Мъжът ми има връзка, която отказва да приключи

  • 7 293
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 715
Отново благодаря!
Представата ми, със сигурност е юлозорна, заради копнежа да бъдем отново семейство!
Трябва да действам по-категорично за бъдещето си, тъй като такова с него никога няма да е пълноценно (все ще е за моя сметка).
Такива хора не могат да дадат стабилността, от която се нуждае едно семейство. За какво ти е такъв?

Сега, не знам какво да те посъветвам . Ако имаш някаква изгода от него, потърпи го, докато не стане излишен. Но първо трябва да се отървеш от чувствата си към него и да действаш хладнокръвно и в интерес на детето. То като порасне само ще види що за баща има.
Редактирам се - той може и да се кротне и да улегне като престане да вдига самолета...
Успех!




Allwewant, мисля че си много права, благодаря!
Ще изкараме празниците заедно, заради родителите си - баща ми е тежко болен, неговите родители също са доста възрастни, може да им е за последно ...
Вероятно, самата аз ще провокирам заминаването му. Само трябва да поработя над мисленето си без да се поддавам на чувствата (те са лъжливо поддържани от него).
Знам, че това е най-правилното решение за мен и детето ми!
Ами, да, Дани. И аз си мислех, че съм права, защото бащата на детето ми е точно такъв. Просто като четох описанието на твоя хубавец, направих приликите. И той така, с 3 деца от 3 различни, ма едното не го бил искал, пък това така се случило, пък той други планове имал... Изобщо вятърничева работа. Не можеш да разчиташ на такива хора за почти нищо, въпреки, че и те си имат своята шоколадова страна. Аз се подготвих психически сама да вземам всички важни решения за детето и аз да съм стълбът и опората. Та, подготви се за този вариант. Поне пари праща ли ви? Каква е връзката му с вашето дете?

# 46
  • София
  • Мнения: 17 595

Вие реално сте имали мимолетна връзка, много отдавна.

# 47
  • Мнения: 8 853
Някои жени много обичат да викат мъжа ми на разни льохмани, дето им направили някога си дете.Е, то е едно от многото им, ама карай. Някак тежко звучи: моят мъж Laughing Пък той е и на още една дузина, ама кво от туй. hahaha
Абе, що не си гледаш живота? Апропо, а другото ти дете, дето е при баща си, виждаш ли го изобщо?
Ръсим деца, както някои ръсят стотинки, като ходят насам-натам...Мъка, мъка....

# 48
  • София
  • Мнения: 204
Отново благодаря!
Представата ми, със сигурност е юлозорна, заради копнежа да бъдем отново семейство!
Трябва да действам по-категорично за бъдещето си, тъй като такова с него никога няма да е пълноценно (все ще е за моя сметка).
Такива хора не могат да дадат стабилността, от която се нуждае едно семейство. За какво ти е такъв?

Сега, не знам какво да те посъветвам . Ако имаш някаква изгода от него, потърпи го, докато не стане излишен. Но първо трябва да се отървеш от чувствата си към него и да действаш хладнокръвно и в интерес на детето. То като порасне само ще види що за баща има.
Редактирам се - той може и да се кротне и да улегне като престане да вдига самолета...
Успех!




