последна редакция: чт, 12 дек 2019, 15:01 от 20052018

# 661
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Как решихте, че Краси не е пращал пари на баба си?!?! Astonished
Може ли и на мен някой да ми хвърли едни карти?

А защо не трябва да харесвам Веселка, с какво е сгафила, че ми се губи?
Мрънкане, реване, опити да я съжаляват,изказвания разни, чалгата.. какво да й харесвам?

Дано се развие сценария като при Игри на волята, там всички във фб искаха да спечели един, а той накрая парите взе друг Grinning

# 662
  • Мнения: 2 560
ма ко, какво каза? Ще търся после на запис да гледам, че излизах.
Аз също мисля, че подари победата на Красимир, но го направи достатъчно умно, за да не е прекалено явно. Ако беше решил, щеше да го размаже.

# 663
  • София
  • Мнения: 20 061
Знаете ли кое не ми хареса във Веселка.
Първо - страшно обидчива и докачлива. Каже и нещо някой - рев. Каже и нещо друг-сърдене.Дали си е такава не знам, но с това си поведение направи така, че всички да ходят на пръсти около нея. Ами съжалявам но няма право на такова поведение. Не и когато си с 20 непознати. Никой не е длъжен да се съобразява с теб
Второ - не може да говориш че си бедна, че ти е трудно и в същото време да не ти пада фаса от устата. Не мога да приема, че жена живееща в крайна мизерия, с три дечица пуши толкова. От чисто финансова гледна точка. Даже си мисля че пуши и в присъствието на децата. Смята за  най голяма жертва че е направила  в името на децата, че е пушила само по 4 цигари.
Факта, че уж се обиди когато и предложиха пари, но после много хитро гледаше кой колко дава и бързо и мина обидата за мен говори много.
Точно!  Peace И освен всичко това е ужасяващо мърлява, мен това ме отврати най-много от всичко. И ремонт да й направят, и нова къща да си купи, пак ще стане същата кочина като старата за нула време.

# 664
  • Мнения: 3 072
Веселка да се старае да говори по-разбрано, че децата са слухари , и ако прекарва повече време с тях, и те така ще говорят. Не , че е голям проблем, но като решат да излезнат от Борима, ще е по-добре да говорят членоразделно.
Съфермерите я разбират, знам , но на мен са ми нужни субтитри.
Не мисля, че вътре някой я харесва или уважава, просто ясно виждат , че продукцията я дондурка, и гледат да не дразнят продуцентите .
Така и не разбрах, защо й се радват толкова И и А , заради кампаниите за раждаемостта ли, друго ли е ...
Дано да са я ограмотили в някои посоки , че след някоя година да не гледаме "малката конярка от село Борима , само на 25 години , а вече с 5 деца".

# 665
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Да забравих гюбеците и мърлявщината.

Веселка, Красимир И Сами са с по ДВА дуела! Не е Веселка с повече..

# 666
  • Мнения: 14 830
Да и мърлява е Веселка. Още помня как вдигна черпака от пода и го плясна в мандата. Щото беше много трудно да го измие. И чалгата и гюбеците на стола ли беше, на масата ли

# 667
  • София
  • Мнения: 15 219
Аз не съм от фенките на Веселка, но онова с черпака не беше баш така. Simple Smile Сложи го в празна тенджера, която беше оставена за миене. Аз не бих го сложила вътре, ако съм на нейно място, но пък и не е като тенджерата да е била чиста, хеле пък пълна с храна.

# 668
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
За мен това с гласуването на драгия зрител и изпращането на смс-и е тъмна Индия! Никой по никакъв начин не може да ми докаже за кого и колко са гласували! Колкото и съобщения да пускат, все тая! Само им осигуряват приходи! А пък той финалистът си е определен от продукцията!

# 669
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Веселка, Красимир И Сами са с по ДВА дуела! Не е Веселка с повече..

Пропуснала съм. Кога са били на два дуела? Или втория е сега за отпадане? Защото трябва да сложим и Стани в бройката.

# 670
  • Мнения: 162
Явно заради кампанията на И&А харесват толкова мама Веска?!
С нищо не ме убеди това момиче(на моята възраст е), че я бива в нещо.. цепела тя дърва.. божее.. не помня срещу коя жена беше, ама хич не ми се стори, че е нейното призвание цепенето.
Това, че е родила децата не означава, че е добра майка. Напротив, от видяното от визитката й ме шокира не само къщата вътре, а отвън?! Шок и ужас. Една себеуважаваща се жена никога не би допуснала да живее тя, децата й и мъжа й по този начин. А това с бедността си е чосто оправдание за мърлявостта. И баба ми е бедна, но никога мръсна и мърлява..  не на мен тия.. С победата само ще й помогнат да си купи 5 златни коня и цигари от 6,50лв ..

# 671
  • при късмета
  • Мнения: 23 998
ма ко, какво каза? Ще търся после на запис да гледам, че излизах.
Аз също мисля, че подари победата на Красимир, но го направи достатъчно умно, за да не е прекалено явно. Ако беше решил, щеше да го размаже.
Нищо ново. Питаха го за системата му кан бан (не знам дали се пише заедно), за конфликта с Ивайло, не каза нищо, което вече не е казал. Приятелката му също беше в студиото от един момент нататък, говореха за плановете им. Купили къща, още преди да влезе в предаването, още я правят, сега ще планират сватбата. На края го питаха кой е фаворита му от останалите, каза, че е Сами, защото го е подкрепял на последния дуел и защото по принцип го харесва

# 672
  • софия
  • Мнения: 842
Под "близо до баба си" имам предвид в България, както се коментира и в предните страници. Аз имам познати, които живеят от дълги години в Испания и не са забогатели. Фактът, че живее в Испания не е определящ за положението на Красимир. Не го защитавам, обаче реално ние не знаем колко пари изкарва и дали не помага на баба си. Просто ми е една идея по-симпатичен от останалите финалисти.  Работлив е, добряк, пожелавам му да си подреди живота.

# 673
  • София
  • Мнения: 4 884
Да знаете, че масово хората у наше село не си мият ръцете преди ядене и не ползват мокри кърпички, за да забърсват мърлявите ръце на децата си.
Лично аз съм виждала как дете дава на селското коте да си отхапва от неговото кебапче, и майката с умиление се радва и на двамата.
Виждала съм точно това с черпака- как е паднал от масата на земята и как домакинята го вдига, издухва прахта от него и го слага в тенджерата.
Затова действията на Веселка хич не ме впечатляват.
Освен това масово на село хората нямат вътрешна баня, особено по-бедните като нея, и се къпят рядко, зимата- хич.
И моите баба и дядо са били така, реално сме се "къпали" на части.

Сигурна съм, че Веселка и фемили живеят точно по тоя начин.
Просто са си такава порода хора.

# 674
  • Мнения: 2 560
Аз това с черпака съм го проспала, ама доенето в л....    го помня. Мърличка си е Веска.

Общи условия

Активация на акаунт