Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 642
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 720
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Хахахаха,кво стана със спойлерите?????
Абсолютно верни са тези, които писахме и аз преди повече от месец!

# 721
  • Мнения: X
Стани заслужаваше но Сами беше много силен . Давай Сами, разбий пор..о актьора. Той не е никакъв пример

# 722
  • София
  • Мнения: 3 948
Веселка ми е на последното място за спечелване на наградата, следва я Маргарита, след това Красимир. Тези хора имат такова мислене, че дори и да имат пари, ще ги изхарчат, а не увеличат.

# 723
  • Мнения: 416
Марулета, аз съм точно като теб- не го харесвам Станислав от началото.Опитах, но не ми се получи. И с Красимир така, опитах, но не са моите хора. Браво на Сами, железен. А бе не ги разбирам тези мъже- голямо мрънкане и оправдания като загубят.Ами приеми мъжки загубата, стисни ръката на противника , не се обяснявай какво- що.

# 724
  • Мнения: 3 865
Станислав просто си няма късмет. Той е много силен, но ето - ръката го прецака на 2 битки.  То се знаеше, че няма да е на финал - Митко сам го каза, като беше в студиото, че стиска палци на Краси. А Сами съответно за пореден път извади късмет този път от каръщината на Станислав. Жал ми е за Станислав, но сигурно има причина за тази съдба и трябва да си я изтърпи

# 725
  • Мнения: 1 295
Ужас, ама нито един свестен да няма?? Ужас!!!

Язък  на цялото гледане..

Ще се примиря със Сами или най - много Красимир, ама гадна работа, много гадна. Бях за Митко или Станислав, а сега направо нямам думи..

# 726
  • Мнения: 4 590
Стани заслужаваше но Сами беше много силен . Давай Сами, разбий пор..о актьора. Той не е никакъв пример

Хах, той Сами пък голям пример. С коя ли не се пробва, овъргаля се със Силвия и накрая се сети, че е обвързан.

# 727
  • ново
  • Мнения: 5 951
Ако трябва да подкрепя някой на финала, то това ще е Сами, дори и по метода на изключването.

# 728
  • Мнения: 1 295
Станислав просто си няма късмет. Той е много силен, но ето - ръката го прецака на 2 битки.  То се знаеше, че няма да е на финал - Митко сам го каза, като беше в студиото, че стиска палци на Краси. А Сами съответно за пореден път извади късмет този път от каръщината на Станислав. Жал ми е за Станислав, но сигурно има причина за тази съдба и трябва да си я изтърпи

Аз се надявам ИТ Митко да му помогне за работа.

# 729
  • Мнения: 8 704
Хахахаха,кво стана със спойлерите?????
Абсолютно верни са тези, които писахме и аз преди повече от месец!
   Тифани,имах предвид този,който гласеше Краси и Сами за финал.До тази вечер бях за Станислав,но тази вечер не ми хареса.Ръката му отказала,времето за възстановяване било малко,и какво значи ,че защитава честта на армията?С какво?Фермата няма нищо общо с армията.
   И ми се струва,че Андрей беше за Стани.

# 730
  • София
  • Мнения: 3 948
Станислав просто си няма късмет. Той е много силен, но ето - ръката го прецака на 2 битки.  То се знаеше, че няма да е на финал - Митко сам го каза, като беше в студиото, че стиска палци на Краси. А Сами съответно за пореден път извади късмет този път от каръщината на Станислав. Жал ми е за Станислав, но сигурно има причина за тази съдба и трябва да си я изтърпи

Аз се надявам ИТ Митко да му помогне за работа.


Какво значи да му помогне? Да му я даде на поднос ли, като грам не разбира от това, което прави Митко. Или да го запознава с всичките си приятели, па дано отнякъде дойде късметът. Глупости, ако не си помогне сам Станислав, в каквото и да е, няма да успее.

# 731
  • Мнения: 2 102
Много се зарадвах на победата на Сами, че им развали сметката на сиромасите. Доказа се в битките и изненадващо се представи много добре на алманаха.
Давай Сами, разбий ги момче.
Много грозно ми се видя Веси и Краси да оценяват те кой заслужава да спечели фермата.

# 732
  • Мнения: 10 760
Браво на Сами. И Станислав заслужаваше да победи, нищо, че така и не го харесах.
На финала съм за Сами. Много ме разочарова с поведението си със Силвия и с приятелката му, но на фона на другите...
Сами показа, че и без подкрепа може да победи. Има силна воля, много добра физическа подготовка. Най-много ми харесва в него, че има самочувствието на победител. Така се върви напред и се побеждава, а не с мрънкане и тънки сметки.

# 733
  • Мнения: 1 295
Има как да му помогне, все познава някого и няма нищо лошо в това, вече е видял способностите на Станислав. И вярвам че ще му помогне, намекна подобни неща и вътре в предаването.

# 734
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да същият спойлер, верен се оказа. До сега и за петте години финалистите ги знаем предварително винаги.


Какво ще дават днес и утре? някакви пълнежи тъпи сигурно..

Общи условия

Активация на акаунт