"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 47

  • 32 371
  • 840
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 293
Не.

Здравейте , какво мислите ? Има ли втора чертичка ?

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте момичета ще кача смимка на тест правен след 1 ден закъснение моля Ви кажете ми вие какво мислите , дали. Е положителен или не , благодаря Ви предварително

# 92
  • Мнения: 605
Здравейте момичета ще кача смимка на тест правен след 1 ден закъснение моля Ви кажете ми вие какво мислите , дали. Е положителен или не , благодаря Ви предварително

Честито, положителен е.

# 93
  • Мнения: 15 356
Здравейте момичета ще кача смимка на тест правен след 1 ден закъснение моля Ви кажете ми вие какво мислите , дали. Е положителен или не , благодаря Ви предварително
Щом има 2 чертички е +,пише го и на упътването,нарисувано е на кутииката също.

# 94
  • Мнения: X
Здравейте, правим опити със съпруга ми от скоро, 7дни след след като приключи цикъла започнаха да ме болят гърдите и така и продължава (датата на която очаквам е 10.01, датата на овулацията беше 27.12. Дали е възможно да съм бременна?

# 95
  • София
  • Мнения: 10 642
Гърдите не те болят от бременост.
Не казваш тези 7 дни на кой ден от цикълът ти отговарят и колко дневен е цикълът ти. Как е засечена овулацията?
Ако наистина овулацията е била на 27-ми и има оплодена яйцеклетка, то имплантацията би трябвало да се случва в момента. Та няма как да имаш каквито и да е симптоми на бременност

# 96
  • Мнения: X
6дни продължителност от 12.12 до 17.12

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Това, което е 6 дни, е менструация, не цикъл...

# 98
  • Мнения: 1
Здрасти днес разбрах, че съм бременна трябваше да ми дойде месечния цикъл на 1 януари, закъсня ми с 4ри дни направих тест и е положителен. Но не мога да разбера на колко месеца съм

# 99
  • Мнения: 333
Здрасти днес разбрах, че съм бременна трябваше да ми дойде месечния цикъл на 1 януари, закъсня ми с 4ри дни направих тест и е положителен. Но не мога да разбера на колко месеца съм
Кога ти беше последния МЦ? Ако е бил на 01.12.то си в 5 гестационна седмица.
Месеците при бременност се броят от първия ден на последната менструация.

# 100
  • Мнения: 1 212
Галина, искаш да ставаш майка, защо не прочетеш малко по въпроса как стават бебетата и що е то бременност? След това може да си вземеш и един буквар, за да се научиш как се пише правилно, все пак дете ще гледаш, и то ли ще е неграмотно като майка си?!?

Извинявайте за офф-а, но прекалено много неграмотни бъдещи майки се забелязват тук напоследък, направо не мога да повярвам... Едно и също се пише/пита постоянно, а не е трудно малко да прочетем по въпроса как аджеба стават бебетата, що е то оплождане, имплантация, дължина на цикъла.... Елементарно е, а в Интернет има предостатъчно достъпна информация!

# 101
  • Мнения: 77
Mamma_knows_best точно в целта ти е коментара. На няколко пъти едвам се сдържам да не напиша и аз нещо. То бива, бива невежество, но минават всички граници. На днешно време всичко е толкова достъпно, но от къде акъл да напишеш тъпия си въпрос в google и да получиш отговор без да се излагаш. Хем се радвам за положителните ви тестове, хем ме хваща яд, че тези деца ще са толкова неграмотни, колкото сте и вие. Извинвям се за коментара,винаги съм гледала да помагам, но съсипвате темата.

# 102
  • Мнения: 293
Галиче,отиваш на доктор -всичко ще ти обясни!
Здрасти днес разбрах, че съм бременна трябваше да ми дойде месечния цикъл на 1 януари, закъсня ми с 4ри дни направих тест и е положителен. Но не мога да разбера на колко месеца съм

# 103
  • София
  • Мнения: 10 642
Здрасти днес разбрах, че съм бременна трябваше да ми дойде месечния цикъл на 1 януари, закъсня ми с 4ри дни направих тест и е положителен. Но не мога да разбера на колко месеца съм
А поне на колко години си знаеш ли?
Умножаваш годините по 12 и ще разбереш на колко месеца си.

# 104
  • Мнения: 93
Здравейте момичета Днес ми е 8 ден след трансфер на 5 дневно ембрионче и вече не издържах и си направих кръвен тест който е със стойности 10.91mIU/ml според вас нормално ли е ? Силно се надявам всичко да е наред

Общи условия

Активация на акаунт