Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

  • 57 261
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 223
Изпуснах началото. Нещо интересно стана ли?
Не, Шениз свари сина си с момиче. После го отведе в имението. Дженк, Дамла и Шениз се прегърнаха. Дживан насочи оръжие срещу Агях. В началото беше това май като цяло

# 571
  • Мнения: 8 913
Джерен продължава с кифленските си изпълнения и фантазиите и работят здраво
Дживан и той пълен тъпанар беше на много места много бързо палеше
Много горди всички от гордост гладни ще останат хубаво ги подредиха баба и внучка на пачи яйца



Джемре.....

# 572
  • Мнения: 1 331
Гледам епизоди напред. Части от епизоди и то на турски всъщност, за да има какво да гледам и по ТВ. Дженк е моя любимец. Определено. Финалът ...ще го коментирам в спойлер.

# 573
  • Мнения: 1 223
Джерен е психо от всякъде. Както Габи каза, можеха да й развият образа в посоката, в която тръгна по едно време. Но както й да е.  Толкова е отчаяна горката, че си използва фантазиите си, по-лошото живее в тях и си мисли, че всичко, което иска ще стане. На такова елементарно момиче никой мъж с поне малко достойнство не би се спрял (говоря да е привлечен или влюбен в нея). А бабата е такава противна лисица... Ще си намерят майстора. Джемре също не ми е любимка с нейния "морал" (гледам и аз да не спойлвам, ама много трудно ми се получава коментара така 😂😂).
А що се отнася за разбитата психиката на Дженк, отнетото щастие и неговото поведение. Вината е и на Агях. Трябвало е да се държи като негов баща и да не дели децата си. Може би пак е щял да се случи инцидентът, но Дженк щеше да знае, че поне на един човек му пука за него.
 
Спирам със спойлери и коментари. Ще ме прощават дамите, с които вече сме изказвали тези мнения. Просто аз все намирам по нещо, което да добавя. 😉

# 574
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 725
Здравейте,къде мога да гледам сериала с бг субтитри?Благодаря
Мисля, че при Ашкъмите го има, но скоро БТВ ще ги изтрият, ако не са го направили вече...

# 575
  • Мнения: 422
Клипа е разкошен, моите поздравления!  И с песен на Слави, чудесно!







quote author=x BlackRose x link=topic=1165030.msg42097068#msg42097068 date=1610055065]
Мой и единствен клип на Дженк - поне засега де






Лека нощ!



И нещо много любимо



Каква сцена само ей..... Настръхвам всеки път от тия викове


[/quote]

# 576
  • Мнения: 8 913
Както си говорим с мои приятелки от туитър бая време наред аз го усещах това с...на Дженк не е нещо ново и пак не знаех,че така ще ни разтърси....
Но още като чакахме....аз казах,че ще е голяма сцена и ето....
Това за добро утро да е!








И едно сравнение с любимите други ЯХаз







Обърканата четворка

И един клип на Недим и Джемре



Приятен и спокоен ден!


# 577
  • Мнения: 363
Здравейте,къде мога да гледам сериала с бг субтитри?Благодаря
Мисля, че при Ашкъмите го има, но скоро БТВ ще ги изтрият, ако не са го направили вече...

Извинявай къде са Ашкъмите🤔

# 578
# 579
  • Мнения: 8 913
Аз имам един сайт,но мога на лични да го дам страх ме е да не ги затрият

# 580
  • София
  • Мнения: 550
Добро утро! 
Тези от бтв са много зле. Даже, в плюса няма повторения на излъчените серии. Та се наложи  да се разтърся из нета. Намерих ги. Вярно, че нищо съществено не изпуснах. Снощи нищо интересно в общи линии. Смешно ми стана, като Дживан размаха пистолета. Къщата пълна с охрана въоръжена до зъби,  ама онзи ще застреля главният. Ама и главният хич не си поплюва. Направи цялото семейство слугини. Сега ще и видя гордостта на Сахер. Хареса ми как Джемре им развали вечерята на онези,двете фръцли. Надим, определено живна с Джемре. А, Дженк я гледа като котарак. Абе,  ще има любовни триъгълници.

# 581
  • Мнения: 8 913
Маркито, още една сходна черта с Дженк на Дживан и двамата са бързо палещи без да мислят много

# 582
  • Мнения: 8 913
Бях забравила колко просто и ограничено парче беше Джерен гледайки отново си припомням защо толкова исках ДженДжем....
Наистина си вярваше ама внучка на Нера все пак то крушата от дървото по далеч не пада...
Ограничена до степен да си легне с човек който на сутринта дори няма да я помни коя е...



Ето какво предстои да видим утре

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 21:17 от x BlackRose x

# 583
  • Мнения: 3 906
Две снимки и от мен Simple Smile

# 584
  • Мнения: 8 913



Парцуца корпорейшън направо....както вика майка ми - жалка работа ама без жалене

Общи условия

Активация на акаунт