Allwewant, мисля че си много права, благодаря!
Ще изкараме празниците заедно, заради родителите си - баща ми е тежко болен, неговите родители също са доста възрастни, може да им е за последно ...
Вероятно, самата аз ще провокирам заминаването му. Само трябва да поработя над мисленето си без да се поддавам на чувствата (те са лъжливо поддържани от него).
Знам, че това е най-правилното решение за мен и детето ми!
Ами, да, Дани. И аз си мислех, че съм права, защото бащата на детето ми е точно такъв. Просто като четох описанието на твоя хубавец, направих приликите. И той така, с 3 деца от 3 различни, ма едното не го бил искал, пък това така се случило, пък той други планове имал... Изобщо вятърничева работа. Не можеш да разчиташ на такива хора за почти нищо, въпреки, че и те си имат своята шоколадова страна. Аз се подготвих психически сама да вземам всички важни решения за детето и аз да съм стълбът и опората. Та, подготви се за този вариант. Поне пари праща ли ви? Каква е връзката му с вашето дете?
Точно това правя - подготвям се да бъда сама!
Изпраща не много, но при извънредни мои нужди помага пълноценно.
Нашата връзка започна през 2005година, а дъщеря ни се роди през януари 2012, когато живеехме в Кипър заедно. Заедно се прибрахме, но имахме трудности и той замина след около година, за да помага финансово от там. По време на съдебния процес (оневинен е напълно, но 4 години беше без документи там) ние с детето ходехме всяка година за лятната отпуска и поддържахме видео и телефонна връзка ежедневно (вкл. и детето). Миналата зима беше тук за 2 месеца и септемви за седмица. Те имат топла връзка, но разбира се недостатъчна предвид, че не са заедно в ежедневието
В най-скоро време, надявам се, ще успея да взема АЗ решението за раздяла
Отново благодаря за гледната точка на всички, които се включиха!
Хубава вечер!

# 49
  • Мнения: 2 949
Просто мъжа ти иска жени , обича ги , не да е само с една . Прави деца от раз .
Ти си го обичаш , но ако ти беше с друг мъж , той нямаше да го приема по същия начин .
Просто , ако си го искаш трябва да го приемеш с многото жени ....

# 50
  • Мнения: 5 274
.

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 21:11 от ЗЛОДЕИДА

# 51
  • Мнения: 5 274
Значи пича има две деца от две жени и чака 3то дете от 3та жена. Доста ще трябва да плаща за издръжки ако жените бяха умни. Добре, че не са.

Такива продължителни раздели май все до това водят и то по вина на мъжа. Без секс не могат да стоят и си намират.
Хич никак даже не бих простила изневяра. Още на онази, еднократната, да съм прекратила цялата история. А за бременната... просто думи нямам. Пращай го при нея и да не се връща. Жал ми е много за детето ти. (Но то явно е последната грижа на баща си).
Е на нея обаче не и е било жал за детето му от първата му жена.
Колелото се е завъртяло. Явно има някакво възмездие.

# 52
  • Мнения: 6 622
Аз пак да попитам, понеже авторката удобно подмина въпроса ми. Какво се случва с децата от първите ви бракове? Виждате ли ги? Носите ли някаква отговорност за тях?

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
И аз това идвам да попитам. За отнетото от съдебната система дете на авторката( за пари!). На кого присъдиха детето, на алкохолика, с когото си се развела?
Изобщо, търкулнало се гърнето е вашата работа.

# 54
  • Down south
  • Мнения: 7 777
Аз пак да попитам, понеже авторката удобно подмина въпроса ми. Какво се случва с децата от първите ви бракове? Виждате ли ги? Носите ли някаква отговорност за тях?
Преброих 3-4 деца и още толкова жени?
А авторката се чуди и мае, какво да прави?

# 55
  • Мнения: 1 119
Имам приятелка. На около 50 години. Уникална жена. Красива, стилна - истинска дама. Добра. Отлична домакиня. Вече 7 години е в отношения с чужденец, който я го има, я не. Има периоди, в които не се чуват, особено, като има нова забежка. Понякога го чака, пише имейли, звъни. Я се появи, я не. За друг не иска и да помисли. Била е в ужасни депресии. Звъняла ми е, ходила съм в тях. Слаба 40кг., не може да яде нищо, неяла от дни... Направо за захранване. Някакъв ужас.

Единственият аргумент в подкрепа на него е, че бившият и мъж и баща на децата и е бил насилник и алкохолик.

За съжаление, лошите мъже и лошите избори така свалят самооценката ни, че като намерим в някой абсолютния минимум - “не пие и не бие”, започваме да го рисуваме, като “принц на бял кон”. Забравяме, че има и други мъже. Забравяме, какво заслужаваме.

Госпожо, Вие никога не сте имали истинско семейство и истинска връзка в този човек. Просто и ясно: Дайте си шанс да сте щастлива. Всеки го заслужава. Всичко е вътре във Вашето съзнание и Вашата душа.

