Как да преодолея раздялата и да продължа?

  • 5 329
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Правилче не е писала от 11 дни и я мисля.
Авторке, мини и пиши как си.
От мен - здраве и успех!

# 61
  • Мнения: 861
Мога само да ти съчувствам в ситуацията, в която си.
Аз мисля, че трябва да помислиш и малко за себе си. Не знам в какво състояние е болното ти дете и колко е голямо, но искам да се запиташ, какво ще стане с него, ако утре се случи нещо с теб?
Помисли за някакъв дневен център и социални услуги, които да ти помагат в отглеждането му. Ако другото е голямо и излетяло от дома ви вече, не мисля, че има какво да те спре да бъдеш с този човек. Стига, разбира се, да бъде желано от двамата и да е някакво положително нещо, а не причина за влизане в още по-голяма депресия.

# 62
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Жената писа, че болното е голямото и че никой няма да излети наникъде. Четете поне постовете на авторите, преди да пишете.

# 63
  • Мнения: 81
Здравейте,

Извинявам се, че пиша тук, но  ако може да ми помогнете, понеже търся мнение на една моя приятелка, която наскоро е била писала във форума за нас двамата, но не мога да открия темата...
Обяснява как над 2 год е била с мен, после сме се разделили, почнала е да ходи и да спи с други мъже и да ме забрави и че ако сме пак заедно това ще ми пречело да съм с нея и т. нат. Аз съм с години по-голям от нея.
Има ли такава тема и може ли линк ако да?

Благодаря!

# 64
  • Мнения: 866
Здравейте,

Извинявам се, че пиша тук, но  ако може да ми помогнете, понеже търся мнение на една моя приятелка, която наскоро е била писала във форума за нас двамата, но не мога да открия темата...
Обяснява как над 2 год е била с мен, после сме се разделили, почнала е да ходи и да спи с други мъже и да ме забрави и че ако сме пак заедно това ще ми пречело да съм с нея и т. нат. Аз съм с години по-голям от нея.
Има ли такава тема и може ли линк ако да?

Благодаря!
Не съм чел такава тема, някой те е излъгал. Звучиш много объркано, това какво значи >

"почнала е да ходи и да спи с други мъже и да ме забрави и че ако сме пак заедно това ще ми пречело да съм с нея и т. нат."

аре изплюй камъчето, каква прителка май лъжеш като пинокои и сигурно говориш за любовницата ти, която е искала да се откачи от теб.

Не съсипвай живота на хората и си гледай жената, ако се разведеш, тогава си търси други жени. Явно си егост и искаш да си имаш нещо странично за секс, пък съпругата ти да те пере, готви и слугува, а ти да си развяваш коня с други.

Нямаш право да преследваш жени, които не искат имат връзка с теб. Жената не е вещ, която може да притежаваш и това не женско мнение !

# 65
  • Мнения: 81
@Stallion001 човек, кви глупости дрънкаш!?

Питам някой ако е чел много теми тук, да има такава тема в този форум с описаното инфо от мен, нека ми сподели. Скъсали сме с нея и само тук таме се виждаме вече на живо, но тя ходи по други мъже и ми спомена , че е писала тук последните 2-3 седмици, за да иска мнения, но рових като луд и не открих такава тема от Коледа насам...  Ще ми се да видя въпросната тема или където е писала...

# 66
  • Мнения: 866
@Stallion001 човек, кви глупости дрънкаш!?

Питам някой ако е чел много теми тук, да има такава тема в този форум с описаното инфо от мен, нека ми сподели. Скъсали сме с нея и само тук таме се виждаме вече на живо, но тя ходи по други мъже и ми спомена , че е писала тук последните 2-3 седмици, за да иска мнения, но рових като луд и не открих такава тема от Коледа насам...  Ще ми се да видя въпросната тема или където е писала...


Ами ти така звучиш объркано и някви несвързани неща говориш, като:

Цитат
и да ме забрави и че ако сме пак заедно това ще ми пречело да съм с нея и т. нат

Точно заради това прецених, че навярно говориш за любовница, която е искала да си стоиш при жена си.

И да имало тема, която аз не съм виждал, навярно е изтрита. И каква ти е целта и да видиш тема, какво ще ти помогне това. Трябва да уважаваш решението на хората и да не я тормозиш. Освен това разказа ти звучи доста нереален, защото тя би ти казала, че е писала тема тук и да четеш какви неща е споделяла. По-скоро някоя твоя позната да ти е казала, а не тя. Щото и ако е вярно и толкова е искала да прочетеш темата, щеше да ти каже заглавието и подробности, за да я намериш по лесно.

Приятелката ти, която спала с други мъже, за да те забрави, ти сериозно ли, това някаква шега ли е ?
Жените тук да кажат веднага, верно ли това действало, чукаш се с други мъже, за да забравиш някой.
Па я си мислих, че нещо трябва да има чувства ала бала и да се получи ефекта на "клин клин избива", за преодолееш предишна любов. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: X
Какво общо има детето конкретно с нейният срив и депресия ?
Каза тънкият познавач на женската душа.

Моят бегъл опит с психолог (и то дори не за мен, макар че и аз се нуждая от такъв) ме убеди, че психолозите могат да натворят неверятни бели, като практически нищо не помогнат и само приберат една солидна сума.
Не знам къде и кой е този "читав психолог", но честно казано, рискът от нечитавите е прекалено висок.

Иване, отвори си нова тема, недей да спамиш чуждите.

# 68
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Какво общо има детето конкретно с нейният срив и депресия ?
Каза тънкият познавач на женската душа.

Моят бегъл опит с психолог (и то дори не за мен, макар че и аз се нуждая от такъв) ме убеди, че психолозите могат да натворят неверятни бели, като практически нищо не помогнат и само приберат една солидна сума.
Не знам къде и кой е този "читав психолог", но честно казано, рискът от нечитавите е прекалено висок.

Иване, отвори си нова тема, недей да спамиш чуждите.

Беше си отворил, но му я затвориха.

# 69
  • Мнения: 1 770
Stallion001,
Ама и ти как го нареди човека...🥴
От къде си сигурна, че говори за любовницата си?

# 70
  • Мнения: 107
Съвети и акъл да дам мога ама пусту муй една глава за кое по напред

# 71
  • Мнения: 2 922
Все си мисля , че човек трябва да е свободен когато иска нова връзка , явно "момчето " не иска да се обременява с деца , не знае дали иска да сте заедно .
А , мъжа ти къде е в картинката и той ли си има друга .
То любов , любов , но понякога не стига .

Общи условия

Активация на акаунт