Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 452
  • 3 004
  •   1
Отговори

Анкета

КОЙ е Вашият победител?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 03 яну 2020, 17:53

# 855
  • Мнения: 2 560
Верно, че Ваня беше 😊

# 856
  • Мнения: 10 486
И във втори сезон май бяха с 2 на 2, но не съм много сигурна /помня само Мама Галя, Стоян и Финци на финал/, само в първи бяха двама мъже и една жена. В трети едната жена като с най-малко вот веднага отпадна, другите трима се дуелираха.
Да, от втори сезон са с по 2-ма мъже и 2 жени на финала. Другата жена е Силвия.

# 857
  • ново
  • Мнения: 5 884
Айде Паулина започна да събира вот

# 858
  • Мнения: 2 560
Да беше дала да й го проверят, преди да публикува😆

# 859
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Оф.. От Винпром-а трябва да агитират за Маргарита, а от министерството на горите и околната среда за Веселка.Joy

# 860
  • София
  • Мнения: 19 970
Само че във втори и трети сезон, въпреки че бяха двама мъже и две жени, битките бяха общи и всички играеха успоредно, в светлината на което не намирам смисъл да има равен брой представители и на двата пола. Миналата година за първи път разделиха дуелите и се състезаваха мъж с мъж и жена с жена. Явно и тази година ще е така.
От тези четирима на финал, аз съм твърдо за Сами. Маргарита е чисто по погрешка там, а Красимир и Веселка за мен са двама от най-недостойните фермери в този сезон.

# 861
  • London
  • Мнения: 6 732
Ми напълно нормално е да му напише нещо. Вие на финал вашият мъж няма ли да го подкрепите?

# 862
  • София
  • Мнения: 1 891
Трагедия.Моите финалисти-Митко айти,Станислав,Бети и Вили.
Вчера драм-кръжокът направо се изложиха.Хайде хубаво-подкрепяха Стани,макар че заради Краси и Веси се наредиха така нещата.И как подценяваха Сами,не е истина.Онази Марго искаше да го отупа на финала Simple Smile
После-бива ли толкова долно поведение.Умряха от страх милинките за игрите на Финала и решиха да играят за вот,а как -ми то това са топ3 ревльовците.Марго пък подложи на съмнение социалната игра на Сами,обаче той как й го върна,туш Simple SmileКефи ме това момче как гледа в очите и си казва всичко,и винаги усмихнат.Него ще подкрепям,категорично и не защото съм някаква задоволена или незадоволена жена.Не е това,Митко ай ти е моят мистър ферма 5.Ще го подкрепя,морално,аз смс не пращам нивга,защото е най-силният,най -целеустремен,не се вкара в интрига,не предаде никой.
Довчера обаче вкарват тежката артилерия.Представям си колко умиление ще оберат сладките дечица,мхм.
Това за първи път го правят и не отиват на добре нещата...

# 863
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Подозирам, че конкуренцията със сигурност ще измисли нещо по-забавно.
Е, да измислят, да измислят, какво пък да измислят. "На гърба", на "Фермата"-финал тази година е тв премиерата на „Междузвездни войни: Последните джедаи". Това е по Нова, за другите не съм проверявала.


За Маргарита - що ми се струва, че когато говореха за отпадналите фермери и стигнаха до Красимира, тя спомена нещо от рода на това, че осъзнаването на Краси ѝ е помогнало и тя да се "осъзнае". Нямам време да гледам сега този момент, но при първа възможност ще го направя.

# 864
  • Мнения: 4 204
Мен дечицата още на Промото ме разчустваха. И майчината радост и сълзи.
Но, както писах, ще подкрепя Сами. Енергийно де. Смс-и отдавна не пращам. Еле пък на опусумите.

# 865
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Определено сьм за Сами.

# 866
  • Мнения: 6 091
И от мен глас за Сами.
Маргарита първа ще отпадне ,мисля аз tiptoe
Красимирчо ,очаквам да е втория отпаднал mobilephone

# 867
  • USA
  • Мнения: 7 233
Въобще не вярвам на любовта на Поли и Красимир,даже ми е любопитно колко време след финала ще обявят,че не са вече заедно.Давам им 1 месец макс.Според мен Красимир не я поняся вече,но финала още не е минал и няма как,тр да е любезен,иначе онази ще го оплюе и хората няма да гласуват за него. Wink

Маргарита съм я виждала поне 2 пъти пияна.Не като да не може да върви,но сериозно подпийнала.И факта,че не й се прибира в семейството и реалноста ме навеждат на мислите,че тази жена има някакви сериозни проблеми със себе си.На финала тя ще е първата отпаднала.

Аз пък не мисля,че Сами ще спечели вота на зрителите.Те гласуват по 1/съчувствие(Веселка) или 2/симпатии.Сами е силен,но зрителите едва ли толкова му симпатизират,че да си дадат парите за него.Така,че смятам,че по симпатии ще гласуват за Краси.
Няма да пропусна финала.

Апропо,въобще не им казвам браво на Иван и Андрей за сезона,изключително слаб и скучен.Фермерството беше много назад,липсваха бабите,липсваха кулинарните рецепти,липсваха истински селяни,покрай които другите да се въртят и да се учат.Печеленето на кошниците - между другото.
В кой сезон са яли скариди,пици с шунка,всяка вечер бири... и тн.

# 868
  • София
  • Мнения: 1 891
Един коментар от ФБ

 ми да кажем, че познавам някой вътре и сме говорили по темата! Я се замислете как "бедната" Веси вече си купи къща? Продукцията я бута от началото, за да стане победител, купували са и дрехи, за да не се излага. Да продължавам ли?

# 869
  • Мнения: 11 762
Леле!  Това истина ли е?

Общи условия

Активация на акаунт