# 56
  • Paris, France
  • Мнения: 14 274
Дани, не мисля, че ще имате безоблачен живот дори и да заживеете заедно. Вие имате коренно различни разбирания и желания + няма пари.

Човекът обича топло, палми и купон, а на тебе ти е добре в София. Никой от вас не е склонен да се засели доволно там, където на другия му харесва. Защо не искаше да живеете в Кипър? Има всякакви училища, включая френски и английски.

Още на първа страница ти дадоха съвет да се изследваш, че кой знае какви болести ти е довлачил. Направи го още тази седмица и повече не рискувай с кръшкач, който забременява всяка срещната!

Жестоката истина е, че мъжът иска да бъде с другата, в Кипър. Може би се чувства виновен и опитва да замаже нещата, но реално не иска да живеете заедно, като двойка.

# 57
  • Мнения: X
Значи, някакъв развейпрах ми прави дете, после се запилява с години по чужбината, чука разни насам - натам (вярва ли някой, че подобен льохман стои Четири /4/години на сухо?!), забременяване някаква разпоретина като него, М-найсет месеци /години се чуди и мае при мен ли да се скатава или да хуква при другата, а аз ще треперя да не му наруша крехкото мъжко его и ще пазя имиджа му пред родата??? Вие Сериозно ли? После що имало мъже - боклуци... Ами, ще има, като има орди глупачки да им търпят номерата... И не стига, че са подритвани като мръсен парцал от него, ами и му "лъскат обувките", сакън да не му сринат самочувствието.

# 58
  • София
  • Мнения: 204
Аз пак да попитам, понеже авторката удобно подмина въпроса ми. Какво се случва с децата от първите ви бракове? Виждате ли ги? Носите ли някаква отговорност за тях?
Не съм отминала умишлено въпроса - ще отговоря!
Голямата ми дъщеря след няколко седмици ства на 20години. Беше почти на 7 когато се разведох и я присъдиха на мен, но не можех да я взема от дома на баща ѝ. Няколко месеца преминаха в жалби към полиция и вместо да го осъдят за неспазване на съдебно решение, на втора инстанция свекърва ми (забогатяла от реституция и контакти с тогавашните мутри) намери връзка за плащане, получиха удобното решение, а адвоката ми не обжалва в срок, поради фалшиво доставяне на решението. След година неуспешни опити да се виждам в определените от Съд-а дни, постоянни жалби в РПУ, заминах с новия.
С него имахме 5 годишна пълноценна връзка там преди детето, но когато стана на година и двамата искахме дъщеря ни да живее близо до семействата ни, да не расте като емигрант точно в Кипър, макар и на мен да ми харесва климата и спокойствието там. Все още смятам, че за едно дете близостта с по-голям кръг роднини е много важна за личностното израстване, а и ние не се развивахме по никакъв начин там. След прибирането ни записах Магистратура и от 3 години работя по специалността си. Живота не емигранта ограничава контактите с близките и никое приятелско семейство или колега не може да запълни тези липси. За съжаление около година престой в БГ на спестяванията ни се стопиха, а и двамата нямахме стабилна работа, за да сме спокойни и той замина, заради работата.
Това са пропуснатите детайли от поста ми
Благодаря на всички за изказанаото мнение - ще намеря решението за няколко седмици и Новата година, вярвам ще е по-спокойна!
За съжаление, лошите мъже и лошите избори така свалят самооценката ни, че като намерим в някой абсолютния минимум - “не пие и не бие”, започваме да го рисуваме, като “принц на бял кон”. Забравяме, че има и други мъже. Забравяме, какво заслужаваме.
Госпожо, Вие никога не сте имали истинско семейство и истинска връзка в този човек. Просто и ясно: Дайте си шанс да сте щастлива. Всеки го заслужава. Всичко е вътре във Вашето съзнание и Вашата душа.
Tyra, предполагам си права! Всичко е в моята глава и трябва да намеря начин да продължа напред без "белия принц"

# 59
  • Мнения: 18 379
Широкият кръг от роднини е хубаво нещо, но не замества майката и бащата. В случая детето е расло с роднините, но не с бащата. И той не е толкова привързан към вас, колкото ако бяхте живели заедно.

Общи условия

Активация на акаунт