Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Жестокия Истанбул - Zalim Istanbul Тема 2

• 49 451
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
И аз вече малко напреднах с епизодите (до 8ми съм, ако се брои за напредък), но Джерен само ми пада в очите, дъното на дъното е нейното държание. На моменти се чудя как две сестри, а толкова различно възпитание. 🤔
Обаче Озан/Дженк... голяма красота ей, много ми допадна и като актьор, и като външност ❤ за Дженк още съм със смесени чувства..

# 586
И аз вече малко напреднах с епизодите (до 8ми съм, ако се брои за напредък), но Джерен само ми пада в очите, дъното на дъното е нейното държание. На моменти се чудя как две сестри, а толкова различно възпитание. 🤔
Обаче Озан/Дженк... голяма красота ей, много ми допадна и като актьор, и като външност ❤ за Дженк още съм със смесени чувства..

Осми оригинал? Или осми БГ вариант?

# 587
Изгледах всички епизоди 😃
Финалните сцени с Дженк бяха много силни, емоционално ми повлияха доста...!

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 10:02 от Ellinor*

# 588
Магийке, погледай още малко и пак ще си говорим за Дженк Heart Eyes Предполагам 8 оригинален епизод? Или от малките на Бтв?

# 589

Беркер е пуснал тази снимка - Събрахме се
в компанията режсьора Джевдет Мерджан

Тая визия на Озиш е топ сега е пепелно рус,но пак си го харесвам не ми пречи....

От НГ с приятели

# 590
Загледах и аз сериала. Интересен ми стана. Децата на Агях засега са типичните разглезени богаташчета. Обаче и на госпожа Сахер не са много по-добре, въпреки всичките и претенции и гордост. Там се и чудя откъде им идва самочувствието при положение, че е съвсем "На гол тумбак - чифте пищови". Само Джемре е по-симпатична, въпреки че и тя го раздава надменна. Засега Недим ми е любимецът - страхотно играе с очи това момче. А и ролята му е такава, че няма как да не му симпатизираш. В комбинация с Джемре също са ми сладки. Разбира се, и аз знам какъв ще е финала, но все пак ми е интересно как ще се стигне дотам.

# 591

Песента от днес

# 592
  • Свети Влас
Скрит текст:
Ще пусна един спойлер- Джерен и Дживан са от един баща, а Джемре от различен. Затова ти се виждат различни.
Аз пак казвам, че не харесвам финала и все още не мога да се примеря с него !

# 593
Финала беше измислен в тоалетната не ме карайте да говоря за видяното още няма прескачане

И аз да пусна един спойлер няма такава сцена треперя на тая сцена

# 594
Еее, осми оригинал, не БГ епизод, забравих да спомена 😀

# 595
  • AMS

В "Жестокият Град Истанбул", всичко е жестоко.
Нека езикът на омразата остане в сериала!!!
Знам, че почти всички герои бяха намразени.
Уважение към артистите, моля!!!

# 596
  • София
Сега,какво излиза??? Че,само аз не гледам напред, и не съм гледала сериала до финал... Ще го раздавам яваш-яваш с бтв напред. 😁
За снощи- Джерен нищо ли не е научила от майка си? Та, се държа като като дрънкалка от магазина за левче... И, най ми е чудно- Дженк изобщо не я отразява, ама онази "бъдещият ми мъж това, бъдещият ми съпруг онова" ...надява се момичето, заради него пристигна в Истанбул. Иначе нищо интересно...

# 597
Еее, осми оригинал, не БГ епизод, забравих да спомена 😀
Бая си напреднала той първи сезон е девет серий
Дива толкова си права!

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 11:16 от x BlackRose x

# 598
  • Свети Влас
Аз си харесвам нашите прекрасни актьори.
На Бахарче скоро ще ѝ правят операция, че имала проблеми с единият яйчник, преди 1-3 дни беше влязла в болница. Яд ме е за сериялът ѝ, но тогава беше болна от Корона вирус.
Четох, че Сера ще участва във „ Вятърничав “ като сестра на Миран.

# 599
Момичета, къде се намира имението от филма?Grinning

Общи условия

Активация на акаунт