Проблем с мъжа ми, дайте мнение, моля

  • 20 605
  • 379
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Поредната тъжна житейски история.

Абе жени, кой ви възпитава вас? Как ще раждат на някой без брак?

Както се казва чукай си го сега бебето в главата. Детето е отговорност за цял живот. Не не за седмица или две че и година все ще мине. Детето ти е на вратът цял живот, особено в България.

Все пак още не те изгонил. Свиркай си и това е.

# 46
  • Мнения: X


Всъщност майчинството точно за гледане на бебе се плаща.
Муньо работи извън дома и от там получава пари. За домашна работа не му се плаща.
Ми то и на майката не й плащат за домашната работа, а само за гледането на бебето.
Кой тогаз да я върши тая домашна работа, дето никой не плаща за нея?
А бебето само на майка си ли е?

# 47
  • Мнения: 3 186


Всъщност майчинството точно за гледане на бебе се плаща.
Муньо работи извън дома и от там получава пари. За домашна работа не му се плаща.
Ми то и на майката не й плащат за домашната работа, а само за гледането на бебето.
Кой тогаз да я върши тая домашна работа, дето никой не плаща за нея?
А бебето само на майка си ли е?

Домашната работа е отделна тема. Да не я върши. Макар че тя щом и секс търси, не се е претрепала от чистене.

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А ти кога се промъкваш в леглото му, до като бебе Петя спи само на спалнята ли?

# 49
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Ахам. Тия, дето поддържат домовете си са асексуални . Страхотна логика.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 006
от голям град сме, така да се каже, не е София де 😉 опитах се да се върна при нашите, но те категорично отказаха, защото детето трябвало да живее с мама и тате и аз трябвало да съм се примирила с характера му.
Ама товите родители са бой! От малка са те възпитали в силно патриархален стил. Може ли да виждат, че детето им не е ок и да не го приемат обратно, поне докато си стъпи на краката. В случая нямаш много полезни ходове. Ако след връщането ти на работа може да си позволиш сама да издържаш и теб и бебето и квартира ок, иначе ще трябва да си търпиш маминия златен. До тогава се опитай да обясниш, че бебето има едиси колко лева разходи на месец, следоварелно искаш половината още в началото на месеца. Това бебе е и негово все пак.

# 51
  • Мнения: 3 186
Ахам. Тия, дето поддържат домовете си са асексуални . Страхотна логика.

Ключовата дума е "поддържам". Не се прави всеки ден основно почистване. Но темата не е за чистене.

# 52
  • София
  • Мнения: 35 110
Тя така е научена, възпитана, подкована. Сама се е навряла където и с когото трябва. Сега изпуска парата, това е всичко.
Свиква се.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 006
А ти кога се промъкваш в леглото му, до като бебе Петя спи само на спалнята ли?
Що, ти като роди и спря със сексуалния си живот ли?

# 54
  • Мнения: 6 150
А ти кога се промъкваш в леглото му, до като бебе Петя спи само на спалнята ли?
Оо, къде го изпуснах аз това, че бебе Петя трябва между тях да спи. Head Band

# 55
  • София
  • Мнения: 971
Авторке, на твое място щях да изчезна за ден-два-три, да оставя мъжа ти и свекървата да погледат малко бебе Петя, за да видят какво представлява гледането на бебе.

# 56
  • Мнения: 65
А ти кога се промъкваш в леглото му, до като бебе Петя спи само на спалнята ли?
Бебе Петя заспива най - късно в 21 часа и спи в кошарата си. Промъквам се, докато спи тя - да и не виждам какво нередно правя, че искам близост с бащата на детето ми. Не казвам секс, а близост, дори и само да лежа до него, което отдавна не е било. Проблем ли е за вас нещо това, че се промъквам при бащата на детето си?

# 57
  • Мнения: 3 186
А ти кога се промъкваш в леглото му, до като бебе Петя спи само на спалнята ли?
Оо, къде го изпуснах аз това, че бебе Петя трябва между тях да спи. Head Band

Тя с бебето на спалнята спи, таткото на дивана. Когато иска секс авторката, притичва до хола, където е предполагам дивана. И аз като Ери си го представих.

Едновременно сме писали с авторката.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 006
Купете му една кошара на това дете. Защо трябва на спалнята да спи?

# 59
  • Мнения: 46 520
Авторке, на твое място щях да изчезна за ден-два-три, да оставя мъжа ти и свекървата да погледат малко бебе Петя, за да видят какво представлява гледането на бебе.
Не е много разумно, после могат да го използват с/у нея - изостави си детето и т.н. Може и да не я  пуснат да влезе.
А той мъжът ѝ пак няма да разбере какво е, защото ще го гледа бабата.
Не се става насила родител. Нито се прави насила семейство.

Общи условия

Активация на акаунт