Паническо разстройство - 40

  • 19 218
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Как сте приятели?Някой пие ли Дулодет?

# 76
  • Мнения: 2 769
Какво те интересува? Дулоксетина е доста мек АД, действа добре на хора с ГТР, както помага и при прояви на невралгични болки, като ги спира. Не се изписва много често, защото пък за депресии не работи добре. Но ако е чиста тревожност с паник атаки, работи . Има 2 гадни странични ефекта - главоболие и гадене. Минават след около месец прием, но са досадни. Като цяло е на един кантар с коаксил като меко лекарство. Започва да действа след 15-я ден някъде. Имам много добър приятел, приемаше това, но той е с диабет и от това, че е с тази болест на 27 години с всичките и бонуси, започна да получава ПА и сериозна тревожност.
Как сте приятели?Някой пие ли Дулодет?

# 77
  • Мнения: 840
И не, определено няма да водя половинка ... Grinning
за да имаш повече опции, нали?

# 78
  • Мнения: 2 769
Бе от това потенциално събиране, освен мен други мъжове има ли?
И не, определено няма да водя половинка ... Grinning
за да имаш повече опции, нали?

# 79
  • Мнения: 18
Пия го вече почти 20 дена.Няма особен ефект за паническо разстройство.

# 80
  • Мнения: 4 406
Аз не го приемам като среща за запознанства от такъв характер, мисля и че никой тук не мисли така!
Аз няма да водя половинка 1. Не му е мястото там, има неща, които споделям тук и никога не бих ги споделила с някаква си 1/2.
2. Нямам, и когато съм имала, моите познати/приятели са си мои, трудно се внедрява друг в непозната за него среда.

Ива, Георги ти каза, чакай 3 седмици, ти ги мина, да отшумят страничните ефекти, не е на деня да ти мине ПР, ние с години го борим. Два месеца да минат и ако нещо не е както трябва върви пак при същия лекар или друг.

А, това не се търпи, бензо няма да взимам, отивам на бира🍺

# 81
  • Мнения: 2 769
Джери, много рано за бира бе, по добре пий един чай с коняк. Аз в момента съм заседнал на Отмъстителите последния, пия си един Коняк Курвоазие с чай и пафкам луличка. Голем кеф.

# 82
  • Мнения: 4 406
Георги, 10 минава, съвсем нормално  време за бира. За мен. Даже съм закъсняла.
Нещо много ми дойде на психиката Святата нощ!

# 83
  • Мнения: 840
на тоя humblebragging му е супер силата Laughing

# 84
  • Мнения: 314
И не, определено няма да водя половинка ... Grinning
за да имаш повече опции, нали?

За какви опции говориш? Ако се беше напънала да прочетеш предишните ми постове, щеше да разбереш, колко излишен беше този твой въпрос.

# 85
  • Мнения: 840
не е лошо и хумор да пробвате да проявявате.

# 86
  • Мнения: 2 769
Много е гот, кефи ме да си се юркам сам. Впрочем единствените свестни моменти от годината са ми тия последните 10 дни, в които мога да се отдам на пури, лула, коняк или бренди.
на тоя humblebragging му е супер силата Laughing

# 87
  • Мнения: 314
Какво те интересува? Дулоксетина е доста мек АД, действа добре на хора с ГТР, както помага и при прояви на невралгични болки, като ги спира. Не се изписва много често, защото пък за депресии не работи добре. Но ако е чиста тревожност с паник атаки, работи . Има 2 гадни странични ефекта - главоболие и гадене. Минават след около месец прием, но са досадни. Като цяло е на един кантар с коаксил като меко лекарство. Започва да действа след 15-я ден някъде. Имам много добър приятел, приемаше това, но той е с диабет и от това, че е с тази болест на 27 години с всичките и бонуси, започна да получава ПА и сериозна тревожност.
Как сте приятели?Някой пие ли Дулодет?
Аз също съм на Дулоксетин. Година вече.

sweetdidi, имам брутааллно чувство за хумор.
Просто нали знаеш ... всичките тия лекарства, намаленото либидо... такиква теми са табу.

# 88
  • Мнения: 4 406
Споко, Дийп, аз се оправям от тук нататък!

Намалявам ремиртата на 1 от утре, ривотрила на 1/4 за 20 дни. После през ден. Но зависи как се чувствам. Че абстиненцията от бензото, не мога да я сравня с наркотичната, но в сравнение алкохолната е песен пред нея!

# 89
  • Мнения: 17 631
малко смешен въпрос ми хрумна ама все пак да си го задам. някой лял ли си е куршум против страх/стрес (дори не знам какво се прави просто хрумка)

и Весела Коледа разбира се

Общи условия

Активация на акаунт