Фермата сезон 5 тема 11

  • 133 771
  • 3 004
  •   1
Отговори
# 1 050
  • София
  • Мнения: 4 192
Краси се компрометира с вота на фермерите, когато веднага се съгласи да вземе точките от онази игра, а още повече се изложи в момента на схемата, когато помоли Веселка да го избере за първи дуелист, за да може да си избере противник.
А Паулина му пречи доста да понасъбере и зрителски вот  Mr. Green

# 1 051
  • Мнения: 2 220
Аз предлагам в следващия сезон да вкарат само многодетни социално-слаби хора, да видим как ще се избере победител. Аман от съжаления, на мен за Весела грам не ми е жал, сама е стигнала до тук. Като нямаш 2лв. в джоба си стоиш с едно дете, съжалявам. Това не е благотворително предаване. Чак не ми се гледа довечера, ще се напрегна много Grinning

# 1 052
  • София
  • Мнения: 20 079
Краси се компрометира с вота на фермерите, когато веднага се съгласи да вземе точките от онази игра, а още повече се изложи в момента на схемата, когато помоли Веселка да го избере за първи дуелист, за да може да си избере противник.
А Паулина му пречи доста да понасъбере и зрителски вот  Mr. Green
Ами то мъдрите хора са го казали - каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи. Всъщност изборът му на "любима" също говори доста за него, точно както изборът на Веселка - за нея.

20052018, и аз отсега съм кисела за довечера. Неслучайно и Красимир, и Веселка заложиха на картата с бедността и драмите, наясно са с народопсихологията на българина.  Confused

# 1 053
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз ако гласувах по игри, довчера бях за Веселка, с най-малко кусури ми се стори, ама след снощното изпълнение няма как да я подкрепя. Сами за мен не е мъж, а една к....., не може нормален човек да причини такова нешо на приятелката си, и то в национален ефир  #2gunfire
Така че бих гласувала за Краси, колкото и да ми падна в очите...

# 1 054
  • гр. Варна
  • Мнения: 88
Весито е с доста повече умствен багаж от мъжа си, но явно не е случила на родители, които да й дадат добрия пример, да я възпитат правилно и затова се е озовала в тази ситуация. Мисля, че във фермата тя доби самочувствие, каквото й липсваше и сега вече вижда по друг начин живота си с този човек. Разочарована е от себе си заради всички неправилни избори и затова са всички тези сълзи - от самосъжаление и от страх да промени живота си. Аз мога да разбера как се чувства и й симпатизирам. Надявам се да намери сили да се пребори за личното си щастие, защото има потенциал, но не си вярва достатъчно. Ако спечели парите, мисля че ще й дойде кураж да промени нещата.

# 1 055
  • Мнения: 162
А Паулина му пречи доста да понасъбере и зрителски вот  Mr. Green

Я пак.. Този мъж с нищо не може да ме привлече.. голям гнусар.. косата му е все мазна.. изпитвам тръпки от такива индивиди..

# 1 056
  • София
  • Мнения: 4 192
А Паулина му пречи доста да понасъбере и зрителски вот  Mr. Green

Я пак.. Този мъж с нищо не може да ме привлече.. голям гнусар.. косата му е все мазна.. изпитвам тръпки от такива индивиди..
Друг е смисъла  Wink

# 1 057
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Аз съм далеч от мисълта, че Веселка се е променила генерално. Просто смятам, че ако и в това й семейство има насилие  ще действа сама, а няма да чака следващия за гръб. Доста по-уверена е в собствените си сили и преценки.

# 1 058
  • Мнения: 176
Сигурни ли сте, индивидът на снимките  е бившият на Веска. Разгледах му профила. Голямото му дете е от друга жена родено е 2014. А второто му детенце ми се струва по-малко от това на Веси. С нея има само 2 снимки от 2013г. Може да са си имали вземане-даване, може и да са съученици, но дали той е бившият?

# 1 059
  • London
  • Мнения: 6 732
Дреме му на сайдера на Краси кой щял да привлече.

# 1 060
  • Мнения: 162
Е как да не му дреме, като е мачо и плейбой..

# 1 061
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Весела си е циганка и тя, майка й на такава ми прилича, отделно се занимава с манговци, картинката е ясна. Надявам се за пореден път от едно риалити да не дадат парите на циганин, че накъде отива тая държава, не знам. Dizzy Face

# 1 062
  • Мнения: 1 099
Истината е, че този сезон нямаше кой знае какви участници и даже дуелите започнаха доста зле (с бавния Тишо). Щом нямам и фаворит, на който да стискам палци и да "надъхвам"... Слаб финал ще е. Имаше и доста издънки тая година.

