На море в Турция - тема 65

  • 59 488
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 442
Вече разбрах кога ще си дойде съпруга ми и варианта ми за почивка в Кушадасъ е от 26-27 май, с автобус с тръгване от Южна България, 7 нощувки, интересуват ме хотел Атлантик, Батихан и Палм Уингс Резорт на плаж Давултар. Обаче май вече няма да има места за тези дати. През кои възможни агенции мога да пробвам. Пуснах към Турс клуб и Ориент 99 снощи запитвания. Писах си с Георги Михов към Турс клуб и ми каза, че няма места вече.
Албена не поема хора от Търново, нали оотам беше? Виж Стенли травъл, те имат офис до ст. Ивайло

# 631
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Стенли Травел нямат места, Версо също.А Аполо, Дорис или ги няма накои от хотелите или също няма места.Знам,че закъснях, но не беше ясно кога ще си дойде съпруга ми.Другия вариант, ако има нещо ласт минит, но много се съмнявам,че ще стане така.
Знам, че автобуси от Търново не тръгват,за това търсех вариант от Пловдив или Хасково,може и Димитровград.

# 632
  • София
  • Мнения: 1 442
Стенли Травел нямат места, Версо също.А Аполо, Дорис или ги няма накои от хотелите или също няма места.Знам,че закъснях, но не беше ясно кога ще си дойде съпруга ми.Другия вариант, ако има нещо ласт минит, но много се съмнявам,че ще стане така.
Знам, че автобуси от Търново не тръгват,за това търсех вариант от Пловдив или Хасково,може и Димитровград.
Виж тогава Албена, от Пловдив и Димитровград взима хора.

# 633
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Ориент държат ексклузивните права за Палм уингс, така, че за него може и да имат места. И не чакай да ти отговорят, а направо им звъни утре.

# 634
  • Мнения: 135
Някакви мнения за Club Tarhan в Дидим. Гледам, че е изцяло реновиран и изглежда сега много по-добре, особено откъм вътрешния интериор, имал нови собственици . Има доста лоши мнения от последните години, но сега се чудя как ли ще е.

# 635
  • Мнения: 123
Попитах в агенцията за децата и ми отговориха че второто дете плаща 30% от цената на възрастен. Хм
Незнам защо така?
Иначе аз си ги смятам по 200евро на дете за чартъра, въпреки че може и по-ниска да му е цената., но пак ми се видя много разликата. Та за това се зачудих. Така или иначе ще я карам мързеливата и тази година агенция ще ми организира почивката. Ще се плаща,няма начин Grinning

# 636
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Вече 2 - 3 ТА ми казаха , че турските хотели са намалили наполовина квотите на всички . И  нищо чудно при положение , че миналата година туристите в Турция са били 45 мил.

# 637
  • Мнения: 61
Здравейте,след дълго проучване тук в темата и разглеждане из сайтовете на ТА се спрях на хотел Club Calimera Serra в Сиде.Хареса ми зеленината и пързалките-с 2 големи деца сме.Някой може ли да ми каже подробности?В началото на темата този хотел го няма сред препоръчаните.Ще почиваме края на септември.Притеснява ме факта,че в сайта пише,че пързалките отскоро са построени към хотела и да не се окаже,че трябва да доплащаме за тях...въпреки,че пък не са в обосовен аквапарк🤔🤔🤔

Здравейте, това е отговора на лични който дадох на една друга мама от форума за този хотел:

Здравейте!
Ще се опитам да отговоря на въпросите ви.
Картофки, шоколад и палачинки ще намерите според мен във всеки хотел Simple Smile
Синът ми на 12 и дъщерята на 6, харесаха много пързалките, изобщо съоражението е много добро за деца на тази възраст, басейна при тях е 30см следователно ние блаженно се излежавахме на шезлонгите наблюдавайки децата как играят. Ние също се пускахме понякога на пързалките и се забавлявахме с тях. Но няма нищо екстремно в тези пързалки. Не е платен аквапарка.
Градината на хотела е добра, даже много ни харесваше за разходки.
И до тук се изчерпва всичко хубаво в този хотел.
Баклава имаше само един вид и понякога беше суха, кюнефе също само един вид.
Имаше вкусни пастички и тук там някоя торта. Храната не е нещо кой знае какво, но не сме умряли от глад. На плажа има шатра където предлагат бургери които са много гадни, но ние там ядяхме само на обяд и определени неща като, зеленчуци, пиде която свършваше адски бързо и печено пилешко. За гюзлеми не може да се доредиш, опашката е голяма в повечето случай. Като цяло няма много богат избор. Риба имаше почти всяка вечер, но не и деликатеси.
Коктейли има но са само от местен алкохол, вечер преди лягане се събирахме на бара до амфитеатъра където ги пробвахме, не бяха лоши според нас.
Анимацията се харесваше много на децата, и денем имаше но децата предпочитаха пързалките, а последната вечер имаше постановка на тема "Цар лъв" , и децата полудяха. Аниматорите са настроени много приятелски и дори се запознах с един "Томас" висок мъж с дълга опашка, баба му родом е от Русе, та побъбрихме малко.
Интернета е само около рецепцията, базата е стара и има нужда от реновация час по-скоро, но иначе персонала поддържа чисто. Банята е много мрачна, сякаш си влязал в 80-те години, едни тъмни сини плочки, или пък зелени да бяха...
Да хотела е изолиран и добре че бяхме с наш транспорт, та мърдахме до Сиде и Манавгат.
Но плажа не можем да го преглътнем, не мога да си помисля че съществува по лош плаж.

