eMAG -ТЕМА 2

  • 68 009
  • 965
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 269
Здравейте, мога ли да върна разопакован  телефон от продавач емаг. Няма проблем с телефона. Но не е това което очаквах. Ще ми възстановят ли цялата сума.
Можеш.
https://www.emag.bg/info/30-dni-pravo-na-vrashtane
Цитат
Мобилни телефони, таблети и аксесоари
–          Преди да върнеш продукта, увери се, че не е защитен с твои пароли и, че всички твои профили са били изтрити, за да можем да възстановим продукта в първоначалното му състояние от гледна точка на софтуера;
–          Не можеш да върнеш продукта, ако е с активиран OEM лиценз, или ако оперативните системи или други програми, с които е бил доставен продукта са деинсталирани;
–          Можеш да върнеш защитните фолиа за таблети и телефони само ако не са използвани;

# 286
  • Варна
  • Мнения: 138
Да и аз намерих тази информация.Въпроса ми е на практика, възстановяват ли цялата сума.И какво се случва, ако ми кажат, че поради някаква причина няма да ми я възстановят.Просто ми връщат продукта ли?
Здравейте, мога ли да върна разопакован  телефон от продавач емаг. Няма проблем с телефона. Но не е това което очаквах. Ще ми възстановят ли цялата сума.
Можеш.
https://www.emag.bg/info/30-dni-pravo-na-vrashtane
Цитат
Мобилни телефони, таблети и аксесоари
–          Преди да върнеш продукта, увери се, че не е защитен с твои пароли и, че всички твои профили са били изтрити, за да можем да възстановим продукта в първоначалното му състояние от гледна точка на софтуера;
–          Не можеш да върнеш продукта, ако е с активиран OEM лиценз, или ако оперативните системи или други програми, с които е бил доставен продукта са деинсталирани;
–          Можеш да върнеш защитните фолиа за таблети и телефони само ако не са използвани;

# 287
  • Мнения: 1 464
Възстановяват цялата сума, ако продукта е върнат в посоченото състояние, ресетнат и с всичко, което е било в кутията. На мен са ми възстановявали сума за върнат телевизор, ползван няколко дни, без проблем. Естествено ако откажат - трябва да ти върнат телефона. Няма как да го задържат и да не ти върнат парите..

# 288
  • Мнения: 514
Оо повярвай ми има как. За мое голямо съжаление попаднах на некоректен търговец, които не само, че отказаха да ми възстановят парите, но и не ми върнаха продукта. Видите ли фирмата - Шулс Трейдинг в Емаг не си й помисляйте да купувате от тях. Преди месец реших да поръчам Нутрибулет (900W, 15 части) от тях чрез приложението на Емаг. След като го поръчах попаднах на статия в сайта на Делимано как да различим оригинален Нутрибулет от фалшификат и естествено продукта поръчан от мен се оказа фалшификат. Имаше видими разлики с оригинален Нутрибулет (например в сайте бе посочено, че кабелът на оригиналния е сив, а не черен, а на този който поръчах беше черен) и други несъответствия, освен това в самата гаранция нямаше никаква идентификация на продукта. Отидох в магазин на Топ Шоп и видях оригиналния и от магазина ми казаха, че Нутрибулет с 15 части не се предлага. Естествено реших да го върна в срока и подчертавам, че никога не съм го ползвала! След продължителна кореспонденция с търговеца и емаг, в крайна сметка ми бе възстановена сумата от 23 лв (Нутрибулета беше 170), защото имал видими следи от употреба и ножчета били захабени или нещо от този род. Бях шокирана, върнах продукта в абсолютно изряден вид, с всички части и никога ама никога не съм го ползвала, а търговеца не предостави никакви доказателства, че действително е бил ползван. В крайна сметка, към днешна дата търговеца не само, че не ми възстанови цялата сума, а не ми върна продукта и спряха да отговарят на обажданията ми, емаг казаха, че нищо не могат да направят повече, тъй като аз изисках след като не ми връщат парите поне да ми върнат продукта. Изключително изнервяща ситуация, така че алармирам да внимавате да не се опарите от тези измамници. Аз пуснах жалба в КЗП, тъй като е единственото, което мога да направя в момента, но не знам какъв резултат ще даде.

# 289
  • Мнения: 6 750
С Marketplace частта на Емаг трябва много да се внимава, защото после комуникацията с търговците е трудна, а емаг не може да направи нищо.

За себе си за да не се притеснявам съм спряла да купувам от marketplace и съм сложила филтър да ми излизат само неща на емаг.
Влизам в приложението не емаг, излизат ми само неща на емаг, не съм имала проблеми до момента.

# 290
  • Мнения: 5 386
Аз поръчах два телефона за по 35 лв, предназначени за две възрастни жени. Пратили ми гаранция за поръчаните видове апаратчета, но на практика получих друг вид телефони. Разминаване. Не ми се връщат заради таксата и нервите.
 Не получихме това, което искахме. Тези бг търговци никога няма да се научат как се градят имидж и печалба.

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 11:26 от *Камея

# 291
  • Мнения: 5 269
Аз поръчах два телефона за по 35 лв, предназначени за две възрастни жени. Пратили ми гаранция за поръчаните видове апаратчета, но на практика получих друг вид телефони. Разминаване. Не ми се връщат заради таксата и нервите.
 Не получихме това, което искахме. Тези бг търговци никога няма да се научат как се градят имидж и печалба.
Кой е продавачът?

# 292
# 293
  • Мнения: 1 464
Аз винаги като търся нещо там филтрирам по навик само търговец емаг. С български "търговци" там изобщо не се занимавам, дори и да предлагат "намаления" от по 70-80%. Сигурно има и читави, но са рядкост и по-добре да не се рискува.
В момента има код app за безплатна доставка при поръчка през приложението плюс различни проценти отстъпка. Но и емаг са се изхитрили с цените и без код за отстъпка, цената е доста надута спрямо други онлайн магазини /конкретно слънцезащитни продукти проверих и поръчах/.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 138
Здравейте, минавам да кажа, че ми върнаха цялата сума. Общо взето бързо се случват нещата. Търговец ми беше емаг.

# 295
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета! Искам да попитам някоя от вас дали е купувала телефон iHunt S21 Ultra от Емаг. На прилична цена е и с хубави характеристики,. Харесах го за по-възрастен човек, но никъде не мога да разбера дали има меню на български език? Simple Smile

# 296
  • Мнения: 19 099
Здравейте, момичета! Искам да попитам някоя от вас дали е купувала телефон iHunt S21 Ultra от Емаг. На прилична цена е и с хубави характеристики,. Харесах го за по-възрастен човек, но никъде не мога да разбера дали има меню на български език? Simple Smile

Ако никой не ти отговори тук, прегледай ревютата на клиентите в сайта, може да са споменали, а ако не, можеш да зададеш въпроса там при ревютата, отговарят.

# 297
  • София
  • Мнения: 9 936
До колко часа събират заявки за утре? В неделя дали предават (мисля с наложен да пусна )?
 

# 298
  • Варна
  • Мнения: 138
Здравейте, някой случайно да има код за намаление на обувки?

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 4 057
Здравейте, някой би ли ми казал емаг дали изпращат някакви ваучери за рожденния ден на потребителя?

Общи условия

Активация на акаунт