Гледах пак от снощи - и вчера ми се стори това с удрянето на детето. Определено го има (пошляпване), затова и бабата на Сами дръпва речта. Какво толкова стана, че реагира така бащата, не знам, пък после чак го целува... Чух ясно и как Веселка казва "Как пък веднъж не се държа нормално тоя човек", след като изпращат гостите. Преди нали говореше колко добър човек е, как го чувства за приятел... Дали не я е страх да признае, че пак е случила на мъж-насилник и затова Красимира да пише, че е била подведена. Щеше да е хубаво да спечели жена най-накрая, но не бих подкрепила никоя от двете. И мъжете не са ми никак на сърце. Grinning

# 1 063
  • Мнения: 4 746
Разбрали са , че Веселка е циганка и понеже им знаят манталитетът на ромите и се отказват от нея.
Не е случайно, че не показват родителите ѝ, майката има много ясно изразени такива черти. И друг път сме го коментирали.

Снощи много ми дожаля за децата. И поплаках. Голямото е с дъщеря ми , а синът ѝ се казва, като моят. Бяха, като клошарчета облечени. Имам предвид бяха мърляви. Може да са бедни, но да са спретнати.

Лятото отсъствах 2 седмици по работа и за пръв път откакто са се родили децата ми ( на 2 и на 4) се наложи да бъда далече от тях за толкова време. Когато се прибрах синът ми ми беше сърдит. Правеше се, че не ме познава , не искаше да дойде при мен и ме наричаше "како". 24 часа. Та си поплаках и аз с Веселка, защото го усетих. А хем моите деца ме виждаха вечер по Вайбър.
Но синът ми ми беше сърдит. На другия ден сам се присламчи и ме гушна.
Това за искането на играчка - моята дъщеря, която е също на 4 иска играчки постоянно и на най-необичайни места. Просто такова им е консуматорско поколението. Днес на плащадката пред блока се присети , че иска някаква lol suprise глупост от нищото. Та може Верчето да се е присетила като е видяла майка си , че е иска играчка.

На Маргото децата типични тийнове. Особено големият. Той щеше да я насоки едно хубаво, ама се усети и замълча. Вероятно знаеше, че после майка му ще му набива канчето 3-4 месеца.

На Сами майка му и баба му са много готини.

Не видях аз смучката на Красимира, ама и не ме интересува да си се изяждат хората, щом се обичат. Това, което и двамата с Татин направиха днес е меко казано кОвренска постъпка. Ако имаш да казваш нещо кажи го както си е или замълчи, какво с недомлъвки.

Все ми е тая кой ще спечели. Ако децата на Веса ще имат шанс да ги дадат парите на тях. Искам да живеят по-добре, но за съжаление , като гледам не бедността им пречи, а манталитета на родителите им.
Не мисля, че Момчил е някакъв насилилнкк просто е простират човек, който много се притесняваше да не се изложи и именно това направи...

# 1 064
  • Мнения: 294
djoleva , привет ! Обръщам се към теб, като към по - информираният човек, който пускаше  темата . Може ли, след финала на шоуто, да пусна още една седмица - обмяна на мнения, коментари и пр., като продължение, ако разбира се, списващите имат интерес да продължат беседата.Ако има такова право, ще се обърна към всички, за да попитам, дали желаят продължение след финала.Но, първо питам теб и моля да ми разясниш:smile:,може ли ?

Докато чакам инфото от Джоли, всеки, който желае продължение след финала, за всякакви мнения, свобдни коментари или  просто раздумка, свързана със произтичащите  и произтекли събития, нека пише, моля. Мсля си, че ако е отворена темата още седмица,може да се включат и някои от участниците, които вече спокойно могат да говорят, та дори да ни теглят по някоя друга обида Wink .Вече не е нужно да се крият и могат легално да си кажат мнението по различните въпроси, дискутирани седмици наред тук. Такова чувство имам, че доста от тях четат,пък може да придобият кураж и да се оповестят. Ще бъде вълнуващо и интересно. Как мислите?!

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 16:10 от Лейди Годайва

Общи условия

Активация на акаунт