# 638
  • Мнения: 42
Здравейте! Има ли хубави плажове в района на Истанбул? Интересуват ме райони като Текирдаг, Силиври, Буюкчекмедже, Кумкьой, Шиле. Решили сме тази година да сменим концепцията и да избягаме от големите хотелски вериги и ол инклузива. Искаме да наемем вила в район на хубав плаж. Ако някой може да предложи конкретно място за настаняване - ще се радвам.

# 639
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Кои самолетни компанни пускат полети  летище София - летище Милас/Бодрум/ през май месец?

Излизат ми само Тюркиш еърлайнс -  но там излизат баснословни цени.
Не виждам уиз еър да имат такъв полет.

# 640
  • Мнения: 1 377
Нискотарифните не летят до Турция, доколкото знам.

# 641
  • Мнения: 5 459
Здравейте! Има ли хубави плажове в района на Истанбул? Интересуват ме райони като Текирдаг, Силиври, Буюкчекмедже, Кумкьой, Шиле. Решили сме тази година да сменим концепцията и да избягаме от големите хотелски вериги и ол инклузива. Искаме да наемем вила в район на хубав плаж. Ако някой може да предложи конкретно място за настаняване - ще се радвам.

Аз съм ходила на плаж в Кючюк чекмедже... Нещо като варненските плажове е.

# 642
  • Мнения: 681
Кои самолетни компанни пускат полети  летище София - летище Милас/Бодрум/ през май месец?

Излизат ми само Тюркиш еърлайнс -  но там излизат баснословни цени.
Не виждам уиз еър да имат такъв полет.

Не си разбрал, полетите на Ryanair не са от София, а от Виена.

# 643
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Привет ,  момичета и момчета!
Решили сме отново в Бодрум да почиваме това лято , като сме се спрели на два варианта:
Titanic deluxe bodrum или  Lujo Bodrum , като гледам цените на втория , от сега за края на септември са двойни от тези на Титаник.
Има ли някой ,който е бил  в Луджо ?

# 644
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Кои самолетни компанни пускат полети  летище София - летище Милас/Бодрум/ през май месец?

Излизат ми само Тюркиш еърлайнс -  но там излизат баснословни цени.
Не виждам уиз еър да имат такъв полет.

Не си разбрал, полетите на Ryanair не са от София, а от Виена.

От София са!  

Офертата за която платих
-----
Самолетна програма с чартърен полет от София със 7 нощувки
- Отлитане  ден петък 15 МАЙ  връщане ден петък 22 МАЙ 2020 г.


ПОЛЕТНА ИНФОРМАЦИЯ

Заминаване VBB5003                  09:00'ч София - 10:30 ч. Бодрум
Връщане       VBB5004                  11:30 ч Бодрум - 13:00 ч .София
Тип самолет:                                   MD82
Адрес на авиокомпанията:       гр. София, 1574, бул."Шипченски проход" №63
Авиокомпания:                              ALK Airlines

Пакетна цена включва
Чартърен полет София - Бодрум - София!

7 нощувки в хотел в Мармарис по избор на съответната за хотела база Алл Инклузив изхранване.
Летищни такси
Багаж до 20 кг. чекиран и до 7 кг. ръчен.
Tрансфери: летище - хотел - летище /продължителност около 2 часа
Изпращане от представител на TA на летище София
Обслужване на място от представител на местната фирма партньор

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 23:24 от Варненец

Общи условия

Активация на акаунт