eMAG -ТЕМА 2

  • 68 266
  • 965
  •   2
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 3 291
Имам ваучер за 10лв по случай имения ми ден.  Използвах го, но не се комбинираше с други кодове за отстъпка,  жалко!

# 271
  • Мнения: 444
Писах на емаг и вчера ми изпратиха гаранцията-24 месеца.Видима вече и на сайта в "моите гаранции".

# 272
  • Мнения: 6 551
Поръчах два пъти помпа за вода от ЕМАГ. Изрично пишеше, че доставката е до адрес и не може да се вземе от офис. Първия път ми я донесоха /въпреки че не беше същия цвят я взех/, но втория път казаха да отида да си я взема от офис на Еконт, като доставката си беше на същата цена. Попитах защо? Такава била стандартната доставка. На ЕМАГ продуктите не ги ли носят всички до дома?

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 3 291
Не. Забелязала съм, че по-скъпите артикули (предлагани от ЕМаг) ги носят на домашен адрес, а по-евтините - до офис. Може и друга логика да има, но това е моят опит.

# 274
  • Мнения: 6 551
Не. Забелязала съм, че по-скъпите артикули (предлагани от ЕМаг) ги носят на домашен адрес, а по-евтините - до офис. Може и друга логика да има, но това е моят опит.

Няма проблем, ама да се плаща по тарифата за услуга. То даже и ЕМАГ не ги праща, а фирмите, които ползват платформата

# 275
  • София
  • Мнения: 9 954
Zа да не пускам нова тема... мога ли да попитам политиката на връщане либерална ли е в следните магазини тъй като опаковките са "вакуумирани" на повечето.
В Озон.bg, виждам че продават и разпечатани стоки, но някои неща ги нямат от търсените.
plesio
kirov hi end
photosintesys

# 276
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз съм връщала кафе машина на Емаг, ако това ще ти е от помощ, само не трябва да е ползвана. Един вид разопаковал си я , видял си , че не това , което искаш и я връщаш без да е ползвана.

# 277
  • Мнения: 397
Здравейте,
Чета всички коментари тук и съм в почуда какво да правя. Харесах си фотоапарат. Предлага се от emag, не техен доверен търговец. Цената е 500 лева по - ниска от фотосинтесиз и фотомпавилион - след като приложих и отстъпка с код App, която върви в момента.
Като чета коментарите сега обаче се чудя да ги давам ли тези пари на emag (2429 лв) или да си го купя за 2949 в споменатите магазини. Поръчах получаване на стоката в офиса им в Сердика център.

# 278
  • Мнения: 5 296
Като чета коментарите сега обаче се чудя да ги давам ли тези пари на emag (2429 лв) или да си го купя за 2949 в споменатите магазини.
Кое по-точно те притеснява в коментарите?

# 279
  • Мнения: 397
Като чета коментарите сега обаче се чудя да ги давам ли тези пари на emag (2429 лв) или да си го купя за 2949 в споменатите магазини.
Кое по-точно те притеснява в коментарите?
Ами че гаранцията е афиф, че не получаваш нови стоки, че връщането на стоката е 9 кръга на Ада и пр.

# 280
  • Мнения: 1 576
Ами че гаранцията е афиф, че не получаваш нови стоки, че връщането на стоката е 9 кръга на Ада и пр.

Това не е вярно. Не знаех, че има такива коментари, но моят опит е положителен. Но за толкова скъпа стока по-добре да се поръча от място от където ще сте спокойна за гаранцията и сервиза е на място. Последни години телефони, таблети и т.п. са ни от emag, не сме имали проблеми с гаранциите. Едра техника, обаче, предпочитаме Техномаркет и Технополис, заради сервизите.
За съжаление последните години не съм улучвала оферти, както преди 5 години, например. Общо взето ги предпочитам заради гаранциите и лесното връщане.

# 281
  • Мнения: 1 468
Здравейте,
Чета всички коментари тук и съм в почуда какво да правя. Харесах си фотоапарат. Предлага се от emag, не техен доверен търговец. Цената е 500 лева по - ниска от фотосинтесиз и фотомпавилион - след като приложих и отстъпка с код App, която върви в момента.
Като чета коментарите сега обаче се чудя да ги давам ли тези пари на emag (2429 лв) или да си го купя за 2949 в споменатите магазини. Поръчах получаване на стоката в офиса им в Сердика център.

500 лв си е сериозна разлика. Коментарите не винаги са обективни и коректни, при мен никога не е имало проблеми нито с доставка, нито с връщане.. Може да го погледнеш при получаване в Сердика център и ако нещо те притеснява, просто не го взимаш. А и все пак може да го вземеш, тестваш и да го върнеш в рамките на 30 дни ако не ти хареса, което другите 2 магазина няма да ти предложат..

# 282
  • sliven
  • Мнения: 113
Телефоните в emag с българско меню ли са?
Благодаря!

# 283
  • София
  • Мнения: 9 954
Някой има ли опит с https://edigital.bg/ ?
Видях намалени слушалки в желания цвят ,а към мен пътуват сини... понеже само те бяха намалени.
Тези дни като ги ми дойдат и видя ще преценя дали още едни да взема (едните ще ги дам на приятелка евентуално) - но може ли да ги купя фиктивно за няколко дни, за да не се вдигне цената? с празна карта или с наложен... Предните вече 9 дни и още не са в БГ..

# 284
  • Варна
  • Мнения: 138
Здравейте, мога ли да върна разопакован  телефон от продавач емаг. Няма проблем с телефона. Но не е това което очаквах. Ще ми възстановят ли цялата сума.

Общи условия

Активация на